sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
 • girdiler (20)
 • medya (0)

20. Aynı durumda biz de olabilirdik yaşadıkları çok zor, tabii ki mülteci kabul edilmeli diye diye dolanan beni bile ırkçı yaptı bu pis millet. Nerede pislik varsa bakıyorum altından suriyeliler çıkıyor. Kimin ne düşündüğü umurumda değil gitmeliler bir an önce. Ülke sanki çiçek böcekti önceden,  bir de başımıza böyle bir dert aldık. 

12 ekim 2018 23:31

19. bir haberden alıntı yapacağım isterseniz linçleyin umrumda değil.

''İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, Suriyelilerin geri dönüşlerinde artış olduğunu anlattığı sırada bir milletvekili, "Dönüşler hızlandırılmalı, bazı bölgelerde çok ciddi sıkıntıya yol açıyorlar. Bayramda gidebiliyorlarsa niye dönüyorlar?" dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, olaya sadece bir yönüyle bakılmamasını isteyerek, "Onların da bize kazandırdıkları var. Bizim yaklaşımımız, ensar-muhacir anlayışı. 3.5 milyon insan, biz onlara ev sahipliği yapıyoruz. Biz aynı durumda olsaydık ne yapardık? Böyle bir hava oluşmasını üzüldüm. Böyle düşünmek ensarlığa uygun değildir. Bayramda ateş olmuyor. O süreci değerlendirerek yurtlarını, yuvalarını görüyorlar, orada kalanlar da oluyor. Bu anlamda izin veriliyor" dedi

Kaynak Yeniçağ: AKP'li vekilin Suriyelilerle ilgili sorusu Erdoğan'ı kızdırdı''

bu arada haber tecavüzden 2 gün önce yayınlanmış ve merak ederek soruyorum. sana katkısı senin ülkendeki vatandaşa zarar vermesi mi? ayrıca bayramda ateş olmaz ne ya ciddi mi bu? ayy bayram bugün ateş açmayalım mı diyor karşı taraf? bu arada denizlideki suriyeliler güvenlik açısından başka yerlere yolanmış. neden çünkü suriyelilerin bize katkısı var onlar yaşamalı hkdekwjkwe aslında olay sadece bu kız çocuğuna tecavüz etmesi değil bir sürü kişi tacize uğruyor tecavüze uğruyor suriyeliler tarafından. daha 2 hafta önce 3 tane türk gencin suriyeli tarafından öldürüldüğü haberini okudum. bazı insanlar suriyeliler bir bölgeyi mafya babası gibi işgal ettikleri için oradan geçemiyorlar bile. bu mu bize katkıları?

ayrıca benim bildiğim normalde ülkeler savaştan kaçan sadece çocukları,yaşlıları, hamileri ve hastaları alır ülkesine. biz sanki ay ay otur ben yaparım sen yorulma tatlım diyen ev sahipleri gibi onları oturtup bizim gençlerimizi savaşa yolluyoruz. çünkü boş beleş insanların bize faydası var fakat savaşa gidenin yok. dediğime siz de benimle güldünüz dimi?

12 ekim 2018 19:24

18. suriyeliler hakkında ne düşüneceğimi ne hissedeciğimi bilmiyorum kafam çok karışık. öncelikle savaştan kaçan, ülkesini savunamayan nitelemelerine kesinlikle karşıyım, herkes savaşmak ya da savaşabilmek zorunda değil. savaştan kaçmak herkesin,hepimizin en doğal hakkı.

minnettar oldukları için insanları, kadınları, çocukları taciz etmemelerini beklemiyorum çünkü minnettarlıkla halledilebilecek bir sapıklık yok dünyada. sapıksındır ya da değilsindir. bu ülkede de özbeöz türkler var çocuklara, hayvanlara tecavüz eden. hatta bunu sistematik hale getiren. bu sapıklara tecavüzcülere sahip çıkanlar da türk! daha geçenlerde af konusunda tecavüzcü yakınları eylem yaptı bizimkilere de af çıksın diye! yaşlı yaşlı teyzeler vardı aralarında!

ortadoğu kültürünün erkek çocuğun yetiştirilmesi, büyütülmesi konusunda çok fazla hastalıklı yönü var. kadına bakış açıları iğrenç. dinin de bunda etkisi büyük. dinin zaten yoruma açık ve zaten sıkıntılı olan kısımlarını kendilerine göre çok güzel eğip bükmüşler.

bunları söylüyorum kendi kendime, aklımca açıklamaya çalışıyorum. sonra bakıyorum amerikada bi sapık çıkıyor, avusturyada, isviçrede, ingilterede, rusyada.... heryerdeler!

erkeklikle, yetiştirmeyle ilgili bir sorun diyeceğim geliyor, aynı ailede yetişmiş 2 erkek de sapık olmuyor.

benim aklım açıklamaya yetmiyor gerçekten... kimseye düşman olmak istemiyorum ama erkekler de yeryüzünden silinsin istiyorum, bazı bazı... :(

12 ekim 2018 13:11 12 ekim 2018 13:13

17. bir insan ırkı nasıl bu kadar nankör olabilir, aklımın almadığı olay. Genelleme yapmayı gerçekten sevmem ama istemsizce ırkçılığa doğru sürükleniyorum resmen.

12 ekim 2018 09:29

16. Doldum yeter artık sövüyorum sürekli bir de bu haber çıktı sinirlerim fırladı tepemin tası attı.

Burada dibine kadarda hakkım var ırkçılık yapmaya. Bir süslü vardı "hitler işkencesi etseler içimin yağları erimez" yazmış bu başlığa. Tam olarak katılıyorum. Ülkelerinden kaçıyorlar, bizim askerler şehit oluyor, bir şeylerine değil yahu.

Yeter artık gidin bıktık koduklarımın çocukları. Hepsinin ağzının kırasım var. 

Bu insanları düzenli tutamayacaksın niye alıyorsun ülkeye? Linç yerim ya da yemem, sevmiyorum seni baştaki insan. Senin çocuğuna bişey olsa dünyayı yıkarsın. Bu kıza tecavüz ediliyor, ki 14 yaşında muhtemelen liseye gcecek olan bir kızın hayallerini çalıyorsun nasıl gidecek onun aklından o anlar? Hadi resetleyin aklını? Hesabını verebilecek misin, sen aldın onları ülkeye, salınırlar yakında zaten. Ceza almazlar. 

Suriyeliler bizim ülkemizde bizden çok hakka sahip yeter, türkçe  konuşmuyorlar anlamayalım diye, başlarım böyle işe. Bizim tecavüzcüler vardı bir de bunlar çıktı tam oldu. alayı cehenneme.

12 ekim 2018 00:55

15. seçim döneminde soru cevapta suriyelileri istemediğimi madde madde mantık çerçevesinde açıklamama rağmen bazı kendini bilmezler tarafından linç edilmiştim. üstelik semtinde bir tane bile suriyeli olmadığına emin olduğum tiplerdi bunlar. uzaktan rahat rahat konuşuyorlardı. bu insanlardan bir aile 3 ay boyunca üst katımda yaşadı ve inanın her pisliği yapabilecek kapasitede tiplerdi. 3 ayda beni delirme derecesine getirdiler (gece yarısı kapımı bile zorladılar). hepsini aynı kefeye koymak istemiyorum ama olmuyor artık. hangi birini tanıdıysam garip garip davranışları var. bu kadar da yabani olunmaz, anlam veremiyorum ben bu insanlara. o yabanilikten böyle 14 yaşındaki çocuğa tecavüz eden tipler çıkıyor işte kimse kusura bakmasın. başlarım hümanizminize yeter yani .

11 ekim 2018 23:10

14. Esad, Erdoğan bunları ülkeye alırken uyarmıştı, “Erdoğan dikkat etsin, benim halkım nankördür” demişti. Kusura bakmayın, ben Hümanist falan değilim çünkü bunlar insan değil. Üstelik yayın yasağından dolayı internet veya sosyal medya olmasa ana akım medyadan da öğrenemeyecektik. Bu da rezaletin başka boyutu

11 ekim 2018 23:09

13. normalde ırk ayrımı hayatta yapmam/yapmamaya çalışırım. fakat sen ülkeni kurtarmaktan bile aciz olup savaştan kaç, senin ülken için şehit olanları bir kenara at, sana kol kanat germiş ülkedeki vatandaşa tevacüz et?? bu nasıl bir zihniyet ya. kusura bakmayın ama ben burada dibine kadar ırkçılık yaparım. umarım bir an önce gidersiniz ülkenize. siz de rahat edin biz de rahat edelim çünkü ben bu durumdan çok sıkıldım

11 ekim 2018 23:03

12. Şimdi öncelikle şunu belirtmek isterim gayet hümanist bir insanımdır. Ülkemi vatanımı severim. Bir karış toprak için de napılması gerekiyorsa vazife geldiğinde yapayım. Ben kadın başıma böyle düşünüyorum da bu zebellah gibi üremekten başka derdi olmayan tavşan gibi sürekli 4 karısının tepesinden inmeyen bu insanımsı varlıklar beni deli ediyor. Ülkemin hastanesi bunlarla dolu; yollar yapıp yapıp sokağa bıraktıkları çocuklarla dolu...

Bir de kalk sen hayvan oğlu hayvan gel benim memleketimin gözünde ışığı olan kızıma tecavüz et. İnsan olan yapmaz. İnsan olsalar zaten vatanları için şuan savaşıyor olurlardı. 

Pis elleriyle küçücük bir kızın hayatını koparıp aldılar. Biran önce gitsinler güzel ülkemden yeter artık.

11 ekim 2018 22:23

11. Bunları başımıza salanlara yazıklar olsun diyorum. Hümanist davranamayacağım üzgünüm umrumda değil! Hitler işkencesi yapılsa bunlara içimin yağları erimez o derece tiksiniyorum. Zamanında beni de taciz etmeye kalktılar nasıl kaçtığımı hatırlamıyorum. Geldikleri yere geri dönmelerini umuyorum. 

11 ekim 2018 22:21