yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (1)

  24. son yayınladıkları (link: https://www.youtube.com/watch?v=mOQSJXzr_Zo&feature=youtu.be yeni salgın: youtuber) videolarının 13. dakkikasından sonraki bölüm gerçekten kan donduruyor. videoyu izledikten sonra oğuzhan uğur'un yorumunu çok merak ediyordum ki saolsun 140journos videonun altına "140journos, internetten kaldırılmış olan bir videosunun “yeni salgın: youtuber" serisinin 2. bölümünde editöryel amaçlarla kullanılması konusunda oğuzhan uğur ile iş birliği içindedir. videonun kullanımı konusundaki müsaadesi ve iş birliği için teşekkür ederiz." bilgi notunu bırakmış. oğuzhan uğur'u hiç sevmem ama 140journos yayıncılarına bıraktığı serbest alan içinkendisini tebrik ediyorum.

  6 ekim 07:53

  23. Yeni salgın: YouTuber serisinin 2. videosunu izledim şimdi. Konular çok hızlı geçilmiş diye düşünüyorum. Daha derinlemesine üstünde durulabilecek noktalar var. Ama şöyle bir şey var, videodaki kimseyi bir kez bile izlememiş olsanız hepsinin nasıl insanlar olduğunu ve ne tür videolar çektiğini konuşmalardan anlarsınız. Örneğin Orkun, kesinlikle paraya verdiği değeri çok açıkça belli etmiş. Ece Targıt gerçekten zavallı. Vlog çekiyor diye dışarı çıktığını söyledi. Danla zaten video çekilirken bambaşka biriymiş, videoda da söylediklerinden sonra yeni halini de koymuşlar. 

  5 ekim 18:10

  22. 23 haziran seçim belgeselini bugün verdiler. Verdikleri tarihten iki gün geç verildi ve uzun zamandır beklenen bir belgeseldi. Açıkçası beni tatmin etmedi pek yani içerik ve teknikleri zayıftı. Ancak Atatürk tablosunu Ekrem imamoglunun anlattığı kısım tablo üstünden negatif algı yapmaya çalışanlara cevap niteliğinde olmuş. 23.dakikada ekrem imamoğlu seçimin iptalinin kendilerinin istemediğini ysk'nın istediğini anlatırkenki çekim tekniği kasıtlıysa başarılı kasıtlı degilse destek bakımından iyi bir tesadüf olmuş. Ayrıca sonlarına doğru ibb'nin 94 seçiminde cumhurbaşkanının sembolikliğini dile getirip kendinin de o kadar sembolik olduğunu dile getirerek cumhurbaşkanlığı seçimlerine selam vermiş.

  11 ağustos 20:18 12 ağustos 09:29

  21. son dedim dedin inanmadınız adlı hasan mezarcı videolarına ne diyeceğimi cidden bilemiyorum.gerçekten çok ilginç zamanlarda yaşıyoruz.yalnız hasan mezarcı ölümden ve son akşam yemeği tablosundan bahsederken arkada röyksopp&robyn - monument şarkısını çalmaları gözlerimden kalpler çıkardı.gerçekten her videolarının kurguları, müzik seçimi, konular hepsi inanılmaz başarılı.keyifle takip ediyorum.

  18 haziran 23:25 18 haziran 23:27

  20.  Bırakmadılar yaşayayım bölüm 2de hüngür hüngür ağladım. Adam 15 sene hapiste yatmış ( haksız yere, masumiyeti kanıtlanmış tabii 15 sene sonra) ve hapiste geçirdiği zaman içerisinde bol bol kitap okumuş. Konuşmasında şive var ama konuşması çok akıcı. Kendini çok güzel anlatıyor. İşte bu adam kitap okuyordur diyorsun. Boşa dememiş atalarımız ‘altın yere düşmekle paslanmaz diye’ 

   Bir çok genç genç yaşında hayata küserken adam hapiste yatarken niye İngilizce öğrenmedim diye kendine kızıyor, hayatını kurma derdinde. İnşaallah yeni nesillere şeymalar değilde böyle Kişiler örnek olur.

  18 haziran 22:47

  19. BluTV için hazırladıkları sıkışmışlık serisi sebebiyle mi bilmiyorum ama videolara uzun bir ara vermişlerdi. İki video üst üste geldi.

  Esenler otogarının bu kadar iğrenç bir yer olduğunu bilmiyordum, konu çok çarpıcı ve ilginç. Fakat hiçbir ayrıntı yok. İşlenen suçlarla ilgili somut veri ve bilgilere ulaşılıp sıkıcı olmayacak şekilde derlenebilirdi. Bahsedilen eylemlerin mağdurları dinlenebilirdi mesela. Çok kapsamlı bir konuyu yüzeysel olarak ele aldıklarını düşünüyorum. 

  Dedim dedim inanmadınız videosunu beğendim. Sadece altındaki yorumları okuyunca insanlara çok şaşırdım. inanç, inanan inandığı için kutsal ve “doğru”dur. Yani kimse sizin kutsallarınıza inanmak zorunda olmadığı gibi kutsal kabul etmek zorunda da değildir. İnanmayan biri için kutsal kitap dedikleriniz sıradan bir romandan farksız olabilir. Üstelik kabul edelim o saçmaladığını düşündüğünüz insan inandığınız din neyse onu muhtemelen sizden daha iyi biliyor. Ha herkesin anladığı, inandığı kendine o ayrı. Ben ikna olmadım Hasan Mezarcı. Güzel video olmuş. 

  18 haziran 22:37

  18. kısa sürede yeni bir video daha yayınlamış olan ve gerçekten kaliteli işler yaptıklarına inandığım kanal 140journos. son videolarını da şaşkınlıkla izledim, 'dedim dedim inanmadınız,bak ne oldu şimdi' repliğiyle sosyal medyada güldüğümüz adamla ilgili bambaşka bir tarafı çekmişler. ne diyeceğimi bilemiyorum, insanlar çeşit çeşit... (link: https://www.youtube.com/watch?v=eX2-qhdvYdA dedim dedim inanmadınız)

  18 haziran 20:39

  17.  Adını buradan duyup takip etmeye başladım. Kanalda İlk izlediğim esenler otogarı oldu ( daha doğrusu esenler otogarını izleyip takibe aldım). Sanırım belgesel 17 dakikaydı ama beş dakika gibiydi sanki. Birde ‘eski Türkiye elveda’ yı seyrettim, kısa olmasına rağmen çok etkileyiciydi. Keşke  gençlerimiz saçma sapan şeylere bakacağına böyle kanallara baksa hem sürükleyici bir anlatım hem genel kültür. İçinde yaşadığımız toplumu, göremediğimiz veya görmek istemediğimiz gerçekleri  anlatıyor. Görmek istememeye devam ettikçe gerçekler maalesef bizi yutacak.

  17 haziran 23:19 17 haziran 23:21

  16. Esenler otogarı videosu belgeselden ziyade Biraz klip tadında bir video olmuş. Orada çalışan Esnafları konuşturmuşlar iyi hoş. Özellikle bonzai içip burada gelip bizim keklerimizi yiyorlar diyen iki üniversite mezunu kadın umarım mesleğini eline alır güzel bir iş bulur da kurtulur ordan. Babam abim amcam çalışıyor burda yoksa durmazdım dediğinde baya rahatladım yalan yok. En azından evine gidip gelirken yalnız değil, çalışırken de ailesinden korkup bir şey yapmazlar diye düşündüm. Ben ne o kadar büyük bir yer olduğunu ne de o kadar dükkan olduğunu biliyordum. Aslında ne büyük bir potansiyel ziyan edilmiş. Yazık. Direkt kafamda o dükkanlar güzel pansiyonlara çevrilseler o kadar yolcunun gelip geçtiği yerde insanlar yerlerde yatmasalar, kötü niyetli insanların ellerine düşmeseler, tuvaletlerde ölü bulunmasalar en azından ucuz yollu temiz kalacak yerlere sahip olsalar keşke diye düşündüm.

  17 haziran 21:52 17 haziran 21:52

  15. Aylardır beklettiği esenler otogarı videosu bugüne kadar yaptıkları en kötü ve en boş içerikli video olabilir. Hatta direkt içerik yok. Esenler otogarında illegal şeyler var, uyuşturucu var, tecavüz var, şiddet var. E tamam bunlar var da, zaten otogarın alt katını on saniye gören ve akli dengesi yerinde olan biri bunları kavrayabilir. Ülkenin en çok hikaye çıkabilecek çukurlarından birindesin ve ehe işte tehlikeli felon diye içerik üretiyorsun. Bırak allasen. Bu seferki video Blulu tv'li olmayınca mı böyle oldu curno?

  17 haziran 15:00 17 haziran 16:31