yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (7)

  60. 3 dakika yetersizdi.bu nedenle ilk bir saat “ben şimdiki sorudan önce iki evvelki sözünüze cevap vermek istiyorum”larla geçti.

  Küçükkaya’nın “beni nasıl beğendiniz” biçiminde itici sorusu aslında Binali’nin sonradan çıkıp moderatör cehapeliydi demesinin önünü kesmek içindi sanırım.seçimin geleceğindense, kendisi hakkında ne yazılıp çizileceğini daha çok önemsediği belliydi o ayrı.

  Son sözlerde iki tarafın da “ilk sözü buyrun yoo siz buyrun” kibarlık perdesi ardında en son sözü kapmaya çalıştığı biraz belli oldu.olsun.

  Aklıselim insanlar zaten vereceği oyu biliyor,çıkıp şov yapmadı diye oyunu değiştirmez.ama İmamoğlu bizi tatmin edecek diye saldırsaydı,hakettikleri çirkeflikleri yapsaydı bu programda hedef aldığı kararsız kitleyi kaybederdi.örneğin oy hırsızlığı meselesinde akpnin kabarık defterini açsa yıllardır akpye oy verenler savunma moduna geçip kendini kapatırdı.aynı şekilde belediye tesisi ve havuz meselesinde de, kendi kemik kitlesi zaten böyle detaylar için oy değiştirmez.ama kararsız muhafazakar seçmen böyle detayları büyütebilirdi.

  Fotoğraf ve rakibiniz hakkında yorum kısımlarında binali o soğukluğunu, o nefretini gizleyemedi.sıcak davransa “dhkpcpkklı fetöcüyle sarmaş dolaş oldu” diyecekti çomarlar.

  Yalnız kanalları gezerken fark ettim, bazılarında film,dizi filan devam ediyordu.hem tamamını yayınlamayıp işlerine gelen kırpıntıları kullanacaklar.hem de kendisinin olduğu afişleri toplatan Erdoğan, İmamoğlu karşısında kaybetmiş olmayacak. “Bakın ben arkasından çekilince Binali devrildi” diyecek. “Ben hata yapmadım Binali yayında başarısız konuştu” diyecek.Bir taşla iki kuş.

  Gözümüz yollarda başkanım, hoşgel.

  17 haziran 2019 18:59

  59. Ekrem bey'in hala çok sabırlı olduğunu gördüğümüz bir yayın olmuştur. Metro kuyruğunda bile sırasını kaptırsa gün yüzü görmedik küfürler saçacak insanlar, ekrem bey'e ''çok agresifleşti yeaaaa'' demiyor mu, ifrit oluyorum.

  ''Binali dede git uyu, zorla gelmişsin'' demekten de kendimi alamadım. Adam dünyasından bezmiş, enerjisi kritik seviyede. acil emekli olmalı.

  17 haziran 2019 16:57

  58. sadece istanbullunun değil tüm türkiyenin ilgi ile izlediği bir düelloydu. 17 yıl sonra nezakete, centilmenliğe ve ciddiyete duyduğumuz özlemi giderdi, öyle bir toplum haline dönüştürülmüşüz ki iki insanın olması gereken medeni düzende konuşabilmesini tebrik eder sayıp başarı olduğunu düşünür hale gelmişiz.

  İmamoğlu'nun ciddiyetle ve her cümlesinde dolu dolu yaptığı vaad ve vurguların karşısında sürekli söz kesen, sırıtarak ve ciddiyetsiz hatta çok da isteksiz şekilde cevap veren Yıldırım kendi takımının yeterli temsilini yaptı ve yine şaşırtmadı.

  17 haziran 2019 15:57


  57. Olmasa da olur değil, olmazsa olmaz bir yayindir. Sırf a haberde 3 saat ekrem imamoğlu gösterilmesini saglamistir, hem de montajsız, yorumsuz. İktidardan, üstelik çok üst düzeyde görevler yapmış biri cb'nin "kenarda kıyıda kalmış bir aday" dediği kişiyle, burnunu havadan indirip canlı yayına çıkmak zorunda kalmıştır.

  Değişik gelmeyebilir size, evet söyledikleri farklı değildi taraflarin, hiçbirşeye yanıt olmadı bu yayın. İddia edildiği üzere oyları km çaldı? Sayıştay raporu nasıl okunmaz? Feto ile bağlantının üstüne gidilmez? Bankamatik memurları sorulmaz?

  Tüm bunlarda başarısız moderasyon ve 3dk gibi kısa sürenin yetmeyisi de etken. Ama kabul edelim ki ekocum onlara istedikleri magduriyeti vermedi. İnce başkan olsa sağlı sollu girişirdi kabul, eko girişemez miydi? Mis gibi de yapardı ama akp güruhunu konsolide eden de buydu. O yüzden üzgünüm ki olması gereken buydu.

  İsmail'in yayın sonunda "nasıl beğendiniz?" Sorusu akillicaydi. Binali'ye kendisini onaylatti, oradan da magduriyeti sıfırladı. Yayın sonrası foto cektirme çabası ve herkese teşekkür etmesi ekocugumun asaleti. Binali ise sonrasında twitter'a "ekrem bey çok konuştu da ne yapacağını anlatmayı unuttu" minvalinde birşey yazdı. Aradaki çamur farkı işte.

  17 yıldır bu ülkede ana muhalefet partisi olduğu halde degersizlestirilen, öteye itelenen chp, bugün muhatap alınıp canlı yayında konusturuluyor. Hem de önceden bakanlik,basbakanlik ve tbmm baskanligi yapmış üst düzey bir akp li ile. Şu antidemokratik ortamda akp yi buna mecbur bırakmak bile ekonun basarisinin açık göstergesidir. Tabi rte'nin miting yapmaması, yayını kabul etmesi de kaybetme halinde faturayı binali'ye kesme çabasıdır.

  Hayırlısı, 23 Haziran'da sandiktayiz. Meslektaşları bekleriz.

  17 haziran 2019 10:20

  56. Daha önce hiç tv izlememiş 2 yaşındaki kızım ilerde Ekrem başkanı başkan olmadan da dinlemistim diyebilsin diye evde ilk defa tv açıldı.

  Binaliyi görünce "adam hep konuşuyor" dedi ve izlemek istemedi.

  "Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir."

  17 haziran 2019 10:03

  55. binali yildirim acayip hazirliksizdi. En ufak sunum icin bile ne kadar ugrasiyoruz biz. İbb baskani adayinin daha ozenli olmasini beklerdim. Sasirtti beni.

  Feto konusuna suclu bir cocuk edasiyla ''yok'' diyisi hakikaten komik oldu. ayiptir..

  İmamoglu catir catir anlatmadi bazi seyleri. akp secmeni magduru sever cunku. Buna izin vermedi. Aslinda gayet anlatilabilirdi ama..

  Verimsiz bi yayin oldu. Hic olmasa da olurdu.

  17 haziran 2019 09:31

  54. YOK

  Her şey çok güzel olacak!

  17 haziran 2019 01:36


  53. Finalde bi ara birbirlerine “öpüjjeem” diyecekler gibi geldi ahskdjfkdlflfk ekrem imamoğlu başkanımız bu gece de umutlarımızı tazeledi. Çok net #herşeyçokgüzelolacak

  17 haziran 2019 00:45

  52. bir soru ya da konu hakkında özellikle siyasetle ilgili 3 dk çok az bir süre 5 dk daha uygun olurmuş. iki tarafta kendini tam olarak ifade edemedi. ama boyle programlar görmek güzel. iki adayda bu konuda öncü oldu umarim devamı gelir. herkese güzel ornek oldular. iki rakip gayet güler yüzlü bir şekilde fikirlerini tartışılabileceğini gösterdiler.

  17 haziran 2019 00:42

  51. Sıkıcı bir yayındı. Başkanım yine harikaydı. 

  Bu arada İsmail bey’in yüzünde bir şey vardı o neydi çözemedim?

  17 haziran 2019 00:42