yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. sevgili (yazar: clueless) in bahsettiği mekanlara internetten baktım. kadıköy hakkında hiç bir bilgim yok ama yardımcı olabilmek adına mekan değerlendirmesi yapacak olursak;

  -zeplin internet yorumlarında pek beğenilmiyor, güzel mekan ama sanki bahçesi veya kalabalığı ağırlayabilecek açık bir alanı yok gibi geldi bilenler ve gidenler yardımcı olursa süper olur.

  -walters da pek beğenilmemiş, servis kötü ve gereksiz pahalı denilmiş. açık yeri de yok sanırım.

  -isis , thales ve piraye kalıyor bu durumda.

  thales olabilir gibi ama acaba müzik sesi yüksek mi? yani sohbet etmek zorlaşır mı? öyle bir kaç yorum okudum.

  -isis gayet güzel üstelik açık mekanı da oldukça geniş fakat bizim gibi kalabalık bir grubu ağırlayabilecek şekilde (masaları konumlandırma ve gürültümüzün çekilebilirliği anlamında) yerleri mevcut mu acaba bir görüşmek lazım.

  -piraye kafe oldukça salaş ve kendi halinde değişik ve huzurlu bir ambiansı olan bir yer. ağaçların altında bulunan masaları falan oldukça geniş ve huzurlu bir yer. fakat burada da hizmet nasıl bilemiyorum tabi ki.

  bu durumda ben isis, thales veya piraye den biri olsun diyorum. veya talebimiz doğrultusunda aklına başka bir yer gelen süslü varsa başlığı şenlendirsin lütfen.

  7 nisan 2016 00:38 7 nisan 2016 00:40

  2. wHATSAPP GRUBUNDA DA BELİRTMİŞTİM BEN AKŞAM 7 GİBİ anca gelebilirim. Bol bol oturun beni bekleyin geç gelebilecek olanlarda geç oldu yaa kimse kalmamıştır diye gelmemezlik yapmasın :))

  Birde ben kadıköy tarafını hiç bilmiyorum kızlar gideceğimiz yer kolay ulaşılabilir ve bulunabilir olması daha mantıklı olur benim gibiler için :)

  7 nisan 2016 09:54

  3. Bu kadar bekletilmesinin nedeni patlamaların olması ve bundan dolayı insanların korku içinde olmasıydı. Ayrıca sözlükte tatsız olaylar yaşanırken hadi buluşalım denemezdi. Zaten çıkan tarih belli katılmak isteyenler için yer belli olunca bütün ulaşım seçenekleri yazılır. Yakın yerlerde oturanlar toplu halde gidebilir.

  7 nisan 2016 10:47


  4. sözlükün vassap grubu mu varmış dediğim ay bunlar buluşuyormuş dediğim istanbul zirvesi *-*

  ay olay bile çıkmış *-*

  peki ya pijama partisi ???

  7 nisan 2016 12:03

  5. arkadaşlar çok uzun zaman önce istanbul zirvesi diye başlık hep sol frame de vardı. üstelik başlıktakileri okursanız whatsap grubu olduğunu ve katılmak isteyenlerin mesaj atacağını (yazar: diondraday ) ve (yazar: clueless) duyurdu. yani buluşma ile ilgili detayların o grupta değerlendirileceği ve sonrasında bir son karar anketi koyulacağı da belirtildi. buna rağmen "orodon bör oy göçmöş nö zörvösü?!" diyenler biraz lütfen düşünerek konuşsunlar. biz whatsap grubunda goygoy yapmıyoruz afedersiniz. her ihtimal konuşularak bir şeyler ortaya koymaya çalıştık. bu zamana kadar tabi ki beklenir. sanki bu 3-5 kişilik kız toplantısı mı?! bir yığın kişiden mesaj geldi "vizeler bitsin, nisan sonu olsun, nisan ortası olsun " vs şeklinde. bu kadar farklı talep varken, mart ayında zirve yapacağız dedikten bir hafta sonra toplanmamızı mı bekliyorsunuz?! tabi ki gelen yorumlar ve öneriler değerlendirilip buna göre karar verilecekti, yani beklemek işin etiğinden dolayı yapılması gereken bir durumdu.

  kaldı ki madem zirve ile bu kadar ilgileniyorsun ve gelmek istiyorsun o zaman zirve başlığında whatsap grubundan bahsedilince mesaj atsaydın beni de gruba alın diye?!

  şahsi olarak kimseye direkt olarak bir kızgınlığım yoktur. yalnızca düşünmeden yazılan yorumlaradır lafım.

  (yazar: clueless ) oldukça ciddiyetle ve objektif olarak bu işi gayet güzel yürütüyordu. whatsap grubundakilerin çoğu avrupa yakasında oturmasına rağmen ankette kadıköy çok çıkınca bile adaletli davranarak ona göre yer araştırması yaptı. yani bu sizce "başına buyruk davranmak" mıdır? vicdanınıza ve objektif muhakeme gücünüze bırakıyorum.

  gerçekten katılmak isteyen arkadaşlar lütfen benimle ya da adını belirttiğim diğer süslülerle iletişime geçsinler. diyeceklerim bu kadar. kimsenin şahsına karşı bir eleştiri veya hakaret etme amacı taşımadan yazdığım bu entry birilerini yine de kırdıysa affola.

  edit: imla

  7 nisan 2016 13:50 7 nisan 2016 13:52

  6. toplanın İzmirli süslüler biz de yapalım <3 herkes makyaj çantasını getirsin <3

  8 nisan 2016 16:20

  7. 16 nisan 2016 cumartesi günü kadıköy piraye cafede saat 15:00'te yapılacak olan zirvedir. gelecek olanların özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşmaları ve geleceklerini bildirmeleri rica olunur.

  edit: güvenlik sebebiyle mekan değişikliği yapılacak olup, katılacak süslülere özel mesajla yeni mekan bilgisi verilecektir.

  12 nisan 2016 16:24 13 nisan 2016 19:19


  8. bu oldu mu ne oldu diye meraklandım şuan. olduysa kaçırdım galiba!

  16 nisan 2016 20:09

  9. Çok güzeldi herşey! Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel süslüler tanıdım. Arayı açmayalım.

  16 nisan 2016 20:54

  10. Çok iyi oldu çok da güzel oldu. Bu kızlar bir şahane dostum.

  Ayrıca 7 kişi mac'e girince hiçbir çalışan yanımıza yaklaşamadı (gbkz: swh)

  Yenisi için beklemedeyim.

  16 nisan 2016 20:59