yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (2)

  1. Bana yeniden entryler girdiren kadin...

  Bu kadinin o evlendirme programlarina yakisir jargonuyla koca bulmus olmasi bile yeterince rezaletken bir de o kocayi elinde tutmak icin sirtina "married" yazdirip damgali esek gibi gezdirmesi... anlayamazsiniz.

  Psikolog oldugunu iddia etmesine ragmen diplomasi yokmus (gonullerin piskologu:), isik hiziyla kendisine yapilan yorumlari silip kullanicilari engelliyormus. Bence modemin fisini cekip yatmasi lazim, bu saatlere kadar yorum silerse cocugu erken dogarak "mukemmel cocuk" olma firsatini kacirir, mazallah!!

  19 aralık 2016 01:48

  2. üslubu o kadar kötü ki psikoloğu geç sosyolog bile olamaz bu! insanların görünüşleriyle ölümüne alay etmekte, hakaret etmekte, ergen ergen davranışlar sergilemekte. zekasından dolayı kendisinin psikoloğa değil de pedagoga gitmesi gerektiğini düşünüyorum. bir anne olarak da çocuk yetiştirme şeklinin nasıl olduğunu tahmin etmek zor değil. şımarık, elinden tableti düşürmeyen, annişkosunun paşası, piremsesi çocuklar yetiştiren bir instagram annesinin danışmanlık yapmasını düşünemiyorum bile!

  19 aralık 2016 02:12

  3. eğer söylenenler doğru ise rezalet gibi rezalettir.

  bir insan nasıl böyle bir kul hakkı yer, bir insanı bu şekilde kullanır? şaka gibi!

  bunun adı resmen nitelikli dolandırıcılıktır. Yazık paylaştığı postları okuyup tavsiye alanlar vardır eminim.

  gerçi küçücük çocuk üzerinden içki özendirmesi yapıyor olması zaten başlı başına sorun. kadın gerçekten psikologsa, bu nasıl bi psikolog olmak ben anlamadım.

  19 aralık 2016 02:19


  4. "Böyle sokak ağızlı psikolog olmaz sosyologtur" tepkilerine içleniyorum alınıyorum bi üzerime alınıyorum sormayın kızlar lütfen ama(gizlinot: (: )Böyle biri psikolog da olamaz sosyolog da. Önemli olan diploma sahibi olmak değil meslek ahlakına uygun şekilde icra etmek mesleği. Hele ki 'ne psikoloğu sosyolog "bile" olamaz' cümlesini görünce mavi ekran oldum birden. Bile derken? Bu nasıl bi aşağılamadır. Bir süslü yazarından böyle bir cümle duyduğuma şaşırdım. Branşların birbiri karşısında ast üst ilişkisi yoktur. Mesleğinin erbabı her birey bir diğer branşınki kadar değerlidir.

  19 aralık 2016 10:14

  5. kadının paylaşımlarına diyecek söz yok zaten yorumlar, üslubu belli her yerinden rezalet akmış gidiyor , gereken neyse bir an önce yapılır umarım. o bir yana da bizim ülkenin yeni jenerasyon annelerine instagramda "mom" yazısını görünce bir haller oluyor. bilip bilmeden hemen takibe almalar, iki uyduruk paylaşım yapanı hemen göğe çıkarmalar. biri de çıkıp sahiden kim bu dememiş mi de kadın bugünlere kadar bu sığlıkla gelebilmiş.

  sahte diplomayla yıllarca insanları dolandıran insanların olduğu bir ülkede, sosyal medya üzerinden bu tipleri yücelten, onlardan bu şekilde danışmanlık almaya çalışanlara gerçekten şaşıyorum.instagram biosuna ünvan yazarak, iki paylaşım yapmayla oluyorsa bu işler herkes yazsın o zaman var mı böyle bir dünya. rezaletin bir ucu da insanların bilgi kaynağını sorgulamadan bilgiye ulaşma şekilleri aslında.

  19 aralık 2016 11:37

  6. (link: https://www.instagram.com/p/BOMdG8yjskT/ açıklamasıyla) psikolog olmadığı kesinleşmiştir. Bolca mağdur edebiyatı var, savunma var ama diploma yok, evet ben psikologum diyememiş. Blogger titriyle burada olduğunu iddia etse de birçok paylaşımda mesajına "bir psikolog olarak" diye başlamakta beis görmemiş, psikolog ünvanıyla seminerler düzenlemiş, programlara konuk olmuştur. Boğaziçi üniversitesinde dahi seminer vermiş. Blogger kimliğiyle olsa başımızın üstünde, ancak bunu psikolog kimliğiyle yapıp insanları kandırmıştır. Olayın ne olduğu açıkça ortada ama dillendirmeyim hadi.

  19 aralık 2016 13:30

  7. Bu ulkede de diploma sorunu cidden büyük :/

  19 aralık 2016 13:48


  8. Gün geçmiyor ki ülkemde bir rezillik daha olmasın. her şeyi geçtim, onca şeyi gördükten sonra hala, biz seni sen olduğun için takip ediyoruz, güzel kalbin için takip ediyoruz, diyen kadınlar var yorumlarda ya. Ne kadar kandırılmaya alışmış bi milletiz. Yazık.

  19 aralık 2016 13:54 ed.19 aralık 2016 21:34

  9. "allahın ronaldo bacaklı gübüğü" error 404

  19 aralık 2016 13:57

  10. ben burada rezaletten çok alan-satan memnuniyeti görüyorum. insanlarda ciddi ciddi ruhsal bir bozukluk olduğunu düşünüyorum ben. yakın zamanda beki ikala erikli için de ölümü sebebiyle konuşuldu hadi dedim ölmüş gitmiş cevap hakkı kalmamış bi şey demeyeyim ama bu kadın göz göre göre yurdumun aptal insanlarını kandırıyor gerçeği göze sokunca da karşıdaki kıssskançç oluyor. valla ben zerre üzülmüyorum bu kadından danışmanlık(?) alıp deli para dökenlere hepsi gerizekalı bence. ama belli ki çocukları var o çocuklara üzülüyorum çok.

  yaptığı açıklamada anneyim ben hamileyim ben diye ağlamış kimse sana hamile değilsin demiyor dolandırıcısın diyor. bu kadının da arkasında şeyma subaşıya ayy su gibisin, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş diyenler gibi akıldan muaf bir kitle var böyle oldukça bu kadın daha çok para kazanır.

  zaten sosyal medya ünlülerinden geçemiyorduk bir de sosyal medya guruları çıktı. her şeyi biliyorlar yemek onlarda, çocuk bakımı onlarda, moda onlarda. bilmeyenleri iyi yiyorlar ama bu işlerden gerçekten anlayan insanlara dalga konusu oluyorlar ben olsam ölürüm utancımdan hiç utanmıyorlar mı acaba bilmedikleri konuda ahkam kesmeye.

  neyse bi kez daha ülkede ne kadar çok aptal olduğunu bugün de gördük çok şükür.

  ha bi de diploma krizi deyince aklıma geldi bi rte bi bu kadın cidden öyle bir diploma olsa gökyüzüne lazerle yansıtmalı 24 saat show yapmazlar mıydı?

  19 aralık 2016 15:27 19 aralık 2016 15:32