girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (1)

36. En büyük hissedarı koton siteden çekildiği için kapanan e-ticaret sitesi. Zamaninda Twist'in çok güzel kampanyalari olurdu. Birilerinin daha batması, onlarca kişinin işsiz kalması demek o yüzden üzüldüm.

8 kasım 13:28

35. Seneleeeer seneler önce (en az 6- 7 yıl önce) henüz internet alışverişleri bu kadar yaygın değilken ipekyol online satış yapiyor mu acaba diye ararken keşfetmiştim bu siteyi. Üye olmadan mağazalara bakamıyorduk. Uye olup onay maili beklemek falan da simdiki kadar hızlı olmuyordu teey teeey. Trendyol markafoni kalitesi düşük ürünler getirirken bunlar bilinen iyi markaları koyuyorlardı sitelerine o yuzden ilk buraya bakardım. Kapanmasi üzdü beni.

7 kasım 19:57

34. kapanacağını düşündüğüm site, zamanında epey alışveriş yapmıştım bu siteden her hangi bir maaduriyet yaşamadım. Site şu anda (link: https://www.1v1y.com/ şu) şekilde hiç bir mağaza yok.

7 kasım 13:32 7 kasım 13:51


33. morhipoculuk oynamaya çalışan markafonimsi trendyol.

31 ekim 13:59

32. elinde kalan malları garage sale kampanyalarında satışa çıkararak görünen o ki kapanan e- ticaret sitesi. yönetim kurulu başkanlığını konkordato ilan eden hotiç'in eski patronu mehmet hotiç, başkan yardımcılığını abdullah kığılı üstleniyordu.

trendyoldaki fahiş kargo ücreti ve sahte ürünler nedeniyle en sevdiğim, en güvendiğim ve en çok alışveriş yaptığım siteydi. krize dayanamayarak kepenk kapatması üzücü.

31 ekim 12:29

31. son zamanlarda ürün çeşidi ve markalarında azalttığını fark ettiğim alışveriş sitesi. kapanıyor mu acaba, diye merak etmekteyim.

29 ekim 13:29

30. efendim şimdi ben burdan az evvel bir çift terlik aldım, alışverişi tamamlayınca gördüm ki teslim tarihi 14 haziran. Daha mayıs ayındayız el insaf, aliexpress bile isterse  senden daha hızlı olabiliyor 1v1y? Hayır bilseydim bir numara büyük alır seneye giyerdim. Şaka bir yana, ürünü 1 haftaya göndermezlerse bir daha buradan hayatta alışveriş yapmam, ne bu böyle parasını şimdi öde gelecek yaz giy gibi?  Kargo gelince burayı editlerim. Tüm süslülere iyi geceler dilerim. 

29 mayıs 21:57


29. Smashbox primer’ı 65tl görünce sipariş verdim. Bugün geldi 2015 temmuz’da üretilmiş, 3 ayı kalmış. İade ettim hemen. Açıklamaya da yazdım bu sebeple iade ettiğimi. Başlığı okudum da meğer eskiden beri böyle yapıyorlarmış. Bu yanlış çizgilerini hiç bozmamışlar demek ki. Keşke siparişten önce okusaymışım. İnşallah iadede sorun çıkartmazlar. 

30 nisan 15:52

28. buradan ucuz diye 1 adet Burberry saat alma hatasında bulundum. daha ilk takmada kordonu dökülmeye başladı, sahte olduğundan baya şüphelendim. konuyu araştırmaya başladım ve saat konusunda 1v1y hakkında epey şikayet olduğunu gördüm. Geri gönderdim, neyseki 1 ay inceleme süresinden sonra geri aldılar. saat almak istiyorsanız uzak durun derim.

23 mart 14:24

27. mağaza fiyatından 100 tl ucuza satıldığını görünce buradan bir ayakkabı alma gafletinde bulundum. 2 haftadan uzun bir süre sonra arayıp ellerinde olmayan sebeplerden dolayı siparişi iptal ettiklerini söylediler. bir de üstüne sadaka gibi "telafi etmek için" bir sonraki siparişim için %15 indirim verdiler sağolsunlar. ha bir de kargo parasını bedavaya getirmek için aldığım dergiyi kargoya vermişler, iade etmek için geri yolladım 1 haftayı geçti hala onun iadesi yapılmadı. neresinden tutsam elimde kalıyorsun 1v1y. bir daha asla.

23 mart 14:16