girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. Geçen flo'da sandalet bakıyorum. 69.99. Gayet uygun geldi, deneyeyim dedim. (gizlinot: inci, hotiç, derimod, greyder falan 120 liradan açıyor) Geçtim kenara deniyorum, teyzenin biri geldi, güzelmiş kaç paraymış bunlar dedi. 69.99'muş dedim. Oha çok pahalı kızım, eskiden buna iki tane alırdık, bu fiyatlar ne böyle dedi gitti. Elinde ne vardı ? Ak parti kadın kolları poşeti.

Diğer markalardaki fiyatları görse kalp krizi geçirir heralde. Öyle oya, böyle ekonomi teyzem. Sorry.

16 temmuz 20:27

4. leona blush şarap geçen yıl 34 tl iken bu yıl tekeldeki adamın 50 tl demesi, cipslerin zamlanması, eskiden maksimum 15 tlye tişört alırken -ki ona bile çok pahalı derdik- şimdi en dandik tişörtün 20 tl olması ve çoğu bilindik markadan 30-40 tl’ye tişört aldım dediğimizde insanların bunu normal karşılaması krizin bazı örnekleridir. tabii çok daha önemlileri de vardır ama günlük rutin yaşantısı olan bir birey olarak bunlar benim çok zoruma gidiyor. bikini almayı düşünüyorum sonra evde var diye vazgeçiyorum. güneş kremi en önemli şeylerden biriyken fiyatı bile düşünmeme neden oluyor sağlık söz konusu iken. yemeksepeti’nde zaten çoğu yemek zincirinin menüsü 3-4 tl pahalı halde satılırken onlara bile ekstra 2-3 tl zam gelmiş. meyve sebze zamları hakkında konuşmuyorum bile. ben her şeyi saymaya kalksam bu böyle uzar da gider. ekonomi öldü ölecek, son uzatmaları oynuyoruz. bunlar iyi günlerimiz.

16 temmuz 20:18

3. 25 liraya aldığım vincent meyve şarabını 39 liraya aldım. Batan ülke ekonomisini bu şekilde kurtarmaya karar verdiler galiba ama insanların alım gücü yakında tamamen tükenecek, haberleri yok.

16 temmuz 20:03


2. tüm pollyannacılığımla ilk defa tayyip'in ekonomi hakkında dediklerinin doğru çıkmasını ümit ediyorum ama sanırım kendim bile inanamıyorum. allah sonumuz hayır etsin

12 temmuz 01:27

1. Son 2 senedir yanımızda oturuyordu, yeni sistem itibariyle artık kucağımızda oturmaktadır.

Vakit Harcalamaları kısıp borçlardan kurtulup para biriktirme vaktidir.

Artık Gidip abd'de dilenseler, trump'ın ayaklarını yıkasalar, yüzük berat'ı geç, tüm sülalerini başa getirseler dahi kurtaramazlar ekonomiyi, geçmiş olsun. 

12 temmuz 01:21 12 temmuz 01:23