yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (2)

  1. dün çok ağladım, el-bab'da şehit düşen askerler için. hem videoyu izleyip bunu yapanlara ve buna sebep olanlara iyice kinleneyim, kinimi unutmayayım istiyorum. hem de korkuyorum o görüntülerin beynime kazınmasından.

  bırak gösteri maçı yapmayı, şehitler için sıfırdan lig kursanız bile yetmez o ailelerin ocağına düşen ateşi söndürmeye.

  hep mi bizim çocuklarımız ölecek?

  Edit:başlık başa kalmış..

  23 aralık 2016 00:25 23 aralık 2016 12:02

  2. ypg (pyd) midir, ışid midir, pkk mıdır? her ne zıkkımsa, ne zulümse 2 masumu katlettiler. bunu kaydedip internete sızdırdılar. yayın ve internet yasaklarıyla örtbas edildi. kimse bilmez.

  iki gencecik adam, diri diri yakıldı. şimdi bu cehennem değil de nedir?

  yaşamak istiyorum.

  her gün insanlar öldürülüyor. sivil, asker, polis her gün ölüyoruz. savaş değil mi bu?

  korku, fakirlik, dikta üçgeninde nefes alma çabası. kafanı kuma da gömemezsin artık, çünkü gömdüğün yerden çıkaramayabilirsin de. kaçacak yerin de yok.

  bu ülkede insanlara; lablardaki acıdığımız fareler kadar değer verilmiyor. bu şerefsiz zihniyetin bozuk tohumları; sadece inançsız ya da vicdansız değiller. pislikten beslenen parazitlerin dünyasındayız. yere düşün bozukluk gibi ölen öldüğü yerde kalıyor. her gün ölüyoruz, neden? kim için?

  yaşamak istiyorum ben. nefes almak, mutlu olmak istiyorum. gülümsediğim her an boğazıma yumru otursun istemiyorum. korkmak istemiyorum. ölümden bıktım. en yakın arkadaşım, halalarım, kuzenlerim, amcalarım, babam hepsi öldüler ama aklımı yitirmedim.

  aklımı yitiriyorum, aklım fikrim ağrıyor, canım yanıyor çok.

  yaşamak istiyorum ben.

  23 aralık 2016 00:36 23 aralık 2016 01:08

  3. Gerçekten izlemeye cesaret edemiyorum

  23 aralık 2016 00:40

  4. yaşadığım ülkede mutlu uyuma opsiyonunun olmadığını unutmuşum.

  tüm bunların sorumluları mışıl mışıl uyurken kaç anne ağlıyor, kaç can yitiyor, kaç kişi bela okuyor sayabilmek mümkün değil.

  nereye kadar öleceğiz?

  23 aralık 2016 00:48

  5. Görüntüleri izlemeyin, izlettirmeyin, paylaşmayın aileleri var dayanamazlar, benim canım hiç böyle yanmadı, kalbim hiç böyle taş kesilmedi daha önce. Ama bilin sefer taş ve fethi şahin "anne" diye bağırarak yana yana can verdiler. Canımız yansın. Canımız yansın ki öfkemiz diri kalsın. Anne diye bağıran o çocukları aklınıza mıh gibi kazıyın.

  Bugün öfkenizi unutmayın. Canınızın nasıl yandığını unutmayın. Allah aşkına ne olur unutmayın. Unutmayın ki sebep olanlardan hesabını sorabilelim.

  Not: Yukarıda izlemeyin dedim ya izleyin görüntüleri ya izleyin izlettirin. Hiç unutmayın. Her gün rüyalarınıza girsin. Travma yaşayın. Ciğeriniz yansın. Ancak o zaman cehennemin orta yerinde yaşadığınızı anlayacaksınız çünkü.

  23 aralık 2016 00:55 23 aralık 2016 01:09

  6. diledikleri kadar üstünü örtmeye, görüntüleri kaldırmaya, siteleri kapatmaya çalışsınlar ne yaşananlar ne de o görüntüler asla unutulmayacak çünkü insan olan, vicdanı olan istese de unutamaz.

  23 aralık 2016 00:59

  7. İçim alev almış durumda.

  En yakın zamanda sizi oraya gönderenin acı içinde öldüğünü görmek istiyorum.

  Başka duam yok bu gece.

  23 aralık 2016 01:11

  8. Ders videosu izlerken youtube gitti . Anında kanım çekildi acaba bu defa ne oldu diye. Düşündüğüm tüm senaryolardan daha kötü. Nasıl yaşayacağız bu üzüntüyle? Hayatımıza devam edecegiz ya hani. Bir üniformalı asker görsek yüzüne bakabilecek miyiz ?

  23 aralık 2016 01:12

  9. Sarıkamış yıldönümünde yakılması gerçekten dalga geçildi bizimle,mazimizle

  Alışmadık çünkü hala rahat uyuyamayanlar var aramızda

  23 aralık 2016 01:13

  10. yanlış politikaların sonucunu her gün yaşıyoruz. her bir alınan canda kahrolsun diyorum hem bu terör için hem mecbur bırakıldığımız bu iktidar için; cahil bırakılan 40 milyon için. işidle ilgili bu tutumu sergileyen, suriye ye askerlerimizi gönderen bu konuma getiren herkesin vicdanına s*çiyim. ne işi var o askerlerin orada. bunca asker ölürken yapılan tek şey sansür onların acıları duyulmasın neden, neyin korkusu!! tecavüze yeltenen bir adamın eliyle kadının ağzını kapamasından ne farkınız var. o askerlerin haykırışlarını bizden kaçırırken bir sonrası için ne yapıyorsunuz. kahrolsun..

  23 aralık 2016 01:13