yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

  19. yok yani gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum, kelime, cümle ne varsa tükendi bende. dilerim işkenceler içinde ölmek için her gün yalvarırsın da bir türlü geberemezsin. durdukça düşündükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum. çocuktu ya minicikti, sinirden dişlerimi sıkıyorum ağlıyorum. avazım çıktığı kadar ağlamak bağırmak istiyorum. yok diyecek, yazacak bir şey bulamıyorum. topluca kahrolursunuz inşallah.

  26 nisan 01:20

  18. hakkında birşey yazmaya elim gitmiyor. dilim konuşmaya varamadığı gibi. ne denebilir ki? nasıl bir düşünce biçiminin sonucudur bu? yani nasıl bir yaratıksın ki sen böyle birşeyi yapmayı üstelik bundan zevk alarak yapmayı düşünebiliyorsun? idam cezasına sonuna kadar karşıyım ama böylelerinin de yaşamasını istemiyorum. keseceksin penisinden kan kaybıyla ölecek diğer tüm sapıklara ibret olacak. ya da öldürmeyeceksin hadım edeceksin. vereceksin kozmetik sanayiye, ilaç sanayiye kobay olarak kullanacaklar. en azından topluma bi yararları dokunur.

  25 nisan 13:53

  17. eğer birine yumruk atacaksa vatandaş o yumruk bu sapık için inmeliydi. eğer bi ev yakılacaksa orası bu hayvanın yuvası olmalıydı.”tepki” gösterilecekse kendini savunamayan minik bir bedenin hakkı savunulacaktı.her kim sesi çıkmayan bir cana musallat olduysa allah belasını versin.

  24 nisan 23:51

  16. Çocuk İstismarı ile Mücadele derneği çocuğun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtmiş. Tabii beden sağlığından bahsediyorlar muhtemelen, ruhen iyileşmesi belki bir ömür sürecek. O çocuktan çaldıkları güveni, huzur hissini geri yerine koyması yıllarını alacak. kimseye bir daha güvenemeyecek. dilerim ruh sağlığı çalışanları kendisine yardım edebilir ve bundan sonra mutlu bir yaşam sürer. diğer yaratığın ise bir an önce bulunup hakettiği cezayı çekmesi için bu konuyu gündemde tutmak lazım. çünkü ülkede kamuoyu baskısı hukuku diye bir şey var. o yüzden herkes sosyal medyada mümkün olduğunca paylaşsın lütfen bu konuyu.

  24 nisan 20:41

  15. Yatiyorum kalkiyorum bunu düsünüyorum. Gercekten kendimi toplayamiyorum. Sanırım ölmüş melek olmuş..

  Dilerim allah’tan bu dünyada cehennemi yaşasın vahşi herif. Ölmek istesin ama ölemesin. Sürüm sürüm sürünsün. Herkes acısın ona. İki elim yakasında olacak öbür tarafta!

  24 nisan 19:56

  14. ülkede saldırganlar, sapıklar, tecavüzcüler el üstünde tutulup, adeta korunduğu için artık ne tepki vereceğimizi şaşırdığımız bir olay daha. çocuk olayın yaşandığı andan beri yanına kimseyi yaklaştırmıyor, serum takılırken bile krize girip ağlıyormuş bu kimin umurunda? tabii bu yaşadıklarının sadece küçük bir yansıması. kim bilir içinde yıllarca daha ne izleri kalacak bu olayın psikolojik tedavi görse bile.

  hiç başka bir şey demeye gerek yok aslında. hukuk sistemimizin çoktan içine edilmiş olduğunun kanıtıdır bu olayların günbegün artışı. idam istiyorum diye sokaklara dökülen insanlar çoğalsın, bu gazla idam yasası çıksın mı isteniyor yani ondan mı bu tepkisizlik? diyelim idam yasası çıktı bu sefer de olaylar tecavüzle kalmaz. üstüne çocuk, bebek, kadın, engelli gibi toplumun korunmaya en muhtaç kesimlerinde ölümler, yani cinayet vakaları şimdi azmış gibi daha da artsın. sonra da yetkililer olayları çözmek için, şeyhlerin, dervişlerin istihareye yatmasını isteyip olayları o şekilde açıklamayı düşünsün falan.

  başka açıdan bakalım en iyi ihtimalle herkes kendi adaletini kendi sağlasın mı demek oluyor bunlar? hapishanede mahkumlar bu tip kişilerin işini kendi yöntemleriyle bitirsin mesela. tıpkı şimdi olduğu gibi. bunlar hep birer alternatif. aynı zamanda da sık görülen örnekler. görüyoruz işte gücünü hukuktan almayan, etkin ve kendi içinde tıkır tıkır işleyen caydırıcı yasalar çıkarmadan bu olaylar bitmiyor. bunu anlamak neden bu kadar zor acaba? son olsun bu olay demeyi o kadar çok isterdim ki...

  24 nisan 19:53

  13. Ne buldunuz o çocuktan nee.. nasıl tahrik etti acaba sizi, nasıl tatmin oldunuz o minnacık bedenden.. allah belası pislik herif.. yok muydu senin de çocuğun, kardeşin.. hiç mi düşünemedin...

  Gerçekten inanamıyorum böyle şeylere. Bazen keşke yalan haber çıksa diyorum. 

  24 nisan 13:27

  12. -kitap okuma orani %1

  -sanatsal etkinliklere katılma oranı %1

  -Tv izleme orani %78 (bu oranın yalnızca %1'i belgesel izlemekte)

  -izlediklerine inanma oranı %68

  -pornografi izleme oranı %80 (izlenen kategorileri yazmaya utanıyorum)

  Egitimsiz, cahil, cinselliğe aç, hayvana, çocuğa, kadına çekinmeden el uzatabilenlerin yaşadığı ülkede gerçekleşmiş utanç örneğidir.

  Yapılan araştırmalar, çocuğa tecavüz eden veya öldüren yaratıkların, öncesinde bunu bir hayvan üzerinde denediklerini ortaya çıkarmıştır. çocuklarında, kadınlarında, hayvanlarında istismarınının önüne geçmek için hayvan hakları yasasının ne kadar önemli olduğu ortada.

  Bu iğrenç pedofilileri direk hadım etmek yerine çeşitli işkencelere maruz bırakıp, uyuşturmadan cinsel uzuvlarının kesildiğini görebilmeyi o kadar çok istiyorum ki. Bu pisliklerin, acılar içinde tükenişlerine tanık olduğumuz günleri görmek istiyorum artık. Masum bir canlının hayatını mahvedenlerin ödeyeceği bedel, hapis cezasından çok daha fazlası olmalıdır.

  Ayrıca lütfen çocuklarınızı bir an bile gözünüzün önünden ayırmayın. Sizin bakmaya kıyamadığınız bebeğinize bir başkası salyalarını akıtabiliyor.

  24 nisan 11:59 24 nisan 12:02

  11. gamma ray süslüsünün dediklerine aynen katılmakla birlikte ayrı bir parantez açmak istiyorum: Bu adamların hadım edilmelerinin ilaçla değil keskin bir aletle yapılması taraftarıyım, çünkü 5 yaşındaki bir çocuğa tecavüz demek; onun vajinasını parçalamak demek. Şimdi o çocuk ölümle savaşırken, ister istemez çektiği acıyı, korkuyu, yaşadığı çaresizliği düşünüyorum. Üzgünüm, ilaçla falan değil, öyle kolay yoldan değil, oldu bitti ile değil; acı çekerek, herşeyi an be an yaşayarak hadım edilmeli bu cani. ve hayatı boyunca da aramıza salınmamalı. Çünkü işin özü, bu pisliklerin empati ve merhamet duygusu yok, eğer tecavüz edemezse, bu sefer bir hayvana, bir çocuğa ya da bir yetişkine başka türlü zarar verme yoluna gidecek. Ben kesinlikle önce hadım sonra idam taraftarıyım. Yok ben illa da besleyeyim, kaynaklarımızı tüketsin, oksijeni israf etsin diyorsanız; o zaman gün yüzü göstermeyin bu yaratıklara

  24 nisan 11:05

  10. Başlık için kusura bakmayın. Yanlış olmuş, gece haberi hızlı yazarken bölgeyi karıştırmisim. Karışıklık oldu.  Büyükçekmece değil Küçükçekmece.

  24 nisan 10:19