yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. kafa dağıtmaya giriyoruz, bir sürü güzel insanla konuşuyoruz, dertlerimizi paylaşıyoruz, fikir alış-verişi yapıyoruz ama gerçekten ve gerçekten hiç bir şikayet 'sallanmıyor'. sadece ben 4-5 kez yazmışımdır süslü sözlük başlığına. çoğu yazar rahatsız, kimisi dile getirmiyor fakat ben artık kendimi salak yerine konulmuş hissediyorum. çocuk kandırır gibi anonim sorununa bir çözüm bulduk dediler. bir iki kişi olsa anlarım, onca insan yazıyor ama bir adım hala yok. öyle bir durum var ki ortada, sanki bu yazarlar sözlüğe muhtaçmış, her soruna katlanmak zorundalarmış gibi. sadece dün akşam 10 kez 404 hatası gördüm ve yavaşlık da cabası. fikirlerimizin, şikayetlerimizin ciddiye alınmadığı, bir de üstüne dalga geçildiği bir sözlükte neden yazıp katkı sağlayayım ki? şu girdiyi yazarken (yazar: fifiri) aktif mesela. hangi süslüye cevap vermiş?

  edit: (link: https://www.suslusozluk.net/sorucevap/soru/unutmak/30087/page:4?yanit=114391 şu) sorunun altındaki cevapları da yeni görüyorum ve yuh artık ya. iş buralara vardı, biz de saf saf istatistikler güncellenmedi diyoruz hala. istatistiklere gelene kadar ohooo. anonimler ısrarla ifşa edilmediğine göre moderasyon ekibi anonimcilik oynuyor galiba. aklıma tek bu ihtimal geliyor artık.

  23 temmuz 2017 13:18 23 temmuz 2017 13:46

  2. ilk kez "ya ben bu kremi sürüyorum yüzüme ama, ne var ay bunun içinde?" Dediğim zaman buldum süslü sözlüğü. Çok heyecanlandım. Bir sürü tecrübe, bilgi bir araya gelmiş, yazılıyor hepsi. Yazıldıkça seviye artıyor, öğreniliyor, araştırılıyor daha da çok öğreniliyor. Gerçek söylüyorum bak çok heyecanlandım. Sonra ben de yazdım, ama ben az yazıp çok okuyanlardanım, neredeyse üye olduğum günden beri yazılan 10 giriden 8ini okumuşumdur. Çok seviyorum, onca kadının tecrübesi, merakı akıyor burda, nasıl sevmeyeyim.

  Ama arkadaş; yapacağın şey belli. İlgileneceksin. Sözlük senin, bundan para kazanıyorsun, sorulunca süslü sözlük denince benim diyorsun. O zaman çekmeyeceksin elini. Ne demişler, bakarsan bağ bakmazsan dağ olur. Dağ oluyor burası. Yapılacak şeyler belli. Bas bas bağırıyor millet işte. Bi dinleyin ay. Bi okuyun sizin sözlüğünüzün yazarları, size para kazandıran, sizi popüler yapan yazarlar size ne diyorlar? Ben bir şey demiyorum. Yeterince her şey dendi. Ama denilenlerin duyulması lazım artık. Millet boğaz çatlatıyor 404, 502 diye. Bilmem kaç saatleri arasında bakıma alınacak, yavaşlayabilir kusura bakmayın. Biz bakmıyoruz zaten kusura canım benim, bu yavaşlıklara rağmen biz zaten yazıyoruz.

  Ha artık yazmayacağım. Zaten aman aman bişey yazdığım yoktu. Ama bi yetkili gelip de. Burda bi süslü sözlük var noldu ona deyip, el atıncaya kadar yazmayacağım.

  Duyun şu kadınların sesini.

  23 temmuz 2017 15:11

  3. Yıl olmuş 2017 hala bir uygulaması bile olmayan, bizi yarım yamalak sayfalarla uğraştıran sözlük.

  Şikayetlerin asla dikkate alınmaması konusunu ben de farkettim. Bazen bırakıp gitmişler ve biz burda kendi kendimize takılıyormuşuz gibi hissediyorum.

  23 temmuz 2017 17:45


  4. Yarın sabah uyanıp siteye girdiğimizde bizi inci sözlüğe yönlendireceğini düşünüyorum.

  Eğer bütün yazarların bangır bangır bağırdığı sorunlara çözüm üretilmemişse bende girdilerimi siler boykota destek veririm. Yeteri kadar sıktı bu umarsızlık.

  23 temmuz 2017 21:47

  5. Duyurularda bahsedildiği üzere bu sefer de sorunlarına çözüm getirilmeyecek ve şu anonim denen hedeye müdahale edilmeyecekse sana laflar hazırladım sözlük.

  Tanım: Tüm yazarları davet ettiğim boykottur.

  23 temmuz 2017 22:04

  6. İlk kez üye olduğum zamanlarda okumaktan ve yazmaktan deli gibi haz duyduğum sözlüğe şu anda haftada ancak birkaç kere belki giriyorum- tabii sözlük hata vermezse-, kırk yılda bir yazıyorum.

  Yalnız ne zaman girsem mutlaka bir anonim sıkıntısı oluyor. Terbiyesiz, leş, karaktersiz ve düşüncesiz yazar ya da yazarlar ortalığı elli altı etti ve her ne hikmetse moderatörler tarafından konuk yazar statüsüne alınmıyor ( hoş, ben ifsadan yanayım.)

  Diyeceğim o ki, son açıklamadan sonra sözlük aynı yaa aynı hamam devam ederse benim de katılacağım boykottur. Burda acayip güzel insanlar tanıdım ama zaten çoğuyla başka mecralarda görüşüyorum. O yüzden kendiniz bilirsiniz kardeş.

  23 temmuz 2017 22:16

  7. huh! destek++++

  23 temmuz 2017 22:18