yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (331)
  • medya (11)

  1. az önce gazetelerde gördüğüm iktidar partisi ve yancısının işbirliği neticesi ile YKS (gizlinot: üniversite sınavı) ile aynı tarihe konulmuş yangından mal kaçırma seçimi.

  ukte : (yazar: all that solid)

  18 nisan 2018 16:16

  2. bu ülkenin ekonomik olarak sıfıra vurduğunu bu sabah tl'mi euro'ya çevirirken adeta iliklerime kadar hissetmiştim. ve 5 saat sonra seçim haberi geldi. gerçekten berbat bir dönemde olduğumuzun farkedilmemesi için ohal'i kaldırmadan seçim üstüne seçim yapıyorlar.

  27 yaşındayım ve bu ülkenin ben ölene hatta öldükten sonra bile düzeleceğine inanmıyorum. baya bir enkaza döndük çünkü. bütün dünya kapitalist sisteme dönmüşken, bu adamlar gitse bile kurtuluş savaşı sonrası gibi toparlanma yaşayacağımız bence kocaman bir iyimserlik ve hayalperestlik.

  18 nisan 2018 16:25

  3. Bizim bilmediğimiz şeyler oluyor saraylarda ve biz yine öğrenebildiğimiz kadarıyla oy kullanacağız.

  Şu alelacele alınmış kararda bile şüphe aramayacak reyizz ne derse o diyecek insanlar var.

  2 yıl önceki seçimlerde erken seçim için vatan hainliği demişti. Şimdi yanında ancak yancısı ile başarılı olmayı planlıyor. Çünkü diğer partilerin ve özellikle iyi partinin yükselişinin farkında. Bunun için anketlere bakılabilir.

  Ben sadece şunu demek istiyorum mhp tabanında olan insanlar son olaylardaki partinin duruşunu iyi analiz edip öyle karar versinler.

  18 nisan 2018 16:35 18 nisan 2018 16:42


  4. (bkz:allah belamızı vermiş olabilir mi)

  ilgili medya:
  1
  18 nisan 2018 16:44

  5. ( Canım bu çok geç olmuş yarın yapaydin)

  18 nisan 2018 17:02 19 nisan 2018 12:12

  6. Bu ülkede hile hurda karıştırılmadan bırakın seçim, sınav yapmayı ticaret bile yapılamaz, bu gerçek böyle bilinsin.

  Durmadan kendi çıkarları için yüz binlerce hatta milyonlarca insanla oynayan bir hükümete ne saygı duyarım ne de sayarım. Eğitim, bilim, tıp, mühendislik, spor aklınıza ne gelirse işte hiçbir alanda asla başarılarımızı desteklemeyen bir hükümetin yönettiği ülkeye yönelik bir çalışma yapmak istemiyorum. Bu yüzden bu ülkede beyin göçleri oluyor sonra da vatan haini diye adlandırılıyoruz. Bakın boş boş oturup duran insanlardan bahsetmiyorum ben, gerçekten başaran insanlardan, Her gün mutlaka bir kez gördüğümüz "tubitak reddetti, x ülkesinden davet edildiler." Haberlerinden bahsediyorum.

  Ve sırf bu sebeple ilk fırsatta gideceğim. "Olsun ya vatan bu." Diyerek daha ne kadar bağrıma basabilirim? Bunun "dövse de sövse de kocamdır." Diyen yüzü yara bere içindeki kadından ne farkı var? Şimdilik ağzımdan kötü bir söz çıkmadan bu kadar yazmak istiyorum, herkese iyi günler dilerim.

  Tanım: ne yapıldığı belirsiz işlerden birisi daha.

  18 nisan 2018 17:26

  7. aniden netleşen seçimdir. iki saat uyudum uyandım seçim tarihi kesinleşmiş.

  resmen Türkiye genel özet.

  18 nisan 2018 17:54


  8. Sonrasında gelecek kol gibi ekonomik kriz ile birlikte iyice bataklığa saplanacağımız seçimdir.

  Bizi bu krizden, külliye'de alkış tutarken avuçları patlayan muhtarlar, ekonomiye destek sağlamak için gelen emirle evdeki 20 dolarını bozduran zekâsızlar, "insan hakkı, yaşama hakkı" dediğimizde bizi terörist ilan eden canavarlar kurtarır artık...

  Tayyip'in derdi belli; tanıdık, öğrendik ama Bahçeli ah Bahçeli senin var ya yatacak yerin yok!

  18 nisan 2018 17:59

  9. Cumhuriyet tarihi türkçülerin elinden kapanıyor resmen. Şu hayatta başka hiçbir şeye şaşırmam artık. İyi parti seçime gireceğini açıklamış, yasal olarak 14 hazirana kadar menmiş sadece.

  18 nisan 2018 18:00

  10. bile isteye, birilerinin güle oynaya yapmak istediği, ohal falan demeyerek gidilecek seçimdir. şampiyon belli ağalar siz boşa konuşuyorsunuz diye aylar öncesinden ayarlanan bir tarih bu. görünürde devlet bahçeli istiyor bu seçimi, tarih de onun başının altından çıktı gibi bir ortam yarattılar. bahçeli kaç yıllık devlet adamı, ama o kadar basiretsiz ve çaresiz olduğunu ilk kez bu sefer bu kadar açık ve net bir şekilde ortaya koymuş oldu. sırf aynı tabandan gelen seçmen alternatife yönelmesin, oylar iyi parti'ye gitmesin diye bu kadar istekli görünmesine neden yoktu. afrin'e girdik mi girdik. her tünel, zart zurt açılışında ekonomimiz çok iyi, reelde şu kadar büyüdük dedik mi dedik. piyasalarda, seçim kulislerinde hadi bakalım bir an önce gidelim şu seçime de, ona göre önümüzü görelim diyen iş adamları ve yandaşların desteğini aldık mı onu da aldık evelallah. bakkal amcaya da unun var mı, şekerin var mı dedik mi o da tamam. o zaman ne duruyoruz? hadi seçim yapalım, üstüne de helva yapar bir güzel yeriz. ne de olsa ruhuna el fatiha bir ülkeyiz biz.

  her şeyi geçtim tam bayram ertesi bir tarih. ramazan yeni bitmiş olacak bu dönemde. öncesinde bolca dini programlarda gizliden gizliye afrin vurgusu, şehitlerimizin adını kullanıp, halkın dini ve de milli duygularıyla soslayarak fırına da veririz. kendi seçmenini böyle ele geçirir. geri kalan da ne yaparsa yapsın kafasında olduğu için hiç problem değil nasıl olsa. şaka maka ohal döneminde seçime gidecek bu ülke tarihler bunu da yazsın bir zahmet.

  18 nisan 2018 18:27