sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (79)
 • medya (1)

1. herkesin sag ve iyi olmasini temenni ettigim patlama.insallah can kaybi yoktur.

28 haziran 2016 22:52

2. yeter dedikçe daha fazlasının geldiği patlama.

görgü tanığı 3 kişinin insanları taramaya başladığını ve sonra bomba patladığını söylüyor.o kadar güvenliğin olduğu havaalanına nasıl silah ve bomba girebiliyor, insanları ayakkabısına kadar çıkarıyorken? inanılmaz.

28 haziran 2016 22:54

3. İlk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetmiş.

Daha da acısı, putinle yapılacak telefon konuşması kadar değeri olmayacak.

28 haziran 2016 22:56

4. Nasıl bir ülke olduk bilmiyorum. Bu kaçıncı patlama ? Can kayıpları ve yaralılar var. Allah belalarını versin sorumluluların. Allah hepimizin yardımcısı olsun yolda yürürken, okula işe giderken, tatile çıkarken patlama sebebiyle ölmeyeceğimizin hiçbir garantisi yok.

28 haziran 2016 22:59

5. Aklım almıyor biz nasıl bu hale geldik , 10 kişi ölmüş 10kişi! kaç 10 kişi daha ölmesi lazım bunun bitmesi için üzülerek söylüyorum alışıyoruz a-lış-tı-rı-lı-yo-ruz!! Yeter artık gerçekten yeter.

28 haziran 2016 22:59

6. Bu şehirde, bu ülkede "ecelinle" ölebilirsen şanslısın.

28 haziran 2016 23:01

7. hay allahım ya, hiç birimizin canının garantisi yok. ekmeğini kazanmak için gecelere kadar çalışan insanlarımız, beyinleri yıkanmış beş para etmez şerefsizlerin bombalarına kurban gidiyor. yakınlarını düşünmek istemiyorum bile. hayat bu kadar kısa işte belkide. artık söyleyecek sözümüz kalmadı ülkece. daha kaç annenin yüreği parçalanacak? kaç çocuk annesiz/babasız kalacak?

28 haziran 2016 23:19

8. şaşırmış olanlarımız var anladığım kadarıyla. fuatavni'nin sadece 25 haziran'da attığı (link: https://twitter.com/fuatavni_f?lang=tr tweetleri) bile okusanız küçük ve acı bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. ülkedeki en büyük katil ülkenin başında. kabullenemiyor musunuz? 7 haziran'da sandıktan koalisyon çıktı ve ardından artık ne olduysa iktidara geldiklerinden beri ses çıkarmadıkları, "sayın öcalan!!!" ın eski lideri olduğu terör örgütüne karşı doğudaki askere kışladan çıkmayın emrini verip operasyon bile düzenletmedikleri, şehrin içinde mühimmat depolamalarına, militan sayılarını katlamalarına izin verdikleri yapıya karşı savaşmaya başladı haşmetlimiz. iktidara geldikleri dönemde dağılma noktasında olan örgüt haziran 2015'te altın çağını yaşıyordu. sonra ne oldu? "savaş, kaos, terör ortamında kitleler istikrarı, düzenin korunmasını seçerler" mantığını denediler ve bamm... %50. şimdilerde de anayasayı değiştirmek, başkan olabilmek için istediği referandumda alacağı oyun yüzdesini arttırıyor bu kaosla. olan bize oluyor tabi. hatırlarsanız geçende durduk yerde gezi'yi andı muz cumhuriyetinin cb'ı. eğer anketleri takip ettiyseniz gezinin başıyla sonundaki fark bariz bir şekilde onların lehineydi. şimdi de umutsuzca kaos istiyor ve bedelini ödeyen onlarca, yüzlerce masum insan oluyor.

edit: geziyi kaotik, kötü bir şey olarak gördüğümü anlamayın sakın, tencere tava da çaldım, çantama sütümü koyup eylemlere de katıldım. ancak gezi sandığa bizim lehimize yansımıyor ve yansımayacak, bunu gördük hep birlikte.

28 haziran 2016 23:23

9. yaşı tutanlar bilirler eskiden türkiye iran mı olacak diye tartışılırdı, korkardık. görüyor ve artırıyorum, çok net ırak, afganistan, suriye seviyesinde bir ülkeyiz artık. sağda solda patlamalar, toplu kıyımlar, insan haklarına saldırılar, bastırılma, korku, tecavüz... allah sonumuzu benzetmesin. umudumu korumak istiyorum ama nereye koruyacaksın?

ab müzakereleri kesse de kendi gerçeğimizle çabucak yüzleşip göçe möçe başlasak.

28 haziran 2016 23:30

10. çok şey yazmak istiyorum, çoğu hakaret. hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara şifa, yakınlarına ulaşamayanlara sabırlar diliyorum.

kızılay başkanının açıklamasını yazayım.

özellikle negatif kan ihtiyacının olabileceği, bu kan grup sahiplerinden kan bağışı beklendiğini söyledi. ayrıca kan bağışı için hastanelere değil, kan merkezlerine gitmelerini istediklerini ekledi

kan verilebilecek yerler

çapa kızılay kan merkezi

sultanahmet kan bağış çadırı

feshane

esenler meydanı

zeytinburnu 58.bulvar

gaziosmanpaşa salı pazarı meydanı

28 haziran 2016 23:31 28 haziran 2016 23:43