yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. üçüncü dünya savaşının benim sürdüğüm rimelle bağlantısını kuramadım.

  9 ocak 00:18

  2. Senin kadar kaygilanmadik diye elimizde rimelle mi dolaşıyor oluyoruz..anksiyeteni minimize etmeye çalış lütfen .zira şuan yatağınizda rimelle uyuyorsunuz işiniz iş iftiralari duymak istemiyorum.

  9 ocak 00:59

  3. Başlatmaya kimsenin cürret edemediği, muhtemelen başlasa nükleer füzelerin havalarda uçuşacağı 1 milyardan fazla insanın öleceği savaş.

  Akabinde dünyanın dengesinin iyice kayacağı ve bu sebepten milyonlarca insanın öleceği de bir gerçek.

  Bu savaştan ülkemizin kaçışının olamayacağı da bir başka gerçek.

  Kaba tabirle insanlığı yamultur.

  9 ocak 01:13


  4. provoke edici bir başlık. iran daha doğru düzgün füze atmayı bile beceremiyor, vurduğu yerler dağ taş. bir tane füzesi bile doğru yere isabet edememiş. iran'da Amerika'ya saldıracak popo yok, o belli oldu. anca gitsin İran ırak Savaşı'nın intikamını alırcasına dağ taş vurup boş tehditler savursun. İran'ın bunları anksiyete bozukluğuna ek olarak komplo teorisyenliği(?) yeteneğine sahip, yüksek zeka ürünü bazı yazarlar da gelip boş beleş süse makyaja laf etsin, tepki görünce de hakarete varacak kadar çirkefleşip hemcinslerini aşağılasın diye yaptığı çok açık(gizlinot: swh)

  ayrıca savaş çığırtkanlığı bu resmen. içten içe savaş istiyorsunuz, kaostan beslendiğiniz için. bari hobilerimizden konuşup boş beleş kafa dağıttığımız sözlüğün havasını bozmayın kardeşim. git ekşide takıl.

  9 ocak 09:04

  5. Çıkması pek mümkün olmayan daha çok stratejik hamleler,kısıtlamalar, ambargolarla sonuçlanacak olan trump ve iran dövüşüdür. Çıkarsa tüm dünya büyük bir kıyım yaşar bu sebeple bir çok ülke karşı çıkacaktır.

  Kaldı ki böyle bir savaş durumunda kırmızı rujumu sürüp, saçımı taramaya devam edeceğim, süngü takıp savaşa gitmeyeceğime göre, bakımı ihmal edemem. Bu durumda vah vahlamak, savaş çığırtkanlığı yapmak portakal bıçaklayarak hollandayı titretmeye çalışmak ile eşdeğer.

  9 ocak 11:09

  6. Savaş çığırtkanlığı mı yapılıyor?

  Nene hatunla bir tutulamayız. O zamanın imkanlarıyla şimdiki imkanları kıyaslarsanız, nene hatun yapması gerekeni yapmıştır. Sağ olsun. Biz ne yapabiliriz diye düşünüyorum, herhangi bir savaş olmaması için dua edebiliriz ancak. Amerika iran’ı, iran Amerika’yı vuruyor diye sırtımıza mermi yükleyip cepheye mi koşalım? Ha, allah korusun bu savaş Türkiye’yi tehdit ederse, bizim şehirlerimiz bombalanırsa kimse kırmızı rujunu sürmez merak etmeyin. Boşu boşuna milletin huzurunu bozmaya çalışmayın. Zaten son yıllarda ülke olarak yaşamadığımız kötü olay kalmadı, bir de aha Amerika iran’ı vuracakmış!!!!!!!! Diye üzülmeyelim.

  Bir de şunu soralım kendimize. Tamam dünya savaşı çıktı diyelim, ülkeler savaşıyor. Sen ne yapıyorsun? Cepheye ekmek mi taşıyorsun, silah mı? Soruma cevap gelirse çok mutlu olacağım. Savaşsız, Huzurlu günler dilerim. 

  9 ocak 13:14 9 ocak 13:14

  7. konu dışı'nı soru cevap aparatı'na çeviren başlık. herkes birbirine cevap yazıyor, sorular soruyor, laf sokuyor... bilgi vermeden tartışmak isteyenleri şöyle aparata doğru alalım.

  9 ocak 13:57


  8. resmî olarak başlamamış birşey için ne yapalım yani evlerimizin altına sığınak inşa edip silahlanalım mı? iran ve abd bizim meselemiz değil, zaten yapılması gereken sadece olacakları izlemek. baştakilerin aklı ve vicdanı varsa ne etliye ne sütlüye karışmaz, taraf tutmaz ne askerini ne insanını boş yere bir savaşın ortasına atmaz. bize ne irandan amerikadan ya bizim daha kendimize hayrımız yok.

  bir gün çıkacak mı bu savaş, evet çıkacak. 2. dünya savaşı da çıkmıştı hani, ismet inönü sayesinde tarafsız kalarak gayette az hasarla atlatmıştık. 40 milyondan fazla insan ölmüştü o dönem ve o savaşa katılmamak siyasi bir deha istiyordu. tabi şuan o siyasi deha var mı tartışılır.

  savaşta da suriyeliler gibi vatan terk etmeyiz zaten kanımızda yok, yanda bomba patlarken ölüme makyajlı da gitmez kimse. boş boş duyar kasıp milleti rererö diyerek suçlamayın. gerçi suçlayan kişinin zeka seviyesinden biraz kuşkuluyum ama olsun.

  9 ocak 14:43

  9. Bir gün senin eline tüfek verdiklerinde tarak arama da..

  Tanım: hemen putin'i arayarak önlemeye çalıştığım olay.

  10 ocak 23:38