sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (31)
 • medya (5)

1. bu ülkedeki 5.148.085 insanın oy verdiği partinin milletvekillerinin 1 gecede internet kapatılarak göz altına alınmasıdır. milyonlarca insanın iradesi yok sayılmıştır.

özgür gündem kapatılınca ''ama terororo'' diyenler, cumhuriyet'e baskın yapılıp gazetenin terör propagandası yaptığı söylenince, fetöcü denince zorunuza gitmedi mi?

daha geçenlerde doğu illerinde internet kesintisi oldugunda ''ama operasyon'' diyen kitle online mı peki? bakın bugün whatsapp dahi kulllanamıyoruz.

bugün hdp milletvekillerini göz altına aldılar, yarın sizin oy verdiğiniz partiden birilerini göz altına almayacakları ne malum?

bu ateş hepimizi yakar demiştim.

sessiz kalmayın, felaketlere uyanıyoruz.

4 kasım 2016 09:24 4 kasım 2016 09:26

2. Allah aşkına gelin deyin ki "ama onlar da terör örgütünün meclisteki kanadı." sonra o girdi burda dururken mecliste tek partiden milletvekilleri kalsın. Ben de diyeyim ki "allah allah diğerleri terörist de değildi ki onları niye aldılar?" böyle böyle yaşayıp gidelim. Birbirimizin başına gelene seviniyorsak hakediyoruz kusura bakmayın. Ha bu arada kendinize de dikkat edin, geçen burda bir doktoru aldılar "darbe gecesi çok mutlu olmuşsun" diyerek. Kendiniz adına hiç korkmuyorsanız zaten helal olsun, bir gün ülkenin yarısı alınsa da dışarıda olacak olanlardansınız demek bu bugünün şartlarında.

4 kasım 2016 10:06

3. (gbkz: ekşi sözlük) yazarı (gbkz: ronniejamesoyledio) şöyle harika bir entry girmiş göz altılara sevinenler için;

''delinin bir tanesi, elinde makineli tüfekle kalabalik bir odaya giriyor ve rastgele ateş etmeye başlıyor. kursunlardan bazıları senin sevmediğin adamlara geliyor. deliyi durdurmaya çalışacağına, sevmedigin adamin olusune seviniyorsun. anlamadığın sey ise odadaki insan sayısı azaldıkça, hedef olma olasılığının arttığı.

çanların yarın kendisi icin calacaginin farkinda olmayan kitledir.''

(link: https://eksisozluk.com/entry/63876479 *)

4 kasım 2016 10:22 4 kasım 2016 10:24

4. işid in kol gezdiği, ülkenin her yerinde canlı bomba ihbarı yapıldığı günlerde,devletin bu kişileri aramayı bırakıp ovada siyaset yapmaya çalışan insanlara sen siyaset de yapma deme şeklidir. gerçekten böyle bir ortamda en çok ihtiyacımız pkk tarafından da tehdit edilmek diye düşündü herhalde değerli savcılarımız, devlet büyüklerimiz.

abesle iştigaldir.

4 kasım 2016 11:06

5. terör tandanslı zannedip sevinen analitik zekası çok düşük insanlar görüyorum.umarım namlunun ucu kısa zamanda onları da gösterir

4 kasım 2016 12:04

6. Sevinen tek hücreli anaerob bakterileri tanıma ve ayıklama turnusolu olan olaydır. Bu olaya sevinen/savunan birini gördüğünüz yerde kaçın. Bilin ki bu şahıs faşist, hak ve hukuk tanımayan, kendi çıkarları uğruna her şeyi yapıp herkesi ezebilecek, içinde gram insan sevgisi olmayan bir yaratıktır. Kendilerinden olmayan herkesi toplamaya çalışıyorlar, tıpkı hitlerin yahudileri yok etmeye çalışması gibi. O kadar hapishane varsa ülkede, buyrun hodri meydan. Sinmeyi, geri adım atmayı düşünen sizin gibi olsun.

4 kasım 2016 12:10 4 kasım 2016 12:12

7. adamlar alenen milyonlarca insana "sizin verdiğiniz oyun geçerliliği yok" diyor. bundan ala bölücülük yok.

4 kasım 2016 12:27

8. Haberi ilk okuduğumda dedim ki oh olsun iyi yapmışlar. Hatta akp'yi ilk kez yaptıkları birşeyden dolayı kutladım. Sonra anın şoku geçince düşündüm. Oylarla seçilmiş milletvekillerini alaşağı etmek hangi demokraside var? Sen hangi hakla toplumun iletişim özgürlüğünü kısıtlarsın? Yiyorsa sosyal medyayı kapatmadan yap bu işlemleri. Şimdi ne olacak sanıyorlar acaba? Her gün bir bomba haberi alacağız çünkü sen o milletvekillerini toplayıp ona oy verenleri tahrik ettin. Bunu ben düşünüyorum onlar düşünemiyor olamaz. Bilerek hepimizi öldürtecekler.

Edit: oyumu chp'ye veririm. Ve maalesef bu ülkedeki partilerin hepsi teröre destek veriyor öyle ya da böyle. Bunu da unutmayın.

4 kasım 2016 12:34 4 kasım 2016 12:38

9. oyla gelen oyla gitsin diye konuşuluyor. adamlar siyasetle terörü karıştırmasalardı öyle olurdu evet. onlar siyasetten değil terörden yana oldular. türkiyedeki hiç bi siyasi partinin iyi olduğunu düşünmüyorum. hiç birinin en azından ülke yönetecek kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. kötünün iyisine razıyız. ama hdp milletvekilleri ve eş başkanları kötünün iyisi asla değiller.

edit: tutuklanmaları öğrendiğime göre durup dururken olmamış. 2 defa ifadeye çağırılmışlar ama gitmemişler. bunu tüm partilerin milletvekillerine yapmışlar sanırım. hepsi gitmiş hdp gitmemiş. bu yüzden evlerinden alınmışlar.

4 kasım 2016 12:41 4 kasım 2016 12:58

10. kendilerinden hiç hazetmeyen biri olarak söylüyorum ki, saçmalıktır. İç savaş temelleridir. Başkanlık sistemi hayirli olsundur. filler tepinirken, olan yine sade vatandaşa olacaktır.

Ayrıca ortamlarda Kılıçdaroğlu'na tü kaka diyen hdp ve hdp seçmeninin başı sıkışınca Kılıçdaroğlundan destek beklemesi de ikiyüzlülüktür.

son yıllarda akp-hdp/fetö-akp kavgasının bedelini, çorbada tuzumuz olmadığı halde ödüyoruz. Yıllardır el birliğiyle ülkenin anasını ağlattınız, yine suçlu chp oldu.

eksileyebilirsiniz, teşekkürler.

4 kasım 2016 13:33 4 kasım 2016 13:34