yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (5)

  1. bu ülkedeki 5.148.085 insanın oy verdiği partinin milletvekillerinin 1 gecede internet kapatılarak göz altına alınmasıdır. milyonlarca insanın iradesi yok sayılmıştır.

  özgür gündem kapatılınca ''ama terororo'' diyenler, cumhuriyet'e baskın yapılıp gazetenin terör propagandası yaptığı söylenince, fetöcü denince zorunuza gitmedi mi?

  daha geçenlerde doğu illerinde internet kesintisi oldugunda ''ama operasyon'' diyen kitle online mı peki? bakın bugün whatsapp dahi kulllanamıyoruz.

  bugün hdp milletvekillerini göz altına aldılar, yarın sizin oy verdiğiniz partiden birilerini göz altına almayacakları ne malum?

  bu ateş hepimizi yakar demiştim.

  sessiz kalmayın, felaketlere uyanıyoruz.

  4 kasım 2016 09:24 4 kasım 2016 09:26

  2. Allah aşkına gelin deyin ki "ama onlar da terör örgütünün meclisteki kanadı." sonra o girdi burda dururken mecliste tek partiden milletvekilleri kalsın. Ben de diyeyim ki "allah allah diğerleri terörist de değildi ki onları niye aldılar?" böyle böyle yaşayıp gidelim. Birbirimizin başına gelene seviniyorsak hakediyoruz kusura bakmayın. Ha bu arada kendinize de dikkat edin, geçen burda bir doktoru aldılar "darbe gecesi çok mutlu olmuşsun" diyerek. Kendiniz adına hiç korkmuyorsanız zaten helal olsun, bir gün ülkenin yarısı alınsa da dışarıda olacak olanlardansınız demek bu bugünün şartlarında.

  4 kasım 2016 10:06

  3. (gbkz: ekşi sözlük) yazarı (gbkz: ronniejamesoyledio) şöyle harika bir entry girmiş göz altılara sevinenler için;

  ''delinin bir tanesi, elinde makineli tüfekle kalabalik bir odaya giriyor ve rastgele ateş etmeye başlıyor. kursunlardan bazıları senin sevmediğin adamlara geliyor. deliyi durdurmaya çalışacağına, sevmedigin adamin olusune seviniyorsun. anlamadığın sey ise odadaki insan sayısı azaldıkça, hedef olma olasılığının arttığı.

  çanların yarın kendisi icin calacaginin farkinda olmayan kitledir.''

  (link: https://eksisozluk.com/entry/63876479 *)

  4 kasım 2016 10:22 4 kasım 2016 10:24


  4. terör tandanslı zannedip sevinen analitik zekası çok düşük insanlar görüyorum.umarım namlunun ucu kısa zamanda onları da gösterir

  4 kasım 2016 12:04

  5. Sevinen tek hücreli anaerob bakterileri tanıma ve ayıklama turnusolu olan olaydır. Bu olaya sevinen/savunan birini gördüğünüz yerde kaçın. Bilin ki bu şahıs faşist, hak ve hukuk tanımayan, kendi çıkarları uğruna her şeyi yapıp herkesi ezebilecek, içinde gram insan sevgisi olmayan bir yaratıktır. Kendilerinden olmayan herkesi toplamaya çalışıyorlar, tıpkı hitlerin yahudileri yok etmeye çalışması gibi. O kadar hapishane varsa ülkede, buyrun hodri meydan. Sinmeyi, geri adım atmayı düşünen sizin gibi olsun.

  4 kasım 2016 12:10 4 kasım 2016 12:12

  6. adamlar alenen milyonlarca insana "sizin verdiğiniz oyun geçerliliği yok" diyor. bundan ala bölücülük yok.

  4 kasım 2016 12:27

  7. Haberi ilk okuduğumda dedim ki oh olsun iyi yapmışlar. Hatta akp'yi ilk kez yaptıkları birşeyden dolayı kutladım. Sonra anın şoku geçince düşündüm. Oylarla seçilmiş milletvekillerini alaşağı etmek hangi demokraside var? Sen hangi hakla toplumun iletişim özgürlüğünü kısıtlarsın? Yiyorsa sosyal medyayı kapatmadan yap bu işlemleri. Şimdi ne olacak sanıyorlar acaba? Her gün bir bomba haberi alacağız çünkü sen o milletvekillerini toplayıp ona oy verenleri tahrik ettin. Bunu ben düşünüyorum onlar düşünemiyor olamaz. Bilerek hepimizi öldürtecekler.

  Edit: oyumu chp'ye veririm. Ve maalesef bu ülkedeki partilerin hepsi teröre destek veriyor öyle ya da böyle. Bunu da unutmayın.

  4 kasım 2016 12:34 4 kasım 2016 12:38


  8. kendilerinden hiç hazetmeyen biri olarak söylüyorum ki, saçmalıktır. İç savaş temelleridir. Başkanlık sistemi hayirli olsundur. filler tepinirken, olan yine sade vatandaşa olacaktır.

  Ayrıca ortamlarda Kılıçdaroğlu'na tü kaka diyen hdp ve hdp seçmeninin başı sıkışınca Kılıçdaroğlundan destek beklemesi de ikiyüzlülüktür.

  son yıllarda akp-hdp/fetö-akp kavgasının bedelini, çorbada tuzumuz olmadığı halde ödüyoruz. Yıllardır el birliğiyle ülkenin anasını ağlattınız, yine suçlu chp oldu.

  eksileyebilirsiniz, teşekkürler.

  4 kasım 2016 13:33 4 kasım 2016 13:34

  9. Iyi işte, cagirildiginda gitmezlerse "zorla gozalti" ile giderler. Ama tabi baska turlu nasil demogoji yapilacak, nasil insanlar kışkırtılacak? Bi kere madem milletvekilisin, devletin kurumunu nasil takmazsin? Bu kisiler mi giriyor bu devletin meclisine? Takim elbiseli teror gullerinin hala yeşerme çabası asil aci olandir. Herşey bi yana, bu kisilere hicbirsey yapilmadi. Suc duyurusu, deliller vb varsa baska ne yapilacakti? Oyle bi konusuluyor ki, sanki evleri basildi ve teker teker infaz edildiler.. Vallahi komedi ya

  edit: sayın süslüler, bu kişilere hangi gerekçelerden ötürü gözaltı/tutuklama yapıldığının farkında mısınız? açın okuyun şu fezlekeleri. dokunulmazlığı kalkmış, hakkında suç duyurusunda bulunulmuş, somut delil toplanmış. bunun sonucunda da gözaltı/tutuklama yapılmış. başka ne yapılacaktı söyler misiniz? terslik bunun neresinde? yoksa terör örgütü propagandası yapanlara altın mı takıyolar bu ülkede?

  Aklıma gelmişken.. Masumane cümlelerle alttan alttan iç savaş tehditi yapanlar.. O rüya size kabus olur.

  4 kasım 2016 13:55 4 kasım 2016 18:22

  10. bu olay karşısında üzülen insanların tayyip içeri atıldığında da böyle üzülüp isyan edip etmeyeceklerini merak ettiğim hededir. zira beş milyon oy almak suç işleyen kişiyi korumaya yetiyorsa tayyip 21 milyon oy aldı diye işlediği suçlar varsa yargılanmaması gerekir. (gizlinot: bu vekillerin dokunulmazlığı meclis iradesiyle kaldırılmıştır. senin benim gibi bir insandır)

  4 kasım 2016 15:08 4 kasım 2016 15:10