sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (33)
 • medya (1)

33. hakeden 2-3 kişi dışında saçma sapan ödüller dağıtılan tören. 

ama benim en çok güldüğüm öykü karayel ve gökhan alkan’ın mutsuzluğu oldu. neden o kadar mutsuz ve bezmiş bi haldeydiler anlayamadım. altın kelebek alıyosun, mutlusun sanıyolar....

11 aralık 2017 18:01

32. odul alanlara soyle bir baktimda.. bence en komik tv programi olarak kendilerine odul verselermis daha iyi olurmus. korler yagirlar birbirini agirlar iste. ciddiye alip, bu odulu aldigina sevinen var midir acaba (gizlinot: :))

11 aralık 2017 16:49

31. Sadece Müge Anlı'nın ödülünü izledim sonuna kadar hak etti

11 aralık 2017 11:33

30. ödül törenini beklentilerim yüksek izlemek isterdim ama vatanım sensin ve özellikle en iyi dizi çifti için takip ettiğim oylama süreci sonunda geçen hafta önce kalp atışının ali asaf'ı gökhan alkan sanırım onun ödülü aldığına dair paylaşımlar ardından da edis'in sitemkar tweeti sebebiyle ödül alanların çoktan bilgilendirildiğini anlamış oldum.

türkiye'de bu iş neden hep böyle? neden süpriz olamıyor sanatçıya? ben fikrimi söyleyeyim çünkü egosu kocamaan sanatçılarımızın çoğu ödül almayacağı törene teşrif etmiyor.

kırmızı halı kısmını izledim.özge ulusoy süprizli süprizli deyip durdu ama orada konuştuğu, konuştukları her ünlü bildiğini belli eden cümleler kurdu. bu kısımda gülben ergen üzerinden (gizlinot: ne yüzsüzlük, onca ifşa üzerine albüm yap ödül töreninde aklan) ödül almasak dahi gelmeliyiz; ömür gedik üzerinden de adil oylama oldu mesajı vermeye çalışmanız çok acınası.

sunucular cem davran ve ayça ayşin turan malesef koşturdular.cem davran tecrübesiyle sunumu domine etti ayça ise heyecanından hep kollarını salladı.ama elbisesini beğendim.

tören çabuk bitsin ünlüler dağılmasın diye acele ettiler.ödülünü alan kaçıyor çünkü tıpkı düğünlerde takıyı takınca dağılanlar gibi. hele o ruhsar şarkısı ve cem davran'ın esprisi fecaatti.kız şarkıyı da yanlış biliyor üstelik.

elbiselerden ben hande erçel'in elbisesini beğendim.melisa şenolsun güzeldi ama sahneye çıkamadı kırmızı haliröportajında da geçirdiği operasyondan bahsetmişti.

miray daner kusura bakmazsa gelinin annesi kıvamındaydı.daha çıtı pıtı bir model olabilirdi bence.saçı, makyajı çok güzeldi aslında. miray'cığım naçizane önerim belini ince gösterecek modeller araştır. (gizlinot: çok anlarım ya )

aslı enver'in saçına taktığı aksesuarı anlayamadım, görünmedi de.elbise güzeldi.

ben en çok başak dizer'i beğendim.kadın güzel ve işini biliyor.

neslihan atagül'ün elbisesini hande yener mi seçmiş dedim görünce.

ödüllerin kazananları için körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş. sevindiğim ödüller senarist nuran evren şit'e giden idi mesela; çünkü ikinci sezonda senaryo ekibi değiştirildi.buna atıf yapar mı merak etmiştim hiç değinmedi zaten aşırı heyecanlıydı.en iyi dizi elbette vatanım sensin hak etti.yapımcının atatürk'ü anmadan geçmemesi çok şıktı.

ali ihsan varol ödül alınca sanırım herkes mutlu oldu. evrim akın güzel mesaj verdi.evet doğayı koru, hayvanları sev ve bunları çocuklarına öğret!!!

ebru yaşar sosyal mesaj vereyim derken çuvalladı.şeyma ne sıfatla ödül verdi anlayamadım.

mehmet aslantuğ altın portakal desin yaw nolacak:) karı-koca çok güzeller.

eşref kolçak kırmızı halıda sitemkar konuşmuştu, kendisi hiç altın kelebek almamış.ilk kez törene oğlu sayesinde gelmiş.duygulanmamak elde değil.

en iyi dizi çifti ödülünün hak edeni kesinlikle kalp atışı değilmiş, iki oyuncu o kadar mutsuz çıktılar ki sahneye.birbirlerinden uzaklar, aldıkları ödülden memnun değiller gibiydi. şahsen hak edenin Hilal-Leon ile Miray Daner ve Boran Kuzum olduğunu düşünüyorum ama gecede Vatanım sensin dizisinden yapımcı ve miray daner dışında kimse yoktu.

halit ergenç gibi bir oyuncu aday değildi.nasıl değildi bilemiyorum.protesto ettiler mi yoksa sallamadılar mı bilinmez.ama kategorinin hak edeni halit ergenç idi.

eskiler yad edilirken hababam serisinden neden uçan memeli şakası seçilmişti? saçma

ajda pekkan, tarkan neden playback yapar? muazzez abacı- ferman akgül prova yapmamaış mı? aleyna detone değil miydi ve müzisyenin adını geçiştirmek neyin kafası?

sahne ışığı da kötüydü, insanlar mikrofona eğildiklerinde yüzleri karanlıkta kaldı.

the end.

11 aralık 2017 10:18

29. Bu tören tam şey olmamış mı ya körler sağırlar birbirini ağırlar

11 aralık 2017 01:19

28. Hande Erçel in bile ödül aldığı adaletsiz ödül törenidir bana göre. 

11 aralık 2017 01:04

27. Muazzez abacı ve memeleri gayet rahat sergilendi biz maşallah çektik ailecek. Diğerleri pek umrum değil. Memeler memeler...

ilgili medya:
1
10 aralık 2017 23:58

26. ayça ayşin'in eşref kolçak'ın yanına ayrılırken gitmemesinin sebebi eşref kolçak'ın eliyle onu durdurmasıdır. yoksa yanına gidiyordu.

cem davran'ın insan hakları ile ilgili yaptığı ironi ve akabinde fatih portakalın gösterilmesi :d muhteşemdi.

hande erçel acaba şu an hak ettiğini düşünüyor mudur elindeki ödülü gerçekten. vay be fanişkolarla her şey yapılabiliyor demekki.

düzenleme: ergen fanişko demişim, yanlış anlaşılmasın diye siliyorum. malum sitede her yöne çekilebiliyor yazılanlar swh

10 aralık 2017 23:09 10 aralık 2017 23:15

25. muhteşem, nitelikli, kaliteli, vizyonlu işler çıkaran ve ülkemize, youtube ve instagram camiasına nice yenilikler getiren şeyma subaşı'nın ödül verişini izledikten sonra kapattığım ödül töreni. pantene'den de soğudum.

10 aralık 2017 23:08

24. enes batur 'un hatta hande erçel 'in bile ödül aldığı ama halit ergenç ve hileon 'un ödül almadığı oturgaçlı götürgeç yersen !

Edit : ödül törenine nasıl hazırlandım is coming :)

10 aralık 2017 23:08 10 aralık 2017 23:17