yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (1)

  1. (bkz: mide bulantısı)

  6 eylül 2015 22:54

  2. Gercekten benim de artik midem bulaniyor. Yapilan yapilacak olan butun samimiyetsizlige , igrenclige..... Bir ülke nasıl bu hale getirilir, bilemiyorum

  6 eylül 2015 22:58

  3. cumhurbaskanimizin !!nette dolanan ve 1 parti 400 vekil cikarabilseydi bunlar olmazdi derken ki videosu ibret olmali herkese !!

  6 eylül 2015 23:06 7 eylül 2015 06:32


  4. laflara bak laflara. karakteri bozuk babalarmış. karakterine s(ybkz: o)ktuğum.

  kapat ülkenin üstünü, doldur gazla, boğ bizi de rahatla be adam.

  6 eylül 2015 23:38

  5. Öncellikle başımız sağolsun hepimizin... Sanmayın ki bu dünya da yaktığınız canlar , yüreklerine acı düşürdüğünüz ailelerin acısı yanınıza kalıcak. Ulan Şehit babasına karaktersiz demek, nasıl bir karaktersizliktir aklım almıyor. Bunu diyen bir oğlunu bedelli askerlik yaptırıp, diğer oğluna çürük raporu alarak askerlik yaptırmayan vatansever(!) bir baba ve bir grubun cumhurbaskanı. (gizlinot: benim cumhurbaskanım, basbakanım asla olmamıştır. ) Hala diyor ki 400 milletvekeli. Artık utanması, çekinmesi de kalmadı kendi ağzıyla itiraf ediyor. Bu ülke bu kadar mı kör, bu kadar mı cahil aklım almıyor. Bir şizofrenin hırsları ve egosu için benim memleketimin askerleri, evlatları ölüyor. Bunun sebebi olanlar, bu adamı buraya getirenler en az bu adamın ki kadar ellerinde şehit kanı vardır benim gözümde. Söyleyecek çok şeyim var da.. Tek dileğim hesaplaşma vakitlerinin bir an önce gelmesi, lütfen bunları, gerçekleri gören bir tek biz olmayalım artık.

  6 eylül 2015 23:45 6 eylül 2015 23:49

  6. nasıl bir koltuk aşkıymış arkadaş, adam ülkeyi yangın yerine çevirdi ama hiç umru değil.

  şuan ölen askerlerin hepsi pisi pisine ölüyor, sırf bir adamın koltuk sevdası için.

  hala aklım almıyor, bir şehit babasına nasıl karakteri bozuk denebilir ya? sen oğullarını askere göndermemişsin bile lan, haddin değil bunu söylemek.

  ölen yine gariban ana babaların evlatları oluyor.

  çatışma başlayalı 10 saat olmuş ama hala net bir bilgi, bir rakam yok. nasıl iş anlamadım.

  6 eylül 2015 23:52

  7. Kardeşim askerdeyken ışid'le ilgili bir haber çıkmıştı da, "firar etsin gelsin" demiştim. O da hakkari'deydi. Şizofren bir puştun at koşturduğu ülkeye askerlik yapılmaz çünkü. Oğlun şehit olur, sen sitem ettin diye "karaktersiz" olursun. Evinden türk bayrağın alınır.

  Vatan sağ olmasın arkadaşım. Ordunun başında Mustafa Kemal yok, o yüzden vatan sağ olmasın. 20'li yaşlarında lan o çocuklar. Arkadaşıyla dışarı çıksa gece gelene kadar anneleri uyumaz, şimdi ne yapsınlar. Kardeşimi uğurladığımız gün, otobüsü hareket ettiğinde annem yere çöktü kaldı, ayaklarım tutmuyor dedi yürütemedik kadını. Şimdi kaç anne oğlunun tabutuna sarılacak ulan şerefsiz. Ulan utanmaz arlanmaz.

  Allah bana senin geberdiğin günü göstersin uzun psikopat. Gelip mezarına tükürmeyen senden 'karaktersiz' olsun.

  6 eylül 2015 23:53


  8. Hala 400 vekil diyor ruh hastası, vicdansız yaratık. ne sen koltuk sevdandan vazgeçtin ne de şu allahın belası örgüt kana doydu. Bir umut vardı barış gelecek diye silahlar susacak diye, analar ağlamayacak diye, dağda oturmayın gelin ankara'da oturun. Silahlar sussun, siyaset konuşsun, fikirler konuşsun diye oy verdik meclise taşıdık. Temsil edilelim istedik. ama hala gencecik insanlar ölüyor, hala anaların, ablaların uykusu kaçıyor. Ben bir kürt kadınıyım ve kardeşim şırnak'ta asker. hangi vatan sağ olacak lan? Hani nerede kürt hakları? Canımız tehlikede. Daha bunu engelleyemiyorsunuz. Allah topunuzun belasını versin...

  7 eylül 2015 00:01

  9. 400 millet vekili alınsaymış bunlar olmazmış. Ulan adam itiraf etti be. 400 çıkmadı diye kaç ailenin ciğerini Yaktı, kana buladı ülkeyi.

  Gün gelir devran döner, döktüğünüz kanlarda boğulursunuZ. Hepinizin Allah belasını versin.

  7 eylül 2015 00:33

  10. 6 eylül 2015te de doğduğumuz topraklardan nefret ettik çok şükür

  7 eylülde de nefret ediyoruz (ki doğum günümdür)

  ve sonrasında da

  hayatımda hiç milliyetçi bir insan olmadım hatta milliyetçiliğin karşıt görüşü ne varsa onu savunabilirim ve bu topraklar uğruna ölen her bir insana o kadar üzülüyorum ki.

  o kadar boş bir amaç uğruna o kadar kirli hesaplar uğruna feda ediliyorlar ki..

  vatan sağolsun ne demek?

  şehitlik en yüksek mertebedir ne demek?

  empati yoksunu bu cümlelere ben bile katlanamazken...

  7 eylül 2015 00:53