girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. Bazen başıma gelendir. Sonra bi bakarım yastığa salya bulaşmış. Hayır tekken neyse de insan sevgilisiyle uyuyacağı zamanlari düşünüp beni salya içinde görürse diye bi endişeleniyor. Sonra da bunu komik bulup gülüyorum gerçi hehe.

11 ağustos 22:10

10. akan salyadir benim icin kendisi, ewww.

11 ağustos 18:42

9. alt çenem geride olduğundan dolayı vazgeçilmezimdir.

11 ağustos 10:57


8. Otobüsle seyahatin vazgeçilmezi.

10 ağustos 22:58

7. Burnum tıkalı olduğu için sürekli ağzım açık uyuyorum. Hadi ağız kuruluğunu ve sabah uyanır uyanmaz suya koşma ihtiyacını geçtim geceleri ağzıma böcek falan kaçmasa bari.

10 ağustos 22:17

6. Hem ağzım hem gözlerim açık uyuyorum hem de horluyorum.Çoğu zaman kardeşim yanıma gelip uyuyor muyum uyanık miyim diye kontrol ediyor.Burun kemigim eğri ondan kaynaklanıyor sanırım sürekli boğaz enfeksiyonu ve ağız suyu da yapıyor uzun vadede uyku kalitesini çok etkiliyor.Sürekli yorgun ve gün icinde sanki hiç uyumamış gibi hissediyorum.

10 ağustos 22:06

5. benim yanımda uyumasında nerede uyursa uyusun ağzı kurursa gidip su verebilriim bende insanım sonuçta ama o höehhhh diye çıkan nefes sesine tikim var yumruğumu sokasım geliyor yanımda biri böyle uyuyunca.

13 nisan 2016 16:59


4. burun ameliyatını henüz olmadığım için maalesef benimde içinde olduğum durumdur.

1,5-2 sene ortodontik tedavi görmüştüm ve ağzım açık uyuduğum için tekrar bozulmalar meydana geldi. yaptığı ağız kuruluğu yüzünden yanıma su almadan ve gece defalarca kalkıp su içmeden asla uyuyamıyorum. tabi horlamalar ve akan salyalar da cabası.

üstelik bi de ağız tamamen açık ve gözler yarım açık uyuma olayı var ki yanımda uyuyacak insanın korkup kaçmamasını diliyorum.

12 nisan 2016 21:22

3. ağızdan yeşil bir toz bulutu yükselmesine sebep olabilen durum. (gizlinot: yani kuruluğa bağlı ağız kokusu. )

gece boğaz kuruduğu için öksürük nöbetleri olur.

boğaz batması ile aniden uyanır su içme ihtiyacı hissedersiniz.

konka radyofrekans operasyonun zerre faydasını görmediğim gibi ameliyat esnasında acayip acı çektim.burun kemiği eğriliği ile ilgili o kadar kötü yorumlar okudum ki artık ona da cesaret edemem. işte böyle hayın(gizlinot: hain olamayacak kadar kalleş ) gecelerimin tek dostu iliadin oldu.

hani beni rahat nefeslerim anne :(

12 nisan 2016 16:17

2. ağzınızdan çenenize doğru akıp kuruyan salyanızla uyanmanıza sebep olur

12 nisan 2016 12:55