yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (130)
  • medya (1)

  130. Epilasyon aletimin artık mecburi emekliye ayrılması(gizlinot: Onbeş yılda ben eskidim onun bozulması gayet normal.),gerek hijyen gerekse pahalı olması sebebiyle evde yaptığım epilasyon işlemi.Verdiği pürüzsüzlük hissi ise mükemmel.Koltuk altı,bacak ve kollarımda kartuş ağda kullanıyorum,bikini bölgesinde ise kazanlı sir ağda.Bacak ,koltuk altı,kollarım hiç acımamasına ve ortalama yarım saat içinde bitmesine rağmen bikini bölgesi çin işkencesinden farksız.Jiletle alsam ertesi gün hop çıkıyor, yetmiyormuş gibi çok fazla kaşındırıyor. kıllarımın erken ve gür çıkmaması ise benim için büyük avantaj. Yalnız jilet kalınlaştırmaz dense de jiletle yaptıktan sonra ağdayla alırsam daha çok acı ve köklerin kanamasına sebep oluyor.Köküne bir şey yapmadığınız halde bunun niye böyle olduğunu anlayamadım açıkçası.Lazerin sonuçları kesin olarak bilinmediği ve işe yararlılığını bilemediğim için bir süre daha bu çin işkencesine devam edeceğim gibi duruyor.

  26 ekim 22:33

  129. Az önce yarım kolu 30 liraya aldırdım. Delirmiş millet. 

  Edit: bi de teyit etmek için sordum. "Yarım kolll??&@₺ 30 lira mı[email protected]&₺" 

  Kadın dedi ki evet ağda fiyatları arttı. 

  Diyecektim ablam markette 8 liraya satılan kartuşla ağda yapıyorsun, diyemedim. Daha da gitmem.

  17 eylül 18:17 17 eylül 18:22

  128. neye hassasiyet göstereceğini şaşırmış kişileri gösteren entry oldu bu valla. salın biraz yahu.

  18 temmuz 16:58


  127. Yazar alt tarafı fakirin kendini mutlu etme yöntemi tarzı bir girdi paylaşmış kendiyle dalga geçerek. nereden drama çıkaracağınızı şaşırmışsınız cidden, kimse kimseye fakir dememiş sakin olun. Ağdaya gelince Önceden her ay kuaföre gidiyordum fakat en iyi sandığım yerin bile hijyene önem vermediğini gördüğümden beri evde halletmeye çalışıyorum. O verdiği rahatlık hissi hiçbir şeyde yok fakat bence yine de değmiyor. Bir tek dudak üstümde kullanıyorum artık. Evde iple vb. zorlananlara kavanoz ağda ısıtıcısı almalarını öneririm. Sadece bıyık bölgemde kullanmama rağmen parasını çok güzel çıkarıyor, hem de hijyenik bir şekilde.

  18 temmuz 11:50

  126. normalde bu tarz girdilerden nefret eder, mesaj formatında yazılmış diye şikayet edilip kaldırılmasını savunurum bir kıdemli olarak fakat sözlüğün formatına aykırı olarak yazmak istiyorum.

  yukarıda süslü fakirler ağda yapar değil, ağdayı fakirler yapar değil; fakirler için ağda yaptırmak - yapmak değil, yaptırmak-kendini şımartma yöntemidir diyerek ayda yılda bir ağdaya gitmesiyle dalga geçmiş, tamamen kendi üzerinden.

  kendisine katılıyorum. gerçek anlamda fakirim, üstüne de öğrenciyim. benim için ağdayı yapmak değil yaptırmak gerçekten bir kendini şımartma yöntemi. örneğin kolum için ağdaya gitsem en az 20 lira veririm. işlem on dakika bile sürmez, tertemiz çıkarım. ama fakir olduğum için kafam direkt 20 liraya iki sir ağda alır kol kıllarımı defalarca kez alırım diye çalışıyor. yarım saat kan ter içinde kalarak kendim hallediyorum ağda işini.

  genel olarak tanım yaparsam benim dudak üstümde, kollarımda ve zaman zaman kaş aram ile bacaklarımda kullandığım epilasyon yöntemidir.

  bacaklarımda genelde jilet kullanırım fakat özellikle alt bacak kıllarımın uzun süre çıkmasını istemediğim dönemlerde ağda yaparım.

  dudak üstüm için sir ağda bantlarını kullanıyorum. henüz istediğim gibi bir bant bulamadım. elimdeki ağda bantları bitince sesu'nun yüz için ağda bantlarını almak istiyorum.

  kollarıma sir ağda ile epilasyon yapmayı çok seviyorum. pürüzsüz olması, nemlendiriciyi kıllarıma değil kolumun kendisine yedirmek vs. çok hoşuma gidiyor. imkanım olursa lazere giderim tabii.

  18 temmuz 01:23

  125. Fakirler ağda, fakfakirler jilet..

  Ben de diyordum ki niçin jilet kullanmaktayım sürekli. Aydınlandım adeta

  18 temmuz 00:13

  124. Evde kendi kendine yapması zor ve yapış yapış olan işlem.. Hele sıcakta hiç çekilmez.. Kuaföre gidersin o da çekilmez ne kadar yaglasa da bir yerde kalır o ağda yapış yapış yürürsün eve. Ama mis gibi de 3 hafta temiz gezersin, keşke üşenmesem

  18 temmuz 00:02


  123. sözlük sayesinde fakirler için olduğunu öğrendiğim tüylerden kurtulma yöntemi.

  doğru mu okudum diye iki defa baktım, doğru okumuşum.

  edit: ilgili girdinin yazarı doğru ifade edememiş kendisini o nedenle gereksiz galeyana neden olduğum için özür dilerim. bunun bir yanlış anlaşılma olmasına da ayrıca sevindim. <3 

  17 temmuz 23:22 18 temmuz 00:24

  122. 5 yıl sonra ilk kez dün yaptırdığım epilasyon işlemi. Hep jiletle aldığım bacaklarıma yaptırdım. Sırf şöyle bi ölü deri gitsin, derinlemesine arınayım diye gittim. Fakirler için güzel bir kendini şımartma yöntemi ama bida uzun süre yine gitmem,derimin yaşlanınca sarkmasını istemem çünkü. Parıl parıl yağlanmış bacaklarla kuaförden çıkmak güzel bir his yine de.

  Edit: masaj/spa/cilt bakımı VS diğer kendini şımartma yöntemlerini afford edemediğim için, iyi hissetmek adına yaptırdığım işlem. Fakirler için derken buna değinmiştim, yoksa sadece fakirler ağda yapar anlamında değil tabii ki. Kendi üzerimden şaka yapmak istemiştim sadece.

  17 temmuz 23:07 18 temmuz 00:09

  121. Koltuklarında yıllardır hem çam sakızı hemde sonrasında şu kavanozda ısıtılan büyük olanlardan almıştım. Neyse yapabiliyorum ufak tefek sıkıntıları olsa da ama tüylerin çıkış yönünü bilmediğim için ( bir kısmı yana doğru çıkıyor) bu yüzden alırken özellikle kavanoz ile kuaför tipi olanda çok sıkıntı çektim. Zamanla da kararmalar oldu. Bu sene lazere gittim koltukaltimda batıklarin olduğunu bu sebeple acıdı dediler.

  En sinir bozucu olan ise kararma yapması

  25 mayıs 12:19