yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (374)
  • medya (9)

  374. Mükemmelliyetçiliğini, sakinliğini ve bazı konularda düşünce yapısını kendime benzetiyorum. Kendisini bayadır takip ediyorum, yıllar geçse de hiç değişmedi. Zevkle izlediğim nadir YouTuber lardan.

  Sadece, makyajında kullandığı renk tonlarını değiştirse dahi bana hep aynı makyajı yapıyormuş gibi geliyor. Eyelinersız fresh makyajlar da bekliyorum kendisinden. Yüzüne double wear gibi kalın fondötenleri sürmesine hiç gerek yok çünkü ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.

  15 eylül 12:03

  373. Kendisini çok uzun zamandır youtube üzerinden takip ediyorum. Instagram kullanmadığım için ınstagram takipçisi değilim.

  Oldukça severek ve takdir ederek izliyorum, çünkü diğer youtuberlar gibi takipçi kazandıkça şımarıp linçle büyümeye çalışmadı. Hiçbir zaman başka biriyle polemik yaşadığını vs görmedim, bana huzur veren bir yapısı var. Kendisini çok zarif buluyorum.

  Bugün attığı son vlogu izlerken, yorumlarda bir takipçisinin benim hediyemi bile göndermedi bu mu zarif ve asil kadın şeklinde kendisini karalamaya çalıştığını gördüm ve sok oldum. İrem önceki videolarından birinde de kibarca çekilişi gönderdiği kişilerin kargoyu takip etmesini yoksa çok zorlandığını söylemişti. Yorumları da okuyunca kafamda iki olay birleşti. Zaten yoruma cevap olarak da 2 kere gönderdiğini ve iade edildiğini, toplam 4 adet kargo ücreti ödediğini, çekilişi kazanan arkadaşın da pandemi nedeniyle geç gönderince kendisine çok fazla mesaj attığını belirtmiş.

  Öncelikle çekiliş değil de sanki para verip satın alınmış ürün gibi peşine böyle düşüp karalama ve hakaret çabaları gerçekten çok kötü. Evet kazandıysa göndermek zorunda ama sen de bir zahmet takip et be kardeşim. Sonuçta çekiliş yani bir nevi hediye. Senden kaynaklı durum yüzünden 4 kere kargo ücreti ödemiş ve hala sana ürün göndermeye çalışan insana hakaret edip karalamak, 15 20 tane mesaj atmak yuzsuzlugun son raddesi.

  Yorumları da medyaya ekleyecegim. Ben bile görünce sinirlendim, Aşkım irem yerinde olsam evde herhalde yastığa yumruk atmali sinir krizi geçirirdim.

  ilgili medya:
  3
  19 temmuz 13:20

  372. makyaj furyası başladığında youtube'daki en koket ve soğuk yapıdaki personayken sonrasında temizlik, banyo cifleme, makarna haşlama, vlog, sevgiliden ayrılma gibi meseleleriyle bence en gerçek ve bu sektörde en doğru yola sapmış kişi oldu. aslında tek kişilik bir reality show izliyoruz ve gerçek bir hayat sürdüğünden fotoşoplanmış sahte bir altyapısız varoluşsal sancı da sunmuyor. ayrıca aptal, özenti, sonradan görme bir kadın değil. yine bu yolda aklını yitirmiş ve herşeye saldıran ayşegül tarzı bir yapılanmada da değil.

  7/24 et yemesi ve 17 yaşından beri ailesinden uzak yaşayan bana özel gelmeyen yalnız yaşama ile ilgili sorunları gibi tarafıma uzak meseleleri olsa da kurgusunun sakin ilerleyişi ve insani yönünü göstermesi ile yerli youtuberlerımız arasında bence şuan 1 numara.

  gündemle ilgili daha çok konuşması ve sohbet videoları çekmesi gerekli.

  kanalındaki tek negatif şey; foreo.

  18 temmuz 20:58 18 temmuz 21:05


  371. bana aslı inandık'ın "eşim salkım" tiplemesinin can bulmuş hali gibi geliyor ya. allah affetsin...

  29 haziran 08:50

  370. bence çok aklı başında ve düzgün bir insan ama inanılmaz demode ya. yaşlı insan espri anlayışı var bi de. ama takip ediyorum düzen ve temizlik manyağı olduğum için temizlik videoları hoşuma gidiyo

  28 haziran 20:52

  369. Bence kendini beğenmiş bir kadın çok yansıtmıyor gibi görünse de anlaşılıyor bir süre takip ettikten sonra.buna rağmen takip ediyorum en azından instagramda her dakika trendyol reklamı yapmıyor,bazen bilgilendirici ve özenli içerikler üretiyor.bir de temizlik,düzen videolarının daha çok izlendiğini bildiği için sürekli bu tarz videolar çekmeye başladı,nedense çok içinden gelerek yaptığını düşünmüyorum.

  4 haziran 18:45

  368. Bence makyajsız bayaa güzel. Ben duruşunu filan çok beğeniyorum. Lâkin arkadaş çevresine hiçbir anlam veremiyorum. Arkadaş çevresi, hem kalitesiz hem dejenere insanlardan oluşuyor. Aşkım, eğer buraları okuyorsan o arkadaşlarının sana hiçbir şey katmadığı gibi Allah bilir senden götürdükleri vardır. Bebeğim inan sen onlardan kat be kat üsttesin.

  4 haziran 18:03


  367. Karantina ayrılıklarına eklenen çiftlerden sanırım, sevgilisi ile olan tüm fotoğrafları kaldırmış.

  12 mayıs 17:27

  366. Videolarına denk geldikçe izlediğim youtuber. Tatlı biri bence. Yalnız sevgilisinden mi ayrıldı yoksa bana mı öyle geldi? Fotoğraflarını kaldırmış çünkü instagramdan. 

  4 mayıs 14:46

  365. Nerede oturduğunu merak ettiğim youtuber. 9-10 bin tl civarı bir ev kirası ödediğini tahmin ediyorum. Youtube hayatından önce de lüks bir evde oturuyordu yanlış bilmiyorsam. O dönemlerde kendi geliri gerçekten bu kadar iyi miydi acaba? Biz sürünüyoruz da.

  Çok sevdiğim asil bulduğum youtuberdır kendisi.

  3 mayıs 19:57