sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (1)

  31. Nihat Doğanın nişantaşı şubesi.

  Gün geçmiyor ki bunun gibi biri çıkıp kadınlar hakkında abuk sabuk konuşmasın televizyonda. Arkadaş hiç mi başka birşey kalmadı konuşacak hiç mi başka derdiniz yok bi defolun gidin ya. Bu adam gibi bomboş insanlar bir yerlere geliyor ya şu ülkede gerçekten insan hayret ediyor..

  18 şubat 23:10

  30. Senin ne vasfın var, hayatta ne başarın var da kalkıp kadınlara dil uzatma cüretinde bulunuyorsun?!  Ama bizde hata, seni böyle car car saçma sapan konuşma cesaretini gösterebilir hale bizler seni okuyarak seni dinleyerek getirdik. Önce insan ol, önce kadınlarla ve toplumda nasıl konuşman gerektiğini öğren çok sayın yazarımsı yaşam koçu! 

  18 şubat 01:42 18 şubat 01:44

  29. Gerçekten bomboş bir insan. Kadınların Verdikleri Pozlardan Davetkâr ve Zengin Koca Arayışı İçinde Oldukları Çıkarımını Yapan gereksiz biri.Bir de kendisi davranış bilimleri uzmanıymış (!) o yobaz düşünceleriyle milletin aklına girmeye çalışacağına kendi davranışlarını düzenlemesini diliyorum. Ayrıca danla biliç'e karşı nötrüm ancak ona karşı yaptığı yorumlarda son derece seviyesiz ve iğrençti. 

  17 şubat 22:00

  28. bazı arkadaşlarda ruh sağlığı yasası çıkması gerektiğini söylemiş. Evet çıkması lazım. Aşkım kapışmak gibi yüzlercesi var maalesef.

  Arkadaşlar psikolog, terapist falan olmak istiyorsanız bizim gibi lisans, yüksek lisans falan sürünmeyin. gidin 3 5 tane sertifika alın. Bir de ilişkiler hakkında bir şey sallayın, aşk meşk hakkında konuşun falan. Bir de kitap çıkartırsanız tamamdır!

  17 şubat 16:49 17 şubat 16:49

  27. Herhangi bir alanda herhangi bir seviye eğitim aldığına inanmadığım inanamadığım şahıs. Bir insan ancak bu kadar boş olabilirdi.

  17 şubat 02:58

  26. kadınlar hakkında primitif tespitler yaptığı 2 dakikalık bir videosunu izledim az evvel.

  Bomboş bir insan. kendisi yaşam koçu mudur, kişisel gelişim uzmanı mıdır tam sıfatı nedir bilmiyorum ama anladığım kadarıyla hayata dair şeyler yazıp çizip, kişisel gelişim aforizmaları paylaşıyor. Bu kadar ilkel bir akla sahip bir insan herhangi bir insana hayat yolunda en ufak bir gelişim katkısı sağlayamaz bence. Kişisel gelişim uzmanlığı zırvasına da zerre inanmıyorum. kimse yaşamına gerçekten ilham verecek insanları yaşam koçu denilen uydurma sıfatlı insanlarda aramamalı. Kişisel gelişime ihtiyaç duyan insanlar için hayatı gerçekten yaşamış insanların yaşam öykülerinden, yarattıklarından, dünyaya bıraktıkları eserlerden, icatlardan daha güzel bir ilham olamaz.

  16 şubat 23:41

  25. Kadınlar hakkında türlü türlü tespitler yapan zekasız,seviyesiz, hadsizin tekidir. Bir kadının verdiği pozdan davetkâr mesajı çıkaran bu hadsizin gözümde çöpten farkı yok.

  16 şubat 20:34

  24. ülkede adam çarpmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren bir vatandaş.

  daha önce yazıldığı gibi ülkede kimse diploma, sertifika, deneyim falan sormuyor. sen tut yaz oraya boğaziçi tıp mezunuyum, adam inanacak o safhada bir cehalet var.

  televizyondan gördüğüm kadarıyla bu adamın yaptığı tek bir şey var o da genelleme. kadınlar şöyle yapar, erkekler böyle yapar.

  e hani bütün genellemeler yanlıştı? hiçbir okumuş etmiş psikolog da çıkıp böyle bir cinsiyetçi genelleme yapmaz, yaparsa da işini iyi yapmıyor demektir bana göre. kaynak araştırma göstermeden lak lak etmeler adamı o işin uzmanı yapıyor sanıyoruz ya işte esas mesele bu zaten.

  25 nisan 2018 02:03

  23. açıkçası ben daha önce ne duydum ne de izlemiştim. malum danla videosuna kadar. 

  adam mı desem ne desem bilemedim ama bu şahsın uslübü o kadar kötü ki. ne yani kahve de oturup danla için bir şeyler söyledin de ne oldu? adının daha çok öğrenilmesinden başka? adın nasıl anılıyor peki? danlanın söylediklerine katılıyorum, sadece burada seviyemi düşürmemek için bir şeyler demiyorum. hele bir de tatlıcıya laf etmesi. ciddem danlayı takip etmem, izlemiyorum da öyle her videosunu, avukatı da değilim. ama tatlıcıyı kullanıcak kadar mı düştün? güçlü kadın, baskın kadın diyerek, adetlerimiz, geleneklerimiz diyerek, babalar böyle kızınız olsun ister miydiniz diyerek yaymaya çalıştığı zihniyete bak! kulağına iki küpe taktın diye, youtubeta video çekiyorsun diye kendini modern mi sandın? gerçekten sizin zihniyetinize, “öğretmeye çalıştığınız” iğrençliklere tüküreyim... kızın kalçaları, kiloları, kendine olan özgüveni hakkında konuşunca eline ne geçti çok merak ediyorum. çok düşünmüş bunlar için ama fazlasıyla boş yapmış.

  6 nisan 2018 23:06

  22. danlayı bilmem de bu adam hakkında şunu düşünüyorum: "dinime küfreden müslüman olsa!!" newport üniversitesi diye bir yerden davranış bilimi psikoloji (gizlinot: o nasıl bir bölümse artık) lisansı alıp, kendini psikolog ilan edip, içeriği boş kitaplar yazarak oluyor demek ki bu işler. sonra da çık, birilerini eleştiriyor diye sen de başkasını eleştir hem de en cinsiyetçi şekilde. ahkam kesmek ne kadar da kolay değil mi? yani aynı şeyi o yaptığında tü kaka sen yaptığında "ooo aşkım sen ne büyük adamsın" mı olacak sanıyorsunuz! ilahi siz çakma psikologlar!

  edit: bu arada şunu özellikle belirtmek isterim ki newport üni. amerikada bir üniversite değildir.baya bildiğiniz bakırköy ve kadıköy şubeli online eğitim programı sunan sözde üniversite!

  5 nisan 2018 18:13 5 nisan 2018 18:16

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar