yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (5)
  • medya (4)
  5

  5. aynı serinin nemlendirisi ile beraber kullandığım, çok sevdiğim çok güzel kokulu toniğim.

  yapısı sudan biraz daha kıvamlı. şişe acayip bereketli. 170 ml şişe sanki hiç azalmıyor, halbuki bol bol sürüyorum.

  ben avcuma ya da şişeyi yüzüme yapıştırıp dökerek kullanıyorum. bir kat sürmek bana yeterli geliyor. sürdükten sonra yapış yapış bir cilt bırakmıyor. sabahları nemlendiri krem yerine sadece bu toniği sürüyorum bana yeterli oluyor. yani nemlendirme derecesi oldukça güzel.

  sivilce alerji gibi şeylere sebep olmadı bende.

  tekrar alırım.

  tavsiye ederim.

  26 şubat 09:14

  4

  4. İçerik listesinde 8. Sırada alkol bulunması nedeniyle, alırken tedirgin olsam da, kullanmaktan çok keyif alarak bitirdim bir ürün oldu.

  • Yapış yapış olmayan, diğer cilt bakım ürünleriyle kullanıldığında sıkıntı yaratmayan, makyaj altına rahatlıkla kullanabilen, çok iyi bir fiyat performans ürünü.

  • İlk 5 içeriğin 4’ünü, 4 farklı moleküler boyutta hyalüronik asit çeşidi oluşturuyor. Yani cildinize tam anlamıyla nem yüklemek için en iyi ürünlerden biri.

  • Niacinamide ciltteki lekelerin görünümü azaltan, sebumu dengeleyerek gözenekleri küçülten, cilt bariyerini güçlendiren bir içerik. İçerik listesinde alkolden hemen sonra geliyor. Keşke, hyalüronik asitten hemen sonra gelen içerik olsaydı.

  • Diğer beğendiğim içerikleri arasında; kırmızı alg ekstraktı (cildi, mavi ışığın görünür etkilerinden korunmaya yardımcı olan bir antioksidan) ve glutatyon (cildin doğal yapısında bulunan, maalesef yaşlanmaya bağlı olarak azalan bir tripeptit ve antioksidan) geliyor.

  Bu ürünü kullanırken, hyalüronik asitin sağladığı nemle cildim daha parlak göründü ve kırışıklıklarım daha az gözüme battı. Lekelerde bir etkisi görmedim.

  İçeriğinde parfüm var. Kokusu belirgin. Beni rahatsız etmedi ama hassas ciltli olsam denemeden almazdım.

  9 ocak 17:27

  5

  3. Missha markasının hyaluronic asit içeren nemlendirici etkili essence toniği. Ben bu ürünü yılbaşında aldım. Oldukça bereketli bir ürün daha anca yarısına geldim. Yüzümü micellair su ile temizledikten sonra parmaklarımla pıt pıt uyguluyorum. Emildikten sonra da pamukla bir kere daha uyguluyorum. Sonra krem kullanıyorum. Çok güzel aydınlık bir görüntü veriyor. Memnun kaldığım bir ürün bitince tekrar almayı düşünüyorum.

  21 şubat 2020 15:02


  5

  2. asitleri cilt bakımında kullanmayı sevdiğimi bilen bir arkadaşımın bana denemem için bir miktar verip, onun tavsiyesiyle yaklaşık bir 15-20 gün kadar kullandığım missha'nın 4 ayrı hyaluronik asitle zenginleştirilmiş toniği. biz tonik desek de, adından da belli olduğu gibi bu bir essence aslında. yani tonikten biraz daha kıvamlı, serum olarak da kullanılabilen bir ürün.

  içerik listesi ve missha'nın internet sitesinden ürünü biraz incelediğimde %40 hyaluthione ibaresi özellikle dikkatimi çekti. hyaluthione cilde nem vermeyi amaçlayan hyaluronik asit zaten. yalnız bu ürün için missha 4 katmanlı derin nemlendirme diyor ki, bu gerçekten benim kısa sürede bile etkisini net olarak hissettiğim bir vaat oldu. sodium hyaluronate crosspolymer nemi korumak, sodium hyaluranate nem bariyeri oluşturmak, hyaluronik asit cilt elastikiyetini korumak ve hidrolize hyaluronik asit de kuru cildi hızlıca nemlendirmek için bir araya getirilmiş. ve tabii ki içinde bir kore ürününün olmazsa olmazı olan glutathione var. o da aydınlatıcı, daha doğrusu beyazlatıcı olarak yer alıyor. bunlar listede ilk sıralarda yer alıyor. bir de benim gözüme çarpan bu listede (gbkz: niacinamide) var ki, ben çok severim özellikle bu tür ürünlerde. içeriği gerçekten iyi, bir de alkol bulunmasaydı işte o zaman on numara beş yıldız olurmuş ya neyse.

  tonik renksiz, kokusuz diyemem hafiften bir parfüm kokusunu andıran bir koku var çünkü üründe ve pek de kıvamlı olmayan bir yapıda. bu arada koku demişken beni rahatsız etmedi ürünün kokusu.

  ben çok fazla neme ihtiyaç duyan bir cilde sahip olmasam da, toniğin beni fazlasıyla tatmin ettiğini söyleyebilirim. kesinlikle kuru ciltler çok daha fazla sevecektir. kutusunun üzerinde üç kat tonik yöntemiyle uygulayın demiş, yalnız ben bu tür ürünleri elime aldıktan sonra parmak uçlarımla hafifçe bastırarak, tampon hareketlerle cildime yedirerek uygulamayı tercih ediyorum genellikle. bunu da o şekilde temiz cildime günde bir kere uyguladım, o da akşamları sadece. cildime çok güzel nem verdi, sağlıklı bir şekilde yumuşattı ve içinde alkol olmasına rağmen asla germedi. bu açıdan da kesinlikle çok beğendim.

  ben bu ürünü eylül sonu gibi kullanmaya başlamıştım günde bir kere kullanarak bu zamana kadar elimdekini yetirdim. bu süre içinde şehir dışına çıktım, hava değişimi, mevsim geçişi derken bu zamanlarda cildimde hafif bir kuruma yaşardım genellikle, ama bu sefer onu yaşamadım. açıkçası ben bu ürünün payı olduğunu düşünüyorum. etkisini beğendiğim için ilerleyen zamanlarda ürünü satın almayı ben de düşünebilirim. satın almak demişken bildiğim kadarıyla tonik şu an 170 liraya satılıyor. yalnız ara ara missha indirime girdiğinde denk getirip de öyle almak lazım.

  ilgili medya:
  1
  18 ekim 2019 22:01

  5

  1. (yazar: Sgul35) uktesi.

  Missha nın içerisinde 4 katman hyaluronik asit barındıran essence toner ı. Yani hem tonik hem serum görevi görüyor. %40 hyaluthione içeriyor. Hafif bir yapısı var, nem tutma etkisi bence başarılı. İçerik listesini de ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  20 eylül 2019 14:07