girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • medya (11)

91. Bu hafta gelecek birkenstockları kitli şeffaf kutularda saklayacaklarını düşündüğüm market zincirleri. Zira telefondan sonraki en pahalı ürünler bunlar .

23 haziran 00:41

90. 3.95 ltye eşek sütü, keçi sütü ve deve sütü getirmiş aktüel ürün olarak

ilgili medya:
1
13 nisan 11:17

89. Yazıldı mı bilmiyorum ama bu hafta çok güzel makyaj organizerları var . Her zaman gelenlerden farklı olarak fiyatları diğer markalara göre daha uygun bence bakılabilir. 

ilgili medya:
2
11 nisan 18:57


88. 12 nisan perşembe günü espresso demliği satacak olan market. Bialetti alamayan biz fakirler için muazzam hizmet.

ilgili medya:
1
9 nisan 00:08

87. 12 nisan'da pilates seti (bir büyük bir küçük iki tane pilates topu, pilates bandı, direnç yayı, el pompası) geliyormuş 24,95 tl'ye. kaliteli midir bilmiyorum ama almayı düşünen varsa bir gün öncesinden uğrasın ne olur ne olmaz diye. çünkü buraya ne zaman tam istediğim bir şey gelecek olsa ya zamanından önce raflara konup bitmiş ya da mağaza açılma saatinde gittiğimde tedarik sıkıntısından dolayı gelmemiş oluyordu. hatta geçen haftalarda gözümüze kestirdiğimiz dikiş makinesini alabilince bir miktar şaşırdık lan nasıl olur aldık mı şimdi diye.

edit: hula hoop da geliyormuş.

7 nisan 17:44 9 nisan 23:44

86. Bugün 7 liraya falan bi tayt aldım burdan. Allahım nasıl güzel, incecik ama kesinlikle iç göstermiyor, çok rahat. Uzunluğu da iyi, bileğime kadar geldi öyle kısa kalmadı.(boyum 173)

Bir de güzel en yanı %95 pamuk, yarın gidip bi 3-4 tane daha almayı düşünüyorum.

6 nisan 23:16 7 nisan 00:55

85. evimin karşısında var bir tane. perşembe günü çıkan ürünlerin bir kısmı çarşamba gününden reyonlara çıkıyor. o yüzden çarşamba sitesinden bakıp beğendiğim bir şey varsa uğruyorum.

böylece tükenmeden alma şansım oluyor.

6 nisan 17:00


84. bir dönem buraya bulgar gofreti geliyordu, markası naya olabilir. çok güzeldi çok. artık görmüyorum. 

6 nisan 11:39

83. Son getirdiği marie claire vücut spreyleri çok güzel ve kalıcı. Ben manolya&misklisini aldım ve bayıla bayıla kullanıyorum. Parfüm kullanmayı sevmiyorsanız ve ağır buluyorsanız gün içinde yanınızda taşıyıp yenileyebilirsiniz,fresh bir koku. Kendi krem şantisinden de çok memnunum,dr. Oetkerden bir farkı yok bence. Tatlıları da çok güzel.bir de pastaları var 8-9 tllik,çikolatalı onlar da çok güzel. Dilimini 10 tlye satan yerlere nazaran çok daha lezzetli. Bir de kendi fındık kreması findux yanlış hatırlamıyorsam cam kavanozda olanı çok güzel. Bitteri vardı bir ara ama tadı sonradan yapay gelmeye başladı,normali daha güzel. Kendi kaşarlarını da çok beğeniyorum, ahitti sanırım markası. Bir de aktuel ürünleri güzel oluyor. Globox renkli kalemlerinden çok memnunum,stabilolara taş çıkarır cinsten kalemler. Bir de geçen piranha kablosuz hoparlör getirmişti 30 tl. Onu da çok beğendim bangır bangır,banyoda müzik dinleyen biriyim ve benim için müthiş oldu. Piranha kablosuz kulaklığına da bir şans vermeyi düşünüyorum.

6 nisan 11:15

82. Yeni gelen maybelline rimelden ve golden rose mat likitlerden aldim. 3 renk vardi. En acigi haric diger ikisinden aldim

8 şubat 13:06