sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (94)
 • medya (11)

94. Aktüel olarak dilsiz uşak ve tekerlekli askılık getirmiş olan market. Fiyatı 59.90, ben alıp kurdum. Kurulumu zaten baya basit. işimi görür ama çok sağlam bi ürün değil(gizlinot: Bu fiyata bu kalite). Çanta ve montlarımı asmak için aldım sevdim kısacası. (link: http://aktuel-urunler.com/a101-6-aralik-2018-aktuel-urunler-katalogu/a101-6-aralik-cok-aranan-aktuel-urunler/ Aktüel linki)

6 aralık 14:29

93. maaş yattığında macrocenter'a gidersin ama ayın sonunda seni a101 kucaklar klajhdsukj migros ve carrefour'a entry yazmışken kendisine saygı duruşunda bulunmazsam olmazdı.

iç fındık ve çiğ bademlerine özellikle bayılıyorum. bu tip ara öğün zımbırtılarımı da genelde buradan alıyorum. zaten hızlı tükenen şeyler, fazladan para vermek hoşuma gitmiyor diğer markalara. kepekli tost ekmekleri de kızartınca çok güzel oluyor, normalde saman gibi ama kızarmış hali uno'nun bol tahıllı ekmeğinin kızarmışından çok daha iyi oluyor bence. tam üstüne fıstık ezmesi sürüp tepesine muz koymalık. evet.

2 kasım 11:05

92. Head&shoulders şampuan tam 23₺ evet kozmetik mağazalarında bile bu kadar değil,bir de indirim süper marketi..

Son zamlardan sonra, Perşembe günleri gelen ıvır zıvırlar hariç girip alışveriş yapılacak bir yer değil artık.

4 ekim 04:53


91. Perşembe günleri aktüel ürünler getiriliyor. Uygun fiyatlı oluyor genellikle. Ama broşürdeki ürünlerin yarısından fazlası gelmiyor mağazalara. İnsanları mağazaya çekmek için çakallık yaptıklarını düşünmeye başladım artık o derece.

25 eylül 15:04

90. genellikle her hafta birçok üründe indirim kampanyası yapıyorlar. kocaman yazılarda veya ürün atındaki etiketlerde bunu görebiliyorsunuz. bazen tam alacağınız şeyin indirimde olduğunu görüp almışken biraz daha alayım diyorsunuz. kasaya gittiğinizde meğer indirimde değilmiş, " nasıl olur? az önce gördüm indirimli yazıyordu" dediğinizde o eski etikettir deniyor. hiç yoktan fazla fazla almış olduğunuz yetmezmiş gibi bir de indirimsiz fiyattan almış oluyorsunuz.

bir başka örnek, kampanyalarında bazen değişik ürünler oluyor. a101 markete özel satışta gıdalar oluyor. mesela çikolata, bisküvi. yeni bir şey deneyeyim, nasıl olsa indirimde diyorsunuz. alıp kasaya gittiğinizde indirimli olmadığını fişte farkediyorsunuz. elinizde fişle geri döndüğünüzde, o eski fiyattır deniyor. siz de aklınızda olmayan biri ürünü aldığınızla kalıyorsunuz. bu şekilde yediğim kazığın haddi hesabı yok. ne diyeyim bilmiyorum. meğer ürün altı etiketinde bit kadar küçük puntolarla kampanya tarihini yazıyorlarmış şu tarihlerde geçerli diye. ben şu genç yaşımda bile nerdeyse o yazıyı okuyamayacağım, yaşlıları düşünemiyorum. ama çalışanlar kampanyanın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen ya kaldırmamış oluyor ya da kampanya yarın başlayacaksa bugünden etiket koyduğu için yanılıp alıyorum. bir kere de tarihe bakmak aklıma geldi, son tarih ne zamanmış diye. oo daha bir hafta varmış derken meğer daha başlamadığını farkediyorum. bir kere itiraz ettim, koşa koşa bu tarihleri gösterdiler. e be kardeşim değiştirsenize etiketleri. özellikle merkezlerini arayıp şikayet etmeye karar verdim.

25 eylül 13:42 25 eylül 13:43

89. Bu hafta gelecek birkenstockları kitli şeffaf kutularda saklayacaklarını düşündüğüm market zincirleri. Zira telefondan sonraki en pahalı ürünler bunlar .

23 haziran 00:41

88. 3.95 ltye eşek sütü, keçi sütü ve deve sütü getirmiş aktüel ürün olarak

ilgili medya:
1
13 nisan 11:17


87. Yazıldı mı bilmiyorum ama bu hafta çok güzel makyaj organizerları var . Her zaman gelenlerden farklı olarak fiyatları diğer markalara göre daha uygun bence bakılabilir. 

ilgili medya:
2
11 nisan 18:57

86. 12 nisan perşembe günü espresso demliği satacak olan market. Bialetti alamayan biz fakirler için muazzam hizmet.

ilgili medya:
1
9 nisan 00:08

85. 12 nisan'da pilates seti (bir büyük bir küçük iki tane pilates topu, pilates bandı, direnç yayı, el pompası) geliyormuş 24,95 tl'ye. kaliteli midir bilmiyorum ama almayı düşünen varsa bir gün öncesinden uğrasın ne olur ne olmaz diye. çünkü buraya ne zaman tam istediğim bir şey gelecek olsa ya zamanından önce raflara konup bitmiş ya da mağaza açılma saatinde gittiğimde tedarik sıkıntısından dolayı gelmemiş oluyordu. hatta geçen haftalarda gözümüze kestirdiğimiz dikiş makinesini alabilince bir miktar şaşırdık lan nasıl olur aldık mı şimdi diye.

edit: hula hoop da geliyormuş.

7 nisan 17:44 9 nisan 23:44