yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Kendisini çok uzun süredir takip ediyorum instagramda. Onunla birlikte farklı bir kaç vegan hesabı daha takip ediyordum. Fakat sonra hepsinin vegan faşistliğinden ve çok bilmişliklerinden sıkılıp bıraktım aa vegan mısın hariç. Dilini, faşist olmamasını ve tariflerini seviyorum. Şimdi videosunu izledim ciddi ciddi ağlıyordu çok şaşırdım ben de biraz duygulandım. Ne mal insanlara yüzlerce girdi giriyoruz böyle minnoşlar kıyıda kalıyor. Seviyorum seni aaveganmısın kalpkalp

  8 mart 2018 01:14

  2. Ben bu kızı seviyorum ya. Malum ülkemizde veganlara karşı olan önyargıları benim nazarımda yok etmiş insandır. Tatlı dilli, sempatik olmasına ve yaptığı yemekleri hevesle, heyecanla anlatmasına bayılıyorum. Bu arada vegan olmasam da vejetaryen olmamda baya bi yararı oldu. Teşekkürler :)

  8 mart 2018 22:07

  3. vegan olmadığım halde her videosunu izlediğim tatlı bir insan. bugün videoda da yüzünün yarısına kadar gördük onu... birkaç haftaya tüm yüzünü de görürüz sanırım. aslında merak ediyorum ama göstermese de olur benim için problem değil. severek takipteyiz.

  4 mayıs 2018 01:48


  4. her an kikiri kikiri gülmesi beni gıcık ediyor biraz... onun dışında iyi birisine benziyor ama takipçisi arttıkça mesela sponsor olun filan demeye başladı. hoş değil yani bilemedim.

  8 mayıs 2018 02:04

  5. Uzun zamandır vegan olmayı düşünüyorum, hayvansal ürün yediğim zaman üzülüyorum ama tam bir peynir manyağıyım ve çeşitsizlikten korkuyordum fakat aa vegan mısın'dan sonra korkum geçti ve galiba ilk defa vegan olmaya bu kadar yaklaştım. teşekkürler tatlıı insaan.

  8 mayıs 2018 22:10 10 mayıs 2018 09:38

  6. Çok güzel yemiyor mu ya.. Yemek yemiyor yaşıyor gibi sanki 

  8 mayıs 2018 22:33

  7. Pratik tarifler veriyor, sempatik tatlış bir kız fakat sıklıkla hazır gıdalar kullanması beni dehşete düşürüyor. Köfte, mantı, tatlı, ev yapımı cips de yapabilir vs. bunları paketli yapmasa keşke. Video dışında paketli gıda tüketmiyorum diyor fakat neredeyse hergün video koyuyor zaten. Veganlık sağlıklı beslenme şekli, temel şeyler dışında her şeyi evde yapmak en güzeli tabii arada halin olmaz zamanın olmaz pratik tariflere o zaman yönelinebilir.

  23 mayıs 2018 01:25


  8. Vegan değilim ama her gün videolarını severek izliyorum. Halkın içinden, doğal ve sevecen! Tam olarak bu işte. Bi şey kötüyse kötü diyo. Kimseye yaranma kaygısı yok ve bu çok hoş. Özlenilen özellikler bunlar. Bence yüzünü göstermeye de çekinmemeli.

  9 haziran 2018 23:49

  9. Veganizm temalı eğlenceli bir youtube kanalı. Vegan değilim ama ben de severek takip ediyorum. Yediği içtiği her şeyi canım çekiyor çünkü çok güzel yiyor. Videolarında yüzünü göstermiyordu, kısa bir süre önce yüzünü görebildik(gizlinot: Daha fazla spoiler vermiyorum 😊) İleride daha popüler bir kanal olacağına hiç şüphem yok.

  22 haziran 2018 23:32

  10. yeni vegan olduğum dönemlerde bana çok katkı sağlayan youtube kanalıydı. tarifler olsun paketli ürün seçenekleri olsun gerçekten faydalandım kendisinden kanalın ilk senesinde. samimiyeti de güzel geliyordu o zamanlar, amatörlüğü gerçekten amatörlüktü ve onu samimi yapan noktalardan biri de buydu bence. biz ya da bir arkadaşımız youtube kanalı açsa ilk zamanlardaki hali nasıl olacaksa öyle gibi geliyordu. gel gelelim zaman geçtikçe ve o hallerinin tuttuğunu fark ettikçe üzerine yapay bir samimiyet yerleşmeye başladı. "ben böyleyim, diğer youtuberlar gibi değilim ya da diğer kızlar gibi değilim" tarzı konuşmaları tamamen prim amaçlı tavırlar gibi gelmeye başladı bana. artık devamlı izlemiyorum sadece ara sıra kanalına bakıyorum belki yeni bir tarif vardır ya da yeni bir ürün keşfetmiştir diye ama videolarındaki yemek yeme sahnelerini görüp anında kapatmak zorunda kalıyorum. biraz önce bugün ne yedim serisinden bir videosuna bakayım dedim ve ketçaplı spagettiyi ağzına attığı sahnelerde oluşan görüntüden gerçekten midem bulandı. yani evet 'kibar kibar' göstermelik bir şekilde yemek zorunda değil ama samimiyet bu da olmamalı bence. insanların nasıl dikkatini çekeceğini ya da youtube türkiye'de neyden sıkılıp neye ilgi göstereceklerini çok iyi öğrenmiş -ki ruhi çenet'in youtube eğitimlerini almıştı daha önce onun da katkısı olabilir.

  1 mart 2019 14:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar