girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • medya (0)

47. Küçük anne olmaktir.

Kardesimle aramizda 8 yas var ve ben cocuklugumdan beri onun yedek annesi gibi hissederim. 

Canim benim, ozledim zilliyi.. 

25 şubat 14:59

46. özellikle erkek çocuk ablasıysanız yaş da ilerledikçe evin küçük annesi siz olursunuz bi zaman sonra anne ve babanıza da anne olursunuz :D abla olmak güzel birşey arkadaşım dert ortağım herşeyim

24 şubat 17:04

45. Eğer ki 164 boyunda olup da 180 lik tombilik bir erkek kardeşe sahipseniz pekala sözde ablasınızdır. Toplum içinde tanınmadık yerlerde bu tombilik erkek kardeşe “abi, abicim param kalmadı” diyen bir abla olmaktan bahsediyorum. (gizlinot: :dddd)

24 şubat 16:02


44. akşam eve geldiğinde kız kardeşinin üzerinde kendi kıyafetlerini görmektir.dün aramızda şöyle bir diyalog geçti:

+"canım o astığın benim montum değil mi, asılıydı o?!"

- "evet, sabah dedim ya giyiyorum bunu diye."

+ "hiç hatırlamıyorum"

-" ohooo kazağını almaya odana girdiğimde dedim, montunu giyeceğim diye! yatıyordun ya ondan hatırlamıyorsun"

+(nasıl yani?!)

gerçekte ne denebilir ki bu tatlışlığa, "giy kuzum beniiim, senin o küçük burnunu ısırırım" demekten başka? :)

edit: sevgili eksileyen süslüler gerçekten çok merak ediyorum bu yazıda eksilenecek ne var? lütfen bana mesaj atın, ben de ona göre dikkat edeyim. ama bu konuda ne beğenilmedi gerçekten anlam veremedim.

21 şubat 10:39 21 şubat 11:31

43. Benden 4 yaş küçük bir kız kardeşim var. Dibimden ayrılmazdı, annem her gittiğim yere onu da peşime takardı. Tüm çocukluğum ve ergenliğim onu yaptıkları için aileme kızmakla geçti. Şu an düşünüyorum da, gülüyorum o hallerime. O, ailemin benim için yaptığı en en güzel şey. Olmasaydı ben eksik kalırdım. 

İnsanı daha çabuk olgunlaştırandır fikrimce. 

21 şubat 01:22

42. ''sen benim ikinci annemsin'' cümlesindeki özne olabilmektir abla olmak.

21 şubat 01:02

41. Herkesin sevdiği ama benim sevemediğim durum ama sevmediğim durumlar arasında karşılaştırırsak bir derece daha iyi yani kötünün iyisi gibi düşünebiliriz evet :D

20 şubat 10:30


40. bi nebze anne olmak anne olamasan bile yarısı olmak. erkek kardeşim var 16 yasında. aşşırı kavga ederiz. ama canım kanım. moralim bozuk olsa ona sığınırım kollarına. oda bana birlikte çıkarız gezmeye ne istediği varsa alırım hayatta para kalmadı çok alma demem. yeter ki o alsın. küçük oğlum, arkadaşım, evimin neşesi. her bir zerresinde kanım dolaşan birini nasıl severken öldürmeyeyim? (gizlinot: iyi ki ablayım)

20 şubat 08:27

39. harika birşeydir. kız kardeşim benden iki yaş küçük ama yaşıt gibiyiz. resmen ben doğmuşum ve iki sene sonra da ömür boyu en iyi arkadaşım, sırdaşım olacak kişi gönderilmiş gibi.

19 şubat 19:28

38. Kız kardeşimle ne kadar da kedi köpek gibi olsakta canımdır bitanemdir. Aramızda 5 yaş var ama bizi aynı yaşıt sanıyorlar bazen o da kardeşimin kalıplı olmasından kaynaklı. arada kıyafetlerimi çalar makyaj malzemelerimi gizli gizli kullanır jdjdj sonu benim gibi süslü bir kız olacak bu gidişle :) 

Bir an önce gelse de yanaklarından ısırsam eşşek sıpasının<3 

19 şubat 16:55