4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (7)
  • medya (3)
3

15. Üçüne de sahip olmak için indirim sırasında tün harçlığımı yatırıp sonrasında iki hafta aç gezdiğim minnoş.

Bence gold glitz paleti pek gerekli sayılmaz ama olsun. Favori rengim royal tea paletindeki royal blood rengi. Bu paletleri alınca icon far paletlerine de baktım fakat ihtiyacım olan kudretin elimdeki minik üçlüde olduğuna karar verip kendimi büyük bir masraftan kurtardım. Eğer renk karıştırma işinde iyiyim diyorsanız bu paletlerle birçok rengi elde edebilirsiniz. Ayrıca normalde hiç beceremediğim halde bu paletteki saçma aplikatörleri de çok iyi kullanıyorum. Palet biraz tozutma yapıyor ama bunun kat kat fiyatında olan tüm toz paletlerde aynı sorun var. Sonuna kadar sömürdüğüm bir üçlü, indirimsiz alınacak bir şey olmasa da indirimli fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

17 eylül 02:40 17 eylül 02:41

14. Bugün gratis indiriminden aflame adlı paletini aldım.(gizlinot: 18.75ti fiyatı kartımdaki puanla 16 küsür liraya geldi) 6 renkten oluşan turunculu kızıllı bir palet.çoktandır peşindeydim o yüzden alabildiğim için mutluyum.ilk izlenimlerime göre pigmentasyon olarak f/p açısından gayet güzel ve farlar yumuşacık.sadece tozutma problemleri var o da göz ardı edilebilir bence.en baştaki bone rengi bana işlevsiz geldi onun dışındakiler baya başarılı.özellikle mat turuncu olan tam bir geçiş rengi.gece gündüz makyajlarında kullanılabilecek çantaya atılabilecek uygun fiyatlı ürünlerden.indirimde denk gelirseniz muhakkak bi göz atmalısınız derim.

Tanım: gratislerde satılan minik far paleti

ilgili medya:
1
13 ağustos 21:46

13. İlk başlarda "aflame" olanının renklerine vurulmuş olsamda wet n wild markasının "rose in the air" paletine dönüş yaptım. Aynı fiyat ve renkleri birebir aynı neredeyse, birinde 5 adet diğerinde 20 adet far bulunuyor ve ikiside indirimde aynı fiyata denk geliyor neden büyük olanı seçmeyeyim diye düşünüyor insan...

29 temmuz 00:01


12. Aflame rengine sahip olduğum palet. Bu palete hiç denk gelmemiştim, mağaza gezme alışkanlığımı bir kenara bıraktığım için. Ama en son yüz nemlendirici almak için girdiğim gratis te hemen girişte insanları karşılayan bir standa koymuşlar. Bende merak edip testerları hemen mıncıkladım tabi. Uzun zamandır da yaz için turuncu kızıllı far istiyordum. Elimde deneyip fiyatı indirimli 20 TL görünce kaptım hemen. Aflame rengi tek kalmıştı.

Şimdi farlara gelelim. En baştaki açık renk olan bone çok tozutuyor ama göz kapağını iyi eşitliyor. Hemen yanında ışıltılı pembe olan spark, göz pınarı aydınlatmak için harika. Gerçekten metalik görünüm veriyor. Göz kapağında da güzel iş çıkaracaktır. Mat turuncu olan ember ise bir harika. Tozutuyor ama pigmentasyonu güzel ve çok iyi dağılıyor. Ben geçiş rengi olarak ya da yazın tüm göz kapağına sürülerek bol maskara ile iyi gider diye düşündüm. Onun yanındaki heatwave ise ışıl ışıl bakıra dönük bir kızıl yine metalik görünümde. Benim palette en sevdiğim renk oldu. Onun yanındaki ashen sürüp dağıtmaya pek gelmiyor. Çamurlaşıyor sanki iyi dağılmıyor. Ben kirpik diplerimi belirginleştirmek için ideal olduğunu düşünüyorum. Ve en sondaki inferno vişnemsi kızıl saten bitişli bir renk, hafif ışıltılı mat arasında bir yerde. Pigmentasyonu da diğer kızıllar kadar yüksek değil, orta diyebilirim.

Bence çeşitli kızıl tonları ve bir kahve içermesi dolayısıyla hem yazın hem kışın kullanılacak ve pek çok farklı kombinasyon yapılabilecek bir palet. Kalıcılık için bir şey diyemem çünkü göz kapaklarım yağlı değil ve baz kullanmadığım halde göz kapaklarımı pudralarsam makyajım akşama kadar kalır.

Benim şu an için aldığım en uygun fiyatlı palet olmasına rağmen favori paletim oldu. İndirimli fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

11 temmuz 13:50 11 temmuz 13:51

11. Son gratis indiriminde görüp aslında kendime far almayı yasaklamış olsamda dayanamayıp aldım.Bendeki aflame paleti.Paleti aldıransa içindeki turuncu ve mürdüm renkler.Elimde bu renklerden olmayıp gözüm balmın beach paletindeydi fakat palete baktığımda renkler bana çok yakın geliyordu ve göz makyajında o kadar başarılı olduğum da söylenemeyeceğinden paraya kıyamıyordum açıkcası.

Gelelim palete her palette olduğu gibi kaş altına sürmelik bir kemik rengi var ki adı da bone zaten.Ben başarılı buldum hatta sırf o iş için almış olduğum wetn wild bruleeden daha güzel olduğunu düşünüyorum.Turuncu olan farkın adı ember ve bazsız denemedim ama balmın far bazıyla sabahtan akşama kadar gözümdeydi gram kıpırdamadı.Pigmentasyonları da oldukça başarılı ben bile rahatlıkla karıştırdıysam herkes karıştırır bu farları.Tek beğenmediğim spark adlı açık pembemsi pudramsı simli far çünkü aydınlatmak için denediğimde rengi gitti simi kaldı hoşlanmadım.Belki farklı fırça ile farklı sonuç verebilir onu bilemiyorum.Ashen rengi ise kahve ile bordo arası mı desem değişik ve güzel metalik bir kahve tonu bence ve tek far olarak kullandım onun da kalıcılığı yine balm far bazıyla mükemmel.

Kısacası 17 liraya 5 kullanışlı, birbiriyle uyumlu,sürmesi kolay fazla tozutmayan far almış oluyorsunuz.Kutusu hem dayanıklı hem taşıması oldukça kolay elimde balmın paletleri olduğundan bir yere götüremiyorum onları allık kadar farları taşımak istemiyorum.Yaz makyajına ve seyahate uygun bir palet olduğunu duşünüyorum.Bence ileride başlık dolup taşacak :)

10 mayıs 01:25

10. 30dkk önce anneler günü indiriminden aldığım ilk görüşte aşık olduğum ama sabırla indirim zamanını beklediğim mükemmel palet! aflame olanını aldım ben de :) o kızıl o turuncu renge aşık oldum ya gerçekten mükemmel. diğer süslüler demiş zaten tozutma yapıyormuş. henüz denemedim ama benim için tozutma yapması çok mühim değil açıkçası.

hep böyle renklerde bir palet istiyordum sonunda uygun bir fiyata aldığım için çok mutluyum!!!

8 mayıs 12:24

5

9. Buralar henüz değerlenmemiş şoktayım. Aflame paleti var bende indirimde 16 tl civarında almıştım. Far paleti almayı pek sevmiyorum çünkü çoğunlukla içinde kullanmayacağım renkler oluyor. Ama bu paletteki renklerin hepsi kullanılabilir benim için. En çok Mat turuncu olan ember ve ışıltılı bakır rengi olan heatwave i kullanıyorum. Işıltılı renkleri içindeki sünger aplikatörle uygulamak daha iyi sonuç veriyor diğer türlü kayboluyorlar gibi hissettim. Bone rengi her palette olan klasik bej rengi bir far. Spark rengi göz pınarını aydınlatmak için ideal. inferno ise oldukça tok ,hafif ışıltıları olan bir  koyu pembe. Dış köşelerde çok güzel duruyor. Anlaşamadığım tek renk ashen adlı kahverengi. Bir türlü dağılmıyor, dağıtmaya çalıştıkça çamur gibi oldu nedense bende. Ama palet tam olarak bir fiyat performans ürünü.Diğer paletlere de baktım onların da yapıları aynı yumuşaklıkta. Benim için bu seri> wet n wild paletler

6 mayıs 14:37


8. Gratis'in %40 indiriminde 18 liraya aldigim palet. Paleti afleme olan secenegindeki mat turuncu rengi icin aldım. Fakat diğer simlilerde bekledigimden iyi çıktı. Tozutmasi az pigmentasyonu gayet iyi. Ben aşık oldum (gözlerinden kalp fışkıran emoji)

ilgili medya:
1
22 nisan 10:24 14 temmuz 20:31

5

7. Absolute new york markasına olan önyargımı bir nebze olsun kırmış palettir. Bunu beğenince diğer ürünlere de bir göz gezdirmeye başladım.

Royal tea olanını indirim zamanı 16.50₺ gibi bir fiyata almıştım. Fiyatına göre beklemediğim bir performans sergiledi. Mesela baştan ikinci renk yeni crease rengim oldu. Diğer renkler de ayrı ayrı çok güzel. Yeşil renk kullanılamazmış gibi dursa da kullandım gayet de oldu, çok iltifat aldım o gün göz makyajıma. Tabii biraz tozutma var ama renkler çok güzel karışıyor birbirine ki önemli olan da bu. Boyutundan ötürü seyahatlerde de çok pratik olacaktır.

Günlük minik bir palet arayışınız varsa mutlaka bakın. Tavsiye ederim. 

21 nisan 21:24

5

6. aflame sen ne güzel şeysin. bugün hediye geldi bu palet. renklerin pigmentasyonu oldukça iyi geldi. tam çantaya atmalık, sıcacık renkler.

21 nisan 19:58