yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (14)
  • medya (7)
  4

  19. aflame çeşidini renklerini beğenip almıştım ama içindeki ilk üç farı kullanıyorum sadece diğerleri göze transfer olmuyor veya dağılmıyor, menun kalmadım. Turuncu ve şeftalimsi şampanya rengi farları sevdim, mat beyaz zaten risksiz bir renk. İki renk için satın alınabilecek bir palet değil maalesef.

  5 eylül 11:35

  18. aflame paketindeki renklerin hepsi kullanılabilecek renkler diye düşünüyorum. paleti daha bugün elime aldığım için deneme makyajı yaptım o yüzden kalıcılıkları açısından pek bir şey söyleyemeyeceğim. göz kapaklarım yağlandığı için baz ile daha yüksek performans sağlayacağını düşünüyorum. Gratis indirimi ile 16₺ ye almıştım. biterse tekrar alırım sanırım.

  ilgili medya:
  3
  27 nisan 00:24

  17. Bu paletin aflame paletini aldım indirimden. Renkler inanılmaz güzel ama tozutuyor. Pigmentasyonu da birden çok iyi değil yavaş yavaş artırmak gerekiyor ve sürümü böylece kolaylaşıyor bence ve bordo renginde bende yama yama durdu Swatch esnasında. Ambalajı ise gayet dayanıklı bence hiçbir şey olmaz. Fiyat performans olarak ben başarılı buldum

  25 nisan 13:28

  16. Aflame rengine sahip olduğum palet. Fiyat/performans olarak bir çok far paletine taş çıkarır. Turuncu far arayışındaydım ama gerek kalmadı. Ben parmaklarimla uyguluyorum pigmentasyonu baya başarılı bence.

  21 nisan 13:21

  15. royal tea isimli paletine sahibim ve bayıldım. içinde bence kullanılmayacak renk yok.

  royal blood : çok koyu bir mor. koyu renkler kullanmadığım için hiç nasip olmadı kullanması. mat bir renk. bana dokusu hafif sert geldi.

  tea time : ışıltılı bir far. pandaki görünüşü wnw comfort zone benzese de ondan daha koyu bir tonu var. ışıltıları çok göze batmıyor sürünce.

  reign: ışıltılı bir mor. mor aşığı olarak en çok kullanacağım olacak muhtemelen. bunun ışıltıları da tes time gibi çok göze batmıyor.

  pinkies up : ışıltılı bir pembe gibi mor gibi. açıkçası renginden emin değilim. ışıltıdan çok sim sim duruyor bence. ama göz kapağındaki duruşu güzel.

  chai : elinde ador paleti olanlar varsa ilk sıra ilk sütundaki renge oldukça benzediğini düşündüğüm bir mat renk. açıkçası panda sütlü kahve gibi dursada bence baya gül kurusu oluyor göz kapağında. royal blood rengine göre daha bir tozutuyor. ama bir wet n wild rose in the air kadar çok değil.

  tiara : chai rengi ile birlikte kullanmak içinmükemmel bir renk. pinkies up gibi ışıltıları var. sim sim durmaya müsait. paletteki diğer ışıltılı farlara göre yapısı daha kuru. ama yine de wet n wild rose in the air deki ışıltılılar gibi değil.

  eğer rose in the air paletini bundan önce almasaydım bu serinin aflame paletini alırdım. öncelikle wnw paletine göre tozutması çok çok az. tiara dışındaki ışıltılılar kaymak gibi. göze transfer olduğunda renk değişimi veya çamurlaşma olmuyor. paketlemesi daha sağlam ve en önemlisi çantaya atıp çıkınca aynası olması oldukça kullanışlı. ben palete 23 lira verdim indirimde ve bence gayette hak ediyordu. almayı düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle öneririm.

  ilgili medya:
  1
  18 şubat 19:22

  3

  14. Aflame ve royal tea rengine sahip olduğum maktaj çantası paleti. Ben aldığım zaman fiyatı 13 lira falandı. Farların düzeni ve metal ambalaj bana urban decay naked paletleri anımsatıyor. Çok severek kullanıyorum. Kullanmadığım tek bir rengi yok diyebilirim. Tozutma kesinlikle yapıyor ve bazsız kullanımda saatler sonra crease'e dolma yapıyor. Yine de 13 liraya alınmış bir paletten urban decay, kat von d performansı beklenemez. Pigmentasyon iyiyse, karışma ve dokusu güzelse, renklerini sevdiysen o tip şeyleri biraz göz ardı etmek gerek.

  Seveni çok olmuş ama elinde bir iki far paleti olan için gold glitz paletini oldukça gerekdiz buldum. Zaten herhangi bir palette o altın ve kahvenin tonları oluyor. En çok o renkleri kullansak da elimizde hep olan renkler onlar (gizlinot: Swh)

  11 şubat 13:37

  4

  13. Gold glitzle dün ilk makyajımı yaptım. Altına rival de loop far bazımı sürdüm. Gayet güzel çizgilenmeden yerinden kıpırdamadı. En sevdiğim tonlar var içinde.

  30 aralık 2018 15:44 30 aralık 2018 15:44

  3

  12. Üçüne de sahip olmak için indirim sırasında tün harçlığımı yatırıp sonrasında iki hafta aç gezdiğim minnoş.

  Bence gold glitz paleti pek gerekli sayılmaz ama olsun. Favori rengim royal tea paletindeki royal blood rengi. Bu paletleri alınca icon far paletlerine de baktım fakat ihtiyacım olan kudretin elimdeki minik üçlüde olduğuna karar verip kendimi büyük bir masraftan kurtardım. Eğer renk karıştırma işinde iyiyim diyorsanız bu paletlerle birçok rengi elde edebilirsiniz. Ayrıca normalde hiç beceremediğim halde bu paletteki saçma aplikatörleri de çok iyi kullanıyorum. Palet biraz tozutma yapıyor ama bunun kat kat fiyatında olan tüm toz paletlerde aynı sorun var. Sonuna kadar sömürdüğüm bir üçlü, indirimsiz alınacak bir şey olmasa da indirimli fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

  17 eylül 2018 02:40 17 eylül 2018 02:41

  11. Bugün gratis indiriminden aflame adlı paletini aldım.(gizlinot: 18.75ti fiyatı kartımdaki puanla 16 küsür liraya geldi) 6 renkten oluşan turunculu kızıllı bir palet.çoktandır peşindeydim o yüzden alabildiğim için mutluyum.ilk izlenimlerime göre pigmentasyon olarak f/p açısından gayet güzel ve farlar yumuşacık.sadece tozutma problemleri var o da göz ardı edilebilir bence.en baştaki bone rengi bana işlevsiz geldi onun dışındakiler baya başarılı.özellikle mat turuncu olan tam bir geçiş rengi.gece gündüz makyajlarında kullanılabilecek çantaya atılabilecek uygun fiyatlı ürünlerden.indirimde denk gelirseniz muhakkak bi göz atmalısınız derim.

  Tanım: gratislerde satılan minik far paleti

  ilgili medya:
  1
  13 ağustos 2018 21:46

  10. Aflame rengine sahip olduğum palet. Bu palete hiç denk gelmemiştim, mağaza gezme alışkanlığımı bir kenara bıraktığım için. Ama en son yüz nemlendirici almak için girdiğim gratis te hemen girişte insanları karşılayan bir standa koymuşlar. Bende merak edip testerları hemen mıncıkladım tabi. Uzun zamandır da yaz için turuncu kızıllı far istiyordum. Elimde deneyip fiyatı indirimli 20 TL görünce kaptım hemen. Aflame rengi tek kalmıştı.

  Şimdi farlara gelelim. En baştaki açık renk olan bone çok tozutuyor ama göz kapağını iyi eşitliyor. Hemen yanında ışıltılı pembe olan spark, göz pınarı aydınlatmak için harika. Gerçekten metalik görünüm veriyor. Göz kapağında da güzel iş çıkaracaktır. Mat turuncu olan ember ise bir harika. Tozutuyor ama pigmentasyonu güzel ve çok iyi dağılıyor. Ben geçiş rengi olarak ya da yazın tüm göz kapağına sürülerek bol maskara ile iyi gider diye düşündüm. Onun yanındaki heatwave ise ışıl ışıl bakıra dönük bir kızıl yine metalik görünümde. Benim palette en sevdiğim renk oldu. Onun yanındaki ashen sürüp dağıtmaya pek gelmiyor. Çamurlaşıyor sanki iyi dağılmıyor. Ben kirpik diplerimi belirginleştirmek için ideal olduğunu düşünüyorum. Ve en sondaki inferno vişnemsi kızıl saten bitişli bir renk, hafif ışıltılı mat arasında bir yerde. Pigmentasyonu da diğer kızıllar kadar yüksek değil, orta diyebilirim.

  Bence çeşitli kızıl tonları ve bir kahve içermesi dolayısıyla hem yazın hem kışın kullanılacak ve pek çok farklı kombinasyon yapılabilecek bir palet. Kalıcılık için bir şey diyemem çünkü göz kapaklarım yağlı değil ve baz kullanmadığım halde göz kapaklarımı pudralarsam makyajım akşama kadar kalır.

  Benim şu an için aldığım en uygun fiyatlı palet olmasına rağmen favori paletim oldu. İndirimli fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

  11 temmuz 2018 13:50 11 temmuz 2018 13:51