girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (6)

48. İndirimden 10 tlye bu markanın intense lip polish ini aldım. Islak bitişli ama yapış yapış olmayan çok güzel renk veren bir seri. Bendeki rengi burgundy. Resim ekleyeceğim

ilgili medya:
1
30 mayıs 10:05

47. bu markaya ait tek bir ürün yok elimde açıkçası. gosh kalkıp bu gelince de sinirlenmiştim:d böyle bir milyoncularda satılan markalara benzettim hatta. (gizlinot: xp gibi falan ) bir ara bloggerlara bir paket yolladı ki bu marka. resmen gratiste standında ne varsa o kutunun içindeydi, yuh dedim be. yuh. ama far paletleri güzel gözüküyor. indirimde bir far paletini almak istiyorum. sanki hiç far paletim yokmuşçasına......

26 mayıs 10:58

46. Farlarını denedim bu kadar tozutan dandik bir far paleti daha görmedim. Ambalaja o kadar özeneceğinize keşke farların yapısına özenseydiniz.

15 mart 23:43


45. Gerek okuduğum yorumlar, gerek ürünlerin görüntüleri bende uyduruk bir marka olduğu izlenimini uyandırdı. Goshun yerine geldi diye de bi gıcığım kendisine, bu yüzden gratiste ürünlerini incelemedim bile.

15 mart 20:23

44. Gratise ilk geldiğinde anneme hediye olarak ünlü far paletlerinden almıştım. Fiyatı da çok uygundu kaliteli de gözüküyordu eve gelip pigmentlerine baktığımda hiç memnun kalmamıştım. Fazla tozutuyor ve kalıcı değil. Ondan sonra oluşan önyargıdan dolayı markanın kıyısına bile yanaşmadım.

15 mart 19:35

43. Mini paletlerinden kızıl kahve tonlara sahip olanına göz koyduğum marka. Ama bana hep bi kalitesiz geliyor absolute New york. Ambalajları nyx çakması olduğu için sanırım

14 mart 23:32

42. Sculpt stick diye geçen bir tarafı highlight bir tarafı contour olan ürünü bende sivilce yaptı hem de o kadar bariz ki bu ürünün yaptığı sadece sticki değdirdiğim yerlerde tek sıra  halinde sivilceler dolayısıyla kullanmayı bırakıp henüz başka ürünlerine de şans vermedim 

14 mart 21:32


41. lip mousse'larından urban rengini alın, aldırın. İndirimli fiyatı 12,25 liraydı. dudakta hiçbir şey yokmuş gibi hissettiriyor. sıfır kurutma hissi. sıfır ağırlık, sıfır yapışıklık. hissi gerçekten çok güzel. tonu da çok tatlı bir nude-kahve.

dou-stroke eyeliner'ını da yağlı göz kapakları çok sevecektir. hızlı sabitleniyor ve yerinden oynamıyor, dağılmıyor. bir tarafı kalın bir tarafı ince. indirimli 17,25 lira.

bunlar dışında gözüme hoş görünen bir ürünü olmayan, indirimsiz fiyatlarını hak etmediğini düşündüğüm marka

10 mart 17:52

40. (link: https://instagram.com/p/Bf6VO_SlC2X/ bu) palete vuruldum.

5 mart 01:47

39. Her gratiste girdiğimde bakıyorum da stand ı neredeyse bomboş. E sen almıyorsun ben almıyorum hiç birimiz beğenmiyor ozaman bu ürünler nasıl bu kadar bitiyor. Ayrıca kendileri lab ta çalışacak eleman aradıklarında neden başvurmadım diye hala merak ediyorum. Yavaş yavaş kozmetiğe atılsaydım keşke.

21 şubat 10:33