sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (152)
 • medya (2)

152. (yazar: @birazdasanatkonussak) isimli yazarın girdisinde belirttiği gibi accessorize mağazalarında satılan z serisi altın kaplama takılar, çok uzun yıllar kararmadan kullanıma olanak sağlıyor.

alırken kararma yapmaz demişlerdi, açıkçası bu kadar uzun süre kullanabileceğimi düşünmemiştim.benim sanırım 3-4 senedir kullandığım z serisi iki küpem var. birtanesi incecik bir plaka gibi ve ucunda boncuğu var yılın belki yarısı aynı küpeyi takıyorum duşa ve denize girdiğimde de hiç çıkarmadım ama en ufak bir kararma ya da formunda değişme, eğilme bükülme olmadı.(gizlinot: uyurken de çıkarmıyorum)

fiyatları mağazadaki diğer takılardan yüksek, bulunduğum şehirde yok ama yılda bir iki defa mağazası bulunan yerlerde bakıyorum fiyatları çok fazla artmış ve indirimde de hiç denk gelemedim.

bu seride genelde minimal tasarımlar var. altın rengi, zarif takılardan hoşlananlara hitap edebilir.

18 temmuz 17:07 18 temmuz 17:08

151. Z serisinin altın kaplama takıları yılın bu zamanı yurtdışında aşırı indirime giren marka.

İndirimin son zamanlarına kadar beklerseniz herşey %70 iniyor ve altın kaplama küpeler kolyeler vs. genelde 5 euro civarında oluyor. Z serisinin dışındakiler ise 1-2 euro oluyor genelde. Türkiye'de fiyatların bu kadar indiğini, inse bile satılmadan kaldığını hiç görmedim. Yurtdışına yolu düşenler bir uğrayabilir.

Altın kaplama takılarını da yaklaşık 6 aydır denizde, duşta, uyurken her an kullandım. Herhangi bir kararma, taş düşmesi gibi bir sorunla karşılaşmadım. Değerli olmayan bir malzemeden aldığım bir çift halka küpe var, onlar çok yavaştan rengini kaybetmeye başladı ama kullanım sıklığım ve yine indirimden çok cüzi bir fiyata aldığım düşünülürse f/p olarak karşılığını fazlasıyla aldım.

18 temmuz 16:45

150. özellikle çantalarına bayıldığım marka.

hiçbir gün bile dükkana girip bir çantaya aşık olup çıktığımı hatırlamıyorum. illa her sezon birkaç model çanta patlatıyorlar insanların gözüne gözüne.

son zamanlarda z serisi olan takıları da ayrı bir güzel olan markadır ayrıca.

9 mayıs 19:29


149. Ergenlikteyken daha çekici gelen mağaza 

7 mart 12:16

148. artık baydı boyun çizen, kararan kolyelerin canım. kumaş cüzdanlara pul yapıştır, etikete de 59.90 yapıştır, oh ne ala. biz artık onu evde diy diye kendimiz yapabiliyoruz, ya kendini geliştir, ya da fiyatlarını düşür bebeyim.

6 mart 19:33

147. sanki yıllardır aynı ürünleri satıp duruyorlar. Tarzda hiç bir değişme Yok, bi önceki senenin aynı atkı ve şalları. Aksesuar zaten buradan almam, AliExpress varken. Keza not defterleri ve kalemler de öyle. Gereksiz pahalı ve düşük kalite. 

6 mart 14:57

146. bence gereksiz pahalı olan ve kalite olarak da artık tırt ürünler satan bir mağaza. ben buranın sadece kolyelerini seviyordum. öğrenciyken ara ara girip bakardım ve saçma fiyatları görünce bir şey almadan çıkardım. şu an çalışıyorum ve yine de şu markaya çok para harcamaya elim gitmiyor.

6 mart 10:29


145. en sevdiğim lüks olmayan takı markası fakat kalitesine göre ben de fiyatlarını biraz yüksek buluyorum. buna rağmen her indirimde birkaç bir şey kapmaya çalışırım özellikle yüzükleri, iç çamaşırları, ve küpeleri hoşuma gidiyor. bir de son yılda moda olan kocaman kareli atkıları.

hatırlamıyorum koleksiyonun adını da z miydi öyle bir şeydi sanırsam o koleksiyondan yıldızlı bir kolye almıştım hiç bozulmadı rengi üstelik üzerine sürekli parfüm sıkmama rağmen. daha pahalı bir koleksiyondu tabii.

ama aralarında en favorim iç çamaşırları hem kaliteli buluyorum hem de çok şık, ama indirimin ilk gününde küçük bedenleri hep tükeniyor.

çanta ve türevlerini ise buradan alacağımı hiç sanmıyorum.

kısaca indirimde sevdiğim marka.

6 mart 01:46

144. Bundan yaklaşık 10 yıl önce indirimde acayip ucuz bir çantasını aldığım, çantayla ciddi anlamda aşk yaşadığım marka. Gerçekten bunu laf olsun diye söylemiyorum canım süslü, ciddi ciddi aşıktım o çantaya. <3 Kocaman, kahverengi, parlak deri bir kol çantası. En son geçtiğimiz yıl derileri soyulmaya başlayınca ağlayarak çöpe attım. Atmadan önce de bir fotoğrafını çekmiştim, bulursam eklerim. Tabi daha sonra nasıl bu kadar pahalı ve kalitesiz hale geldiğini görünce kapısından bile geçmedim, o ayrı :)

5 mart 23:46

143. Takı modellerini çok beğenirdim eskiden ama hiç kullanmadan kararan kolyelerimi gördükten sonra, asla alışveriş yapmamaya karar verdim epey zamanda oldu, o kadar parayı bu markaya vereceğime biraz daha ekleyip gümüş takı almaya başladım. Mantığım şu; az ve öz.

5 mart 23:34