sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (156)
 • medya (2)

156. Eskiden özellikle de kışın önce %50 sonra da %70 inerdi ve mağazadaki çantalar çarşı pazarda satılana yakın bir fiyata gelirdi. O zamanlar ne aldıysam yanıma kar kaldı. Son 1.5 yılda indirim politikalarını değiştirip zara gibi gıdım gıdım hale getirdiler ve %70'i görmüyor bile çoğu ürün.

Kolye,küpe,yüzük,çanta,cüzdan hatta mayo bile kullandım ve hep memnun kaldım. Her suni deri gibi soyulma yapıyor ancak belki benim kullanımımdan dolayı bende bu soyulma 2-3 yılı buluyor. Mayo halen sağlam anneme devretmiştim ancak bedenden dolayı ikimize de büyük geldi ve 4 yılın sonunda lastikleri hafif gevşedi.

Çok zamlandı.Aşırı pahalı bir hal aldı. Eskiden gerçek deri kolleksiyonundan aldığım koca sırt çantasının fiyatını şimdi suni deri kol çantasında malesef. Pound zaten yüksekti. İyice yükselmesi hoş olmadı.

23 ocak 23:48

155. Bugüne kadar hangi magazasına girsem çalısanlar hep kibirli ve saygısızdı. Fiyat politikaları çok acayip üç günde parçalanan ürünlere ederinin bilmem kaç katı etiket koyuyorlar. Bu kadar kinlenmiş olmam tamamen geçmiş tecrubelerime dayalı. (bkz: en itici mağazalar)

23 ocak 02:19

154. Çoook eskiden suni deri bir çantaya sırf görüntüsü güzel diye tonla para verip almıştım, 1 ay bile olmadan çanta çöpe atılacak hale gelmişti, geri götürdüğümde uzunca bir inceleme sürecinden sonra sağolsunlar aynı bedelde ürün alabileceğimi söylediler, yerine aldıklarım da bir o kadar dandik olunca bir daha kapısından girmediğim mağazadır.

23 ocak 00:57

153. Markadan 2 çantam var ve çok iyi denemesede ortalama bir kaliteleri var memnunum. Aynı şeyi cüzdanı için söyleyemeyeceğim ama kısa sürede yıprandı ve kullanılamaz hale geldi. Belki benimkinin derisi kötüydü bilemeyeceğim ama bir daha cüzdan almam buradan. Takıları desen kararıyor bilmeyen yok. Pahalı evet ama özellikle indirimde denk gelinliğinde uyguna geliyor ama mağaza sayısını o kadar azalttılar ki bayağadır bir mağazasından içeri giremedim.

23 ocak 00:12

152. Kalitesiz ve kararan takılara sahip ancak buna rağmen fiyatları hayli yüksek olan markadır. Eskiden daha mı kaliteliydi diye düşünüyorum arada çünkü son birkaç yılda aldığım tüm küperlerim karardı.

23 ocak 00:03

151. Şu yaşıma kadar tek bir ürün almadığım mağazadır. Fiyatlar, ürünlerin kalitesi/görüntüsü ile bağdaşmıyor. İndirim zamanı fiyatları bile gereksiz fazla. Ona vereceğim parayla başka yerlerden taki/çanta/vs. almayı tercih ediyorum. 

23 ocak 00:02

150. 2004-2008 arası üniversitede iken  mutlaka uğrar bi fular, bi küpe ki o zamanlar en sallantılı iddaalı küpeler, clutch çantalar alınır ama yine o kadar para vermeye anca bir okul dönemi hakkı verilerek kullanılırdı. Bana , bize o dönemde pahalı gelirdi ama işte alınırdı. Yıllarca birşey almadım sanırım. Geçen sene kızıma acil toka lazımdı, verdiğim paraya laf ede ede aldım. Daha indirime girene kadar tokanın hali kalmadı. Şimdi adım dahi atmıyorum.

22 ocak 21:51

149. kalitesine göre çok pahalı bir mağaza evet ama ben girip göz atmaktan hoşlanıyorum. eskisi kadar olmasa da arada çok hoş kibar parçalar olabiliyor ama indirimde bile fiyatlar 50den başlıyor. hani kaliteli bir şeye para vermekten çekinmem ama kararan, en fazla bir yıl kullanılacak bir şeye de o kadar para vermeye içim acıyor. lisede aldığım 10-12 tane kolyem var. hepsi de karardı. son zamanlarda yapmış olduğu z serisi fena değil, altın kaplama olduğu için kararmıyor. indirimde swarovski taşlarıyla olan iki küpesini aldım altın kaplama, onlardan da gayet memnunum bir kararma olmadı. çok şık duruyor. fiyatı da 45 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

22 ocak 12:04

148. (yazar: @birazdasanatkonussak) isimli yazarın girdisinde belirttiği gibi accessorize mağazalarında satılan z serisi altın kaplama takılar, çok uzun yıllar kararmadan kullanıma olanak sağlıyor.

alırken kararma yapmaz demişlerdi, açıkçası bu kadar uzun süre kullanabileceğimi düşünmemiştim.benim sanırım 3-4 senedir kullandığım z serisi iki küpem var. birtanesi incecik bir plaka gibi ve ucunda boncuğu var yılın belki yarısı aynı küpeyi takıyorum duşa ve denize girdiğimde de hiç çıkarmadım ama en ufak bir kararma ya da formunda değişme, eğilme bükülme olmadı.(gizlinot: uyurken de çıkarmıyorum)

fiyatları mağazadaki diğer takılardan yüksek, bulunduğum şehirde yok ama yılda bir iki defa mağazası bulunan yerlerde bakıyorum fiyatları çok fazla artmış ve indirimde de hiç denk gelemedim.

bu seride genelde minimal tasarımlar var. altın rengi, zarif takılardan hoşlananlara hitap edebilir.

18 temmuz 2018 17:07 18 temmuz 2018 17:08

147. Z serisinin altın kaplama takıları yılın bu zamanı yurtdışında aşırı indirime giren marka.

İndirimin son zamanlarına kadar beklerseniz herşey %70 iniyor ve altın kaplama küpeler kolyeler vs. genelde 5 euro civarında oluyor. Z serisinin dışındakiler ise 1-2 euro oluyor genelde. Türkiye'de fiyatların bu kadar indiğini, inse bile satılmadan kaldığını hiç görmedim. Yurtdışına yolu düşenler bir uğrayabilir.

Altın kaplama takılarını da yaklaşık 6 aydır denizde, duşta, uyurken her an kullandım. Herhangi bir kararma, taş düşmesi gibi bir sorunla karşılaşmadım. Değerli olmayan bir malzemeden aldığım bir çift halka küpe var, onlar çok yavaştan rengini kaybetmeye başladı ama kullanım sıklığım ve yine indirimden çok cüzi bir fiyata aldığım düşünülürse f/p olarak karşılığını fazlasıyla aldım.

18 temmuz 2018 16:45