yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  5

  23. bundan elinde olup kullanmayan varsa bana fırlatsın nolur ya :( ülkemizde artık satılmayacak olan, muadili olup olmadığı bilinmeyen harika cilt bakım mendili. sivilcesi olmayıp komedan sorunu yaşayanlar için de uygundur.harika bir gözenek temizleyici. neden sadece mendil ülkemizden çekildi gerçekten anlam veremiyorum!

  21 mart 13:22 21 mart 13:22

  5

  22. hiç bir online sayfada ya da mağazada stoğu kalmamış üründür kendisi. bu ne ya ulkedeki tum sivilceler geçti.harika bir mendil,the ordinary nin %30 aha bha kanlı maskesinin etkisinden yapıyor ama stokta bulamıyoruz asla.stokları yenileyin gözunuzu seveyim.

  28 ocak 14:44

  5

  21. Kullandığım süre boyunca cildimde harika bir değişim yaratan glikolik ve laktik asit içeren peeling mendili. Var olan sivilce lekelerimin rengini açtı ve cildimin tonunu eşitledi. Mendilin sadece yarısı yüz için yeterli, diğer yarısını pakete koyup ertesi gün kullanmak için tel tokayla kapatabilirsiniz. Bittikçe alıyorum <3

  edit: ucuz olan ve cildime çok iyi gelen bi kaç üründen biriydi ve artık hiç bir yerde bulamıyorum üretimden kalktı sanırım neden hep en sevdiklerimiz gitmek zorunda?

  11 kasım 2018 04:34 17 ocak 20:55

  20. Tanecikli peelingleri yüzümde sivilce vs varken kullanmaya çekiniyorum ama bu sefer de ölü derilerden cildimi arındıramadığım için alnımda pütürtü şeklinde oluşumlar çıkıyor. Bu ürün arayışımı sonlandırdı resmen. Daha kullanalı 4 gün olmasına rağmen pütürtüler büyük oranda azaldı. Cildim daha duru görünüyor. 

  21 eylül 2018 10:45

  19. Kullandığım günlerde cildimde hemen fark yaratan cildimi toparlayan ve sağlıklı gösteren bir ürün. Daha önce yüzüme bu kadar iyi gelen bir ürünle karşılaşmamıştım. Siyah noktalarımı küçültüyor ve sivilce lekelerini hafifletiyorken sanki cilt tonumu da eşitliyor gibi. Fiyat performans açısından oldukça başarılı. Severek kullanıyorum.

  3 eylül 2018 19:15

  5

  18. Lrp effaclar Duo+ yüzümü rezil ettikten sonra bir umut sürekli cilt bakım ürünü alıyordum. Acnecinamide'den de tüm sivilce ürünlerini almıştım ama resmen kullanmaya sıra gelmemişti. Şu an sivilcelerim geçmiş durumda, bazen kapalı komedon denen şişlikler oluyor ve sıkınca sivilceye dönüşüyor. Yerleri de hep aynı, tam elmacık kemiğimin altı iki yanaktan da.

  Bi cesaret mendili düzenli kullanmaya karar verdim 10 gün önce. Daha önce yazan süslülerin söylediğini dikkate alıp mendili ikiye böldüm. Her gün yarım mendil kullandım. Elmacık kemiklerimin altına kontür yapar gibi mendili sürdüm. Ekstradan burnuma da uyguladım.

  Sonuç, kapalı komedonlarım kayboldu. Burnumdaki çilek görünümü veren siyah noktadan hallice noktalar aşırı küçüldü. Kullanmaya devam edeceğim bir ürün oldu.

  Fiyatı da bilhassa indirim döneminde migrosta çok uygun oluyor.

  3 eylül 2018 11:51 3 eylül 2018 11:54

  4

  17. Başka asit içeren mendil - ped kullanmadım ama kokusu bana çok keskin geliyor. Benzin gibi resmen ya, keşke daha az koksa. Yüzüme uygularken baya rahatsız oluyorum çünkü . Hele ki burnuma falan. Sivilce söndürmekte başarılı ama ertesi gün kıpkırmızı bi maske takmış gibi olmam ve kokusu beni rahatsız ediyor. Bir daha alır mıyım bilmiyorum.

  12 ağustos 2018 14:21

  16. Bugün migros indiriminden tanesi 2.5 tl'ye 2 kutu aldım. skt yakın heralde ondan diye düşündüm ama 2020ye kadar ömrü varmış. Umarım sabah uyandığımda yüzüm yerinde olur.

  ertesi gün editi: Biri çenemde biri yanağımda iki içi dolu ağrılı sivilceyle uyandım. Lekelerimi kızarttı. Eskiden soluk solul duran yerler şimdi çitilemişim de tahriş olmuş gibi duruyor. Yazın kullanmamaya karar verdim. Evde yüzümü bu hale getiren güneş görünce napar kim bilir.Sonbaharda görüşürüz.

  11 ağustos 2018 23:17 13 ağustos 2018 01:55

  15. yıllar önce lisedeki yoğun akneli dönemimde doktora gitmeden önceki son adım eczacının önerisi üzerine bir süre kullanmıştım mendili ve yanında aynı markanın verilen diğer ürünleri ile birlikte. hiç bir işe yaramadı. daha sonra dermatoloğa gidip 8 ay ilaç tedavisi (hap+jel) ile kurtulabildim.

  27 temmuz 2018 10:47

  14. Queen helene mint julep almak için gittiğim macrocenterda bulamayıp hüzünle dönerken gözüme çarpan ve neden olmasın dedirten mükemmel bir mendil. İlk defa kullandım bu akşam ve etkisine inanamadım az önce hala inanamıyorum. Kaç gündür koyu renkli kıpkırmızı sivilce izlerimin rengi açılmış kızarıklığı geçmiş. Verdiği histen bahsetmek gerekirse;

  Çok asitli ve kimyasal bir yapısı var kokusundan da anlayabiliyorsunuz zaten buram buram kokuyor ben çok rahatsız oldum kokusundan

  Asitlere alışık olmama rağmen sürdüğüm andan itibaren cildimi yakmaya başladı ve acıttı 

  Ama değer mi derseniz bence sonuna kadar değer.

  26 temmuz 2018 23:30