yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (3)

  42. yaşadığı ilişkilerde esas suçlu olan taraftır.

  eski eşi zeynep yılmaz'a karşı sorumluluğu olan tek taraftır. 

  kendisinin de kabul ettiği üzere; kendisi hala zeynep ılıcalı'yla evliyken ve şeyma subaşı'yı henüz üniversite öğrencisiyken gözüne kestirip etkileyen, kadın olmaz demesine rağmen vazgeçmeyen ve sonunda bu ilişkiyi başlatan taraf da kendisidir.

  şeyma da suçsuz değildir ancak yıllardır bu kadına yapılmayan şey kalmadı, karşılığında ise mide bulandırıcı şekilde kariyerinden, itibarından zerre kaybetmeyen ve asla suçlanmayan tek kişi de acun.

  bu ikiyüzlülük gerçekten midemi bulandırıyor.

  suçlu hep kadın. 

  "karısından, çocuklarından kopardı adamı yuva yıktı" deniyor ama adam pir-ü pak! 

  üstelik yetmiyor şimdilerde çok izlenen bir dizide şeyma'ya göndermeler yapıldığı iddia ediliyor. izlemediğim için ne olay akışını, ne karakterleri bilmem ancak doğruysa iğrenç olduğunu söyleyebilirim. 

  acun'un evliyken yasak ilişki yaşayan ve bu ilişkiden çocuk sahibi olan biri olmasıyla ilgili hangi dizide gönderme gördünüz? 

  hiç.

  16 şubat 22:35

  41. freud yaşasaydı da bir analizini yapsaydı dediğim medya patronu.

  15 şubat 23:08

  40. Deprem için para toplayan sunucu. Tabi eksilenleri yerine koymasını görev edinmiş sanırım

  26 ocak 22:23


  39. Kanalında Elazığ'da yaşanan deprem faciasında mağdur olan vatandaşlarımız için yardım toplayan televizyoncu. Sevip sevmeme meselesinden ziyade yardıma bu denli aracı olması çok güzel bir hareket. Ayrıca az evvel İçişleri Bakanının da yayına bağlanıp 1 SMS + 20 bin TL bağışladığını açıklamasiyla " yanlış anlamayin siz de bilirsiniz ama toplanan bu paraların vatandaslarimiz için daha iyi imkanlar sağlanması gerek" türevi cümleler sarf etti. Ne diyelim umarım toplanan bu paralar doğru yerlere gider, çadırlarda yasamak zorunda kalan insanlarimiza bir faydası olur.

  26 ocak 22:07

  38. kurnaz, karaktersiz ve ikiyüzlü medya patronlarından biri. cem uzan'ların, erol aksoy'ların döneminde magazin muhabiriydi. yıllar sonra birilerinin desteğiyle ve kurnazlık yaparak medya patronu olmuştur.

  mimar zeynep yılmaz ile evliyken şeyma subaşı ile ilişki yaşayıp ondan çocuk yapma olayında acun da şeyma kadar suçludur. bizim ikiyüzlü toplum bu herife tepki göstermedi; sadece şeyma'ya saldırdı. zeynep yılmaz, hödük ve çıkarcı bir herifle evlenerek hayatının hatasını yaptığını anlamıştır.

  türkiye'yi 17 yıldır yönetenlerin onaylamadığı bir hayatı yaşayan; işin içinde çıkar olunca onlarla fazla samimi olan, her ramazan ayında sarayda düzenlenen iftar yemeklerine koşa koşa giden bir medya patronudur acun. yarın bir gün bu ülkeyi yönetenler değiştiğinde acun sonradan satın aldığı tv 8' i cine 5'in kopyası haline getirirse şaşırmam. şimdilik 20 yıl öncesine göre muhafazakar bir şekilde yayıncılık yapıyor. medya patronları böyledir. reyting için bulundukları döneme göre hareket ederler; her türlü saçmalığı yaparlar.

  3 ocak 18:01 3 ocak 18:18

  37. Seymanın ülkece kötü kadın ilan edilip Acunun ise ilah, adeta bir iyilik meleği olarak lanse edilmesine katlanamıyorum. Cinsiyetçilik o kadar işlemis ki acun ne yapsa; zavallı adam parasını kullanıyorlar kandırıyorlar vah vah mantığıyla yaklaşılıyor. Seymanın yediği lincin 1/10ini acun yememiştir. Oysaki yaşı büyük olan(gizlinot: Fazlasıyla büyük hatta) evli çocuklu olan acunken kimse bunu umursamadı ülkece seymaya aşağılayıcı nickname takmakla uğraşıldı.

  Acun ilicali Medyanın ikiyüzlülüğü dışında toplumumuzun da ikiyüzlülüğünün ufak bir kanıtıdır bence

  15 kasım 2019 17:21 15 kasım 2019 17:22

  36. Sanırım tek başarısı kendini olduğundan çok daha zeki göstermek olan kişi. Medya patronu.

  30 eylül 2018 21:36


  35. Yıllar önce ( belki suslulerin bir kismi henüz dünyada bile yokken)magazin programında acunun evine konuk oldular eşi Zeynep Hanımla sohbet ettiler neyse sohbet sırasında eşinin bluz askısı kolundan dustu ve acun ani hareketle eşinin bluz askisini duzeltti vee ben kıskanç erkegim gibi birşey soyledi.Bu sahne neden aklımda kaldı bilmiyorum ama nereden nereye seni seviyorum öldum bittim diyen adamlar ne hale gelebiliyor .Şimdiki hanıma seslenis :bir zamanlar Zeynep hanımda sultaniydi onun sen yine dikkat et.

  5 nisan 2018 22:48

  34. Adamın mide fazlasıyla geniş. Maşallah 7 oda 2 salon mübarek...

  5 nisan 2018 15:39

  33. Bugün paylaştığı fotonun şeyma trafından paylaşıldığı o kadar belli ki......

  ilgili medya:
  1
  25 mart 2018 14:29