adamlar

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

18. "seni gördüm düşmekteydin, itin götün peşindeydin" sözlerinin sahibi sevdiğim grup

13 şubat 16:54

17. Bundan önceki adı halimden konan anlar olan grup. Bence adamlar adını almaları iyi oldu. Müzik piyasasındaki “marjinal olmaya çalışan gruplar” isimleriyle her an beni öldürebilirdi yoksa. Çoğu şarkısını seviyorum. Ama en sevdiğim “utanmazsan unutmam” şarkısı. Bu şarkı bana hayatıma girip  kötülük yapan insanları hatırlatıyor. onlara diyorum ki utanmazsanız unutmam! 

Utan utan utanmayan insan olur mu lan? 

Altın bir madalyon gibi taşınmalı vicdan.

Tek bir kıvılcımdan nasıl yanarsa koca orman

Unutmazlar, unutmayız, unutmam!

13 şubat 11:22

16. Sanırım şu ara dinlediğim tek Türk müzik grubu.şarkıları sözleri olsun,tiyatral havada söylenmesi olsun farklılıklarını ortaya koyuyorlar.

Aşırı eğlenceli bir ortamları olduğunu düşünüyor beni de yanlarına almalarını istiyorum :’) 

(bkz: Kanka olmak istenen ünlüler )

(bkz: Nası güzel üzülüyorum bazen gece bi vitrine bakar gibi)

13 şubat 02:37


15. 21.01'deki if beşiktaş konserinde ben de vardım. İlk defa canlı dinledim, hatta biraz da kardeşimin ısrarı ile konsere geldim. Sevdim diyebilirim. Bu grup İstanbulda bir semt olsa net Kadıköy olur :)

23 ocak 15:40

14. "eski dostum tankla gelmiş"le kafayı o kadar bozmuştum ki bi noktadan sonra inanılmaz sıkıldım, sonraki albümlerini dinleyemedim bile. Bi ara bakayım hakikaten.

Halimden konan anlar zamanlarındaki kayıtları da güzeldi.

22 ocak 19:12

13. birkaç ay öncesine kadar koca yaşlı dünya'dan başka bildiğim şarkısı olmayan, dorock xl konserine gittikten sonra severek dinlemeye başladığım grup.

22 ocak 15:34 22 ocak 15:34

12. Çok çok sevdiğim bir grup.

en sevdiğim şarkıları ise rüyalarda burusmusum ve öyle normal.

13 haziran 2017 00:30


11. ben de halimden konan anlar zamanlarından beri takip edenlerdenim. sahneleri gerçekten çok keyifli, enerjisi yüksek grup. en son geçen yıl konserine gitmiştim, tolga orada hepinize el salladım'ı ilk defa seslendirmişti, kendi doğum gününde yazmış bu şarkıyı, öyle dedi. severek dinliyoruz ^^

28 mayıs 2017 14:35

10. kendilerini iki kez canlı dinleme fırsatı bulduğum gruptur. (gizlinot: if tunusta dinlemeniz şiddetle önerilir) 10 kere daha canlı dinlesem sıkılmam sanırım. sahnede çok iyiler, hiç şarkılarını dinlememiş biri bile çok rahat moda girebilir. (gizlinot: utanmazsan unutmam fena coşturur) şarkılar, sözler hepsi müthiş. severek dinliyoruz efeniim.

28 mayıs 2017 14:03

9. severek dinlediğim , şarkı sözleri enfes yerli grup. Ayrıca grubun solisti Tolga akdoğana aşık olmuş olabilirim. Sırf tolga oynuyor diye kuzeni alper çağların panzehir isimli şaka gibi filmini bile izledim ki bu tarz ergenlikler yapmayı yıllar önce bıraktım sanıyordum.

21 ocak 2017 15:44