girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • medya (6)

122. Sanırım boyu 1.50 olan kitle için üretim yapıyorlar. Kısa olmak suç değil ondan demedim bunu ama crop toplar bile sütyen gibi oluyor. Geçen bol paça pantolon bakim dedim,bilekte falan bitse iyi yok daha yukarısında. Uzun bir şey bulmak imkansız gibi bu mağazada. Ve aynen dışardan çok güzel içeri girince hiçbir şey bulunamayan bir mağaza maalesef.

21 nisan 16:00

121. Kot kumaşı olan pantolonları baya iyi ve arada topshopun tişörtleri de oluyor. Kazak, sweat tarzı şeyleri tavsiye etmiyorum ya tüyleri dökülüyor içinden ya da tüyleniyor

21 nisan 03:17

120. Ankara'da iken tercih edip giyindiğim, ufak şehirde okumaya başlayınca herkeste aynı şeyler görüp,pişti olmaktan nefret ettiğim için arada sırada kıyafet aldığım mağaza.

20 nisan 23:20


119. O olmasa çıplak kalırdım diyebileceğim kadar çok alışveriş yaptığım mağaza. Dolabımın gerçekten %80i addaxtan. Bugüne kadar aldığım hiçbir ürününde sorun yaşamadım. Özellikle pantolonlarından ve kazaklarından çok memnunum. Evet bazen ankara'nın yarısıyla aynı şeyi giymiş olabiliyorum ama pişti olmak gibi bir derdiniz yoksa kesinlikle bir bakın derim.

20 nisan 19:33

118. uygun fiyatlı ve güzel ürünleri olan mağaza. geçen sene buradan bir üst almıştım kolay yıpranabilecek, rengi solabilecek bir şeye benziyordu ama hala taş gibi duruyor. her kızılaya gittiğimde uğramazsam vicdan azabı çekiyorum.

20 nisan 18:58

117. Seviyorum. Herşeyi çok iyi değil tabi ama basic parçalar için ideal bence

20 nisan 18:14

116. bu yazi gecirecegim basic tisortlerimi buldugum markadir. tam istedigim gibi v yaka ve gobek deligimde bitmeyen(gizlinot: cok onemli swh) dumduz siyah beyaz tisortler aldim. genel olarak markanin fiyat performans orani belli olmadigi icin tek istegim bu yazi solmadan cikarmalari.

20 nisan 16:42


115. İki gün önce uğrayıp üst giyim olarak hiçbir şey bulamadığım marka.

Bu ara çok kilo aldığımdan hiçbir pantolonum olmamaya başladı, ben de nasıl olsa kilo veririm diyerek uygun fiyatlı bir kot alayım deyip buraya girdim. İyi güzel bi mom jean aldım, bugün de giydim, çok rahat ettim gerçekten. Yaz sonuna kadar da çıkarırsa tamamdır. Amma velakin üstüme olabilecek tek bir tişört bulamadım, denediğim her şey yarıda bitiyor. Hepsinin yarısı eksik, tamam herkes giyiyor arz talep ama birkaç tane de düzgün tişört yapın, ben de giyeyim ya. Yıldım yemin ederim.

20 nisan 16:25

114. hem uygun fiyatlı hem de şahsen tarzıma uygun ürünler bulabildiğim mağaza. fiyatlara göre kalite de kötü değil bence. sadece siyah pantolonları çok çabuk renk atıyor.

20 nisan 15:37

113. kendime yakışan tek mom jean kesimini buradan buldum. gel gör ki ikinci giymemde dizleri çıktı, 1 beden büyüdü, esofmana döndü, hatta kumaşı bile inceldi sanki. gerçekten çok sürprizli şaşırtmalı bir olay.

20 nisan 15:23