girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • medya (7)

162. Buradan aldığım mom jean kot pantolon inanılmaz rahat yani mavi’den neredeyse iki katı paraya aldığım aynı model ile aynı rahatlıkları var. Bazı ürünleri çok iyi bazı ürünleri çok dandik biraz şansa sabit bir kalitesi yok. 

2 saat önce

161. sezonluk ürün satan ve son zamanlardaki fiyatlandırmasını saçma bulduğum mağaza. 

ben de dahil çevremdeki çopu kişinin addax’ı tercih etme sebebi üstün kalitesi ya da mükemmel tasarımları değil mantıklı fiyat politikasıydı.

insanlar bir sezon gidiyeceği sonra atacağı tshirtlere, elbiselere, kazaklara o kadar para vermek istemiyor addax da uygun fiyata biraz da kalitesini kısarak bunu yerine getiriyor.

iyi ürünleri var mı? kesinlikle var. yazın farklı farklı tshirtler giymeyi seven biri olarak bu yaz alışverişimin neredeyse hepsini addaxtan yaptım.

ammavelakin son aldığım sweatler beni tek kelimeyle dumura uğrattı. 

arkadaşımla farklı zamanlarda gidip ikimiz de uygun fiyatlı ve güzel renkleri var diye sweat almıştık ama tek kelimeyle kazıklanmış gibi hissediyorum. 

hayatımda bu kadar kalitesiz başka bir kıyafetim olmamıştı (gizlinot: pazardan aldığım her şey de buna dahil) 

içi deli gibi dökülüyor. her taraf yün oluyor. kollarımı sıyırdığımda kollarıma yapışmış yünleri görüyorum. kafama kapşüyonu çektikten sonra tüm saçım, kullaklarım yünlerle doluyor...

birkaç kez yıkamama rağmen asla düzelmedi. düzeltmek için önerisi olan süslüler lütfen yazsın.

bugün 10:33

160. eskiden gerçekten çok kaliteli ve şık ürünleri çok çok uygun fiyata satıyordu. (10-30 tl arasındaki fiyatlardan bahsediyorum) dün bir girdim kazaklar 50 lira olmuş ama kalite de fiyat artışı oranında azalmış.

benim yıllar önce buradan 15 liraya alıp giydiğim kazak var. şimdi bir sezonluk kalitedeki kazağa 50 tl fiyat koymuşlar. üzdü. hele de bir tekstil ülkesiyiz...

3 ekim 17:13


159. Neredeyse dolabımın yarısını kaplayan ürünler satan mağazadır. Yıllar önce aldığım ürünler hem çok uygun fiyatlı hem de çok kaliteliydi. Şu an fiyatları aşırı yükselmiş ve kalitesi de bir okadar düşmüş bulunuyor. Her ürün naylon gibi, iğrenç bir kumaş yapısına sahip. Kalitesini umarım en kısa zamanda düzeltir.

3 ekim 17:01

158. 4-5 yıl önce yeni yeni mağazaları çoğalmaya başladığında aldığım ceketler ve bluzlar hala taş gibi duruyor. daha basic ürünler üretiyorlarmış o zamanlar. kendime göre daha fazla seçenek bulabiliyordum ve gerçekten fiyatları uygundu. şuan tamamen modaya göre şekilleniyor tasarımları. o yıl çok moda olan şeylerin benzerlerini üretiyorlar. kaliteleri de oldukça düştü. geçen yıl 3 adet kazağım çok yüksek ayarda yıkamıyor olmama rağmen çekti. çekmeyenler de zaten 2-3 yıkamada mahvoldular. fiyat performans açısından pek mantıklı bir marka değil artık.

1 ekim 11:12

157. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben genel olarak ucuz seven insanım. Bir kazağa vereceğim maksimum fiyat bellidir. Addaxın fiyatları göreceli olarak daha uygun evet, fakat çok kalitesiz. Ben totalde geçen sene ve bu sene birkaç alışveriş yaptım buradan. Yıkamaya gelmedi. beğenerek aldığım şey ilk yıkamada yamulunca üzülüyorum ben arkadaşlar parasını geçtim beğenip almışım. 3 5 fazla koyar az daha kaliteli bişey alırım, zaten addax ın da fiyatları uçmuş.

30 eylül 23:00

156. artık sen de herkes gibisin dediğim, bence uygun fiyatlı kategorisinden bu kış çıkmış giyim markası. öğrenciyken kazaklarını çok kullandım. kesinlikle bugüne kalmadılar. dayanmadılar yani. e madem giy-at mantığında üretim yapıyorsunuz o zaman gider koton, lcw gibi markalardan alırım. koton'da bile daha ucuz triko ya. addax'tan 35-40 lira arasına triko alıp 1 sezon giyeceksem hatta bırak diğer markaları, gider pazardan alırım. ayrıca mom jean pantolonlarının kumaşı o kadar sert ki birinin kafasına vursam acı verir yani. alıp hiç giyemedim. inanılmaz pot duruyor. tabii bu bende böyledir, herkes için aynı diyemem. ama artık alışveriş yapmayı düşünmediğim markadır. keşke öğrenciliğimdeki gibi güzel ürünleri olsa, bir siyah pantolon alıp çatır çatır senelerce giyiyordum zamanında.

30 eylül 14:51


155. kumaş kalitelerinden anlayan bir insan hiç değilim o yüzden o konuda yorum yapamam süslülerim ama kazakları, pantolonları çok hoşuma gidiyor benim. daha dün bi kazak aldım 45tl ye ve gayet tarz durduğunu düşünüyorum.

aldığım kazak;

ilgili medya:
1
30 eylül 14:44 30 eylül 14:50

154. son zamlardan sonra en ucuz triko kazaklar 40 tlden başlıyor... uygun fiyatlı diye düşündüğümüz yerde 75 tlye kazak bulunuyor ne tarafa ağlamalıyız bilemedim

30 eylül 10:49

153. Daha basic parçalar burdan alınabilir bence ama tarz yapayım falan moduna girince addax malları aşırı sırıtıyor. bir yılda onbeş kilo almam ve bu halimi kabullenememem sebebiyle geçen kış beş parça şey aldım, bir sene giyer atarım dayanmaz nasılsa diye ama dayandı (gizlinot: :() ve gerçekten bir kış boyunca o beş parçayı yıkayıp yıkayıp giydim. bana mısın demedi. yanlış hatırlamıyosam 20 liraya peluş, uzun kollu badilerden almıştım, her mekana ayak uydurdular, üstelik o kadar yumuşaktı ki giyince mutlu oluyordum, sonlara doğru biraz ipleri atmaya başladı ama olsun, kaç kere giydim allah bilir. Demem o ki, zara, mango gibi iki üç katını verip aldığımız, iki yıkamada yamulan ürünlerden daha dayanıksız değiller kesinlikle. zaten artık öyle alıp yıllarca kullanmalık bi şey kalmadı gibi. ayrıca bikaç yıl önce pembe simli bi sırt çantası vardı, o zaman almamıştım, o çanta içimde kaldı, hala kendimi suçluyorum neden almadın diye.

11 temmuz 03:40 ed.11 temmuz 09:03