girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (151)
  • medya (6)

151. Daha basic parçalar burdan alınabilir bence ama tarz yapayım falan moduna girince addax malları aşırı sırıtıyor. bir yılda onbeş kilo almam ve bu halimi kabullenememem sebebiyle geçen kış beş parça şey aldım, bir sene giyer atarım dayanmaz nasılsa diye ama dayandı (gizlinot: :() ve gerçekten bir kış boyunca o beş parçayı yıkayıp yıkayıp giydim. bana mısın demedi. yanlış hatırlamıyosam 20 liraya peluş, uzun kollu badilerden almıştım, her mekana ayak uydurdular, üstelik o kadar yumuşaktı ki giyince mutlu oluyordum, sonlara doğru biraz ipleri atmaya başladı ama olsun, kaç kere giydim allah bilir. Demem o ki, zara, mango gibi iki üç katını verip aldığımız, iki yıkamada yamulan ürünlerden daha dayanıksız değiller kesinlikle. zaten artık öyle alıp yıllarca kullanmalık bi şey kalmadı gibi. ayrıca bikaç yıl önce pembe simli bi sırt çantası vardı, o zaman almamıştım, o çanta içimde kaldı, hala kendimi suçluyorum neden almadın diye.

11 temmuz 03:40 ed.11 temmuz 09:03

150. ünlü markaların modellerinin benzerleri burada daha ucuza bulunabilir ama inanın süslüler üzerinize giydiğinizde kumaş kalitesi hemen farkediliyor, ucuza fazla ürün almaktansa kaliteli tek parça ürünüm olsun daha iyi. 

10 temmuz 09:15

149. buradan 3 yıl önce 16 tlye ispanyol paça, yüksek bel, siyah pantolon almıştım. hala giyiyorum. renginde solma çok az oldu ama o kadar olur. bazen topshop, koton ürünlerini de görüyorum.

bir de burdan M beden etek almıştım. XS bedenime dar geliyor. ilginç.

9 temmuz 21:07


148. İnditex grubundan bir şey almadan önce ilk gider buraya bakarım var mı diye çünkü aynısını çıkarıyorlar ve tabiki daha uyguna.Bir de bizim okulda siyah pantolon giyilirdi nerdeyse okulun yarısı gider burdan alırdı. Kalıpları çok iyiydi ve cidden komik bir fiyatı vardı. 

9 temmuz 17:01

147. Ne aldıysam memnun kaldığım mağaza. Bir sürü kotum var ama en çok burdan aldıklarımi seviyorum. Kışın üretilen kazaklar ve hırkaları da çok güzel ama yazın pek anlaşamıyoruz. Güzel tişörtleri de oluyor ama bazen bunu hangi kafa ile üretmişler dedirtecek ürünleri de oluyor.

9 temmuz 16:21

146. Üzerinizde, asķıďaki gibi güzel durmayan kıyafetlerin satıldığı mağaza.

Mango, zara vb mağazalarda gördüğüm kıyafetlerin çok benzerlerini burda görüyorum. Fiyatları da bahsettiğim mağazalara göre oldukça uygun olduğu için hevesle ne elbiseler ne mom jeanler denedim fakat hiç birinin kalıbının ve kesiminin güzel olmaması nedeniyle bir tane bile ürün alamadım. Belki daha risksiz parçalar için bakılabilir. Trend parçalar var kesinlikle ama bir "olmamışlık" da var anlıyor musun?

9 temmuz 16:15

145. sevgili (yazar: manichoney) e katılıyorum. üst bedenleri çok küçük. kışlıkları hatırlamıyorum ama yazlık tshirtlerinde çok küçük. ben istisnasız s bilemedin m falan giyiyorum normalde ama burda l ın bile küçük geldiği oldu.

9 temmuz 13:44


144. Buradan o hufflepuff tişörtü almadığıma hâlâ pişmanım. Onun dışında pamuklu bir tişört aldım, dört sene olmuştur. Hâlâ sağlam bir şekilde duruyor. Koltukaltı sararsa da yıkanınca kolay geçiyor. Tişörtün bedeni L ama ona rağmen s beden kalıbındaydı. Denemeden almamak gerek.

9 temmuz 10:55

143. geçen sene burdan yumuşacık, pamuklu bi basic tshirt almıştım. severek giyiyorum hala. aynısının başka renkleri olsa alacaktım ama yoktu.

9 temmuz 10:18

142. -Buradan aldığım giyim ürünlerinin %70i iyi çıktı diyebilirim. 

-ürünlerin bir çoğu polyester, pamuklu ürünleri de var ama. 

-kışlık kazakları bazen pamuklanabiliyor, ama çok iyi çıkanları da oldu. İşi şansa bırakmamak için birazcık iyi kumaştan anlıyor olmak lazım sanırım. Ben çok anlayamadığım için aldığım bazı şeyler beni hüsrana uğrattı. 

-Takı ve çanta da aldım, ikisinde de sorun yaşamadım. Takıyı ojeledim, çok sık kullanmadığım için kararma olmadı. Çantadan da memnunum, herhangi bir bozulma yırtılma olmadı. 

-Fiyat olarak gayet uygun, güzel kıyafetler bulabiliyorsunuz. 

-mağazalari çok kalabalık oluyor, izmir kaşıyaka'daki dükkanlari çok küçük. Bazen sırf o kalabalıktan dolayı için içeri girmeye çekiniyorum. Eğer Gidecekseniz Mümkün mertebe sabah erken saatlerde gidin derim. 

-deneme kabinleri çok az, baya sıra oluyor ve çalışanları birazcık anlayışsız. 

-beden konusunda kendilerine biraz kırgınım. Özellikle pantolonda Sanki küçük gibi geliyor bana bedenleri. Ama tabi bunda benim kilo almamın da etkisi büyük.

-eğer pişti olmaktan hoşlanmıyorsaniz marka sizi pek memnun etmeyebilir. Çünkü pişti oranı birazcık fazla. (gizlinot: swh)

sanırım benim tecrubelerim bu kadar. Herkese iyi alışverişler diliyorum.

9 temmuz 03:27