girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • medya (7)

170. %100 akrilik ve polyester olan ürünlerini internet sayfalarında %100 pamuk olarak belirten, güvenilir olmayan tekstil firması.

Cuma günü ilk alışverişimin kargosu elime ulaştı ve bu durumu görünce mail atıp açıklama kısmı altındaki %100 pamuk ibaresinin insanları yanlış yönlendirebileceğini ve düzeltmelerini ilettim. Dönüş yaptılar ama henüz düzeltmediler.

5 ürün almıştım, üç tane kazağı bu sebeple iade edeceğim. Bir adet mom jeans ve triko ise doğru içerik etiketi ile ulaştı elime, ki bu da çok güven vermiyor artık. Evet, piyasaya göre ucuz olabilir ama bu şekilde bir manipülasyon doğru değil. Diğer ürünlerin açıklama kısmında nasıl içeriği açık açık polyester, naylon, akrilik diye yazılıyorsa hepsinde yazılması gerekiyor. Düzeltilene kadar aşağıya linkleri bırakıyorum:

(link: https://www.addax.com.tr/yesil-v-yaka-kazak-k2792_adx-00009687-145 Akrilik kazak)

(link: https://www.addax.com.tr/lacivert-sonil-triko-k2795_adx-00010022-157 polyester triko)

6 kasım 19:13

169. bence kalite olarak inditex grubu ile hemen hemen aynı. hatta birim para olarak bakarsanız da 30euro 30tl olarak aynı olduklarını görebilirsiniz.

bence bazı ürünleri inanılmaz kaliteli. uygun fiyata şık kombinler yapabilirsiniz. yüzdeyüz pamuk olan ürünleri uzun seneler(ya da sık kullanımda) kendini bozmuyor ve kullanılıyor. bence inditex grubuna ait bir marka olsaydı ve adı addax olmasaydı hepimizin şimdi 35 liraya pahalı bee dediğimiz ürünleri 80-90a alacağını düşünüyorum.

bu sezon evet biraz fiyat artışı var ama sürekli indirime de giriyor. internet sitesinde süper fiyat kısmında çok uygun fiyatlı ürünlere bir de 10tl indirim de eklenince eskisi gibi oluyor bence.

6 kasım 12:59

168. Ankara'da olan herkesin en az bir kez olsun yolu düşmüştür sanırım,aslında gerçekten basic parçalar almak için çok ideal diğer parçalarda pişti olma olasılığı oldukça yüksekken basicler oldukça uygun giy giy at bu arada çok kaliteli olmasa da benim daha attığım bir şeyi olmadı 3senedir giyiyorum sağlam bi de insta butiklerinde olan çoğu şey buraya geliyo ve yarı fiyatına sanırım hepsine aynı yerden temin ediliyor insta butiklerinde bi şey görüp çok beğeniyorum almamak için kendimi tutup buraya bakıyorum ve evet aynı şey oluyo ama öyle instada gösterildiği gibi kaliteli falan değil gayet ucuz duran bi şey oluyo ikisinden de almaktan vazgeçiyorum.

2 kasım 01:31


167. Geçen gece alışveriş yaptım sabah 12de kargoya vermişlerdi bile. Müşteri hizmetlerini çok beğeniyorum. İadede hiç sorun yaşamadım.

2 kazak 2 sweatshirt 1 tayt aldım ben. Hepsini beğendim. Fiyatları bir tık yükselmiş ama bazen gerçekten çok güzel şeyler bulunabiliyor.

Ben içeriğine bakıp alıyorum. Sadece pamuklu ürünleri tercih ediyorum. Birkaç alışveriş sonrası bunu öğrendim. Bazı şeyleri gerçekten kalitesiz ama bulursanız çok iyi ürünleri de var.

2 kasım 01:17

166. artı olarak buyuk harflerle sizeozel10 kodu ile 100tl üzerine 10 tl de indirimi var, bugün indirime girmiş 6 parça aldım 120 tl ödedim. öncesinde mağazasında bakmıştım aldığım şeylere. 100tl üzerine kargo da bedava zaten.

umuyorum kısa sürede gelir.

1 kasım 13:29 1 kasım 13:30

165. tshirt, sweatshirt, kazak, hırka falan ok ama bi daha asla kot pantolon almamaya ant içtiğim marka. çok bollaşıyorlar inanılmaz salıyorlar.

22 ekim 17:25

164. Kışın değil de yazın alışverişi daha datlı oluyor çünkü daha sık pamuklu ürün getiriyorlar. Ha mesela inditex de akrilik/polyesteri sık yapar oldu, onları zaten hiç almıyorum 150 liraya akrilik kazak mı olur kardeş.

En beğendiğim ürün her zaman kotları, - benim aldıklarım - kaç kez yıkandı, gün boyu çalışırken giyildi hala taş gibiler. Uygun fiyata kot aranıyorsa bakılması gereken bir isim.

22 ekim 17:21


163. yaklaşık 3 senedir her sezon muhakkak uğradığım fakat son zamanlarda -sanırım dolar arttığı için- fiyatlarını çok yükselten mağaza. genellikle trend parçaları bu mağazada bulabilirsiniz. moda olan desenleri, renkleri ve baskıları yakından takip edebilirsiniz. bershka, zara gibi mağazalarda gördüğüm çoğu tişörtü addax'ta da gördüğümü söylemeden geçemeyeceğim.

22 ekim 15:22

162. yaklaşık 8 yıldır internet sitelerinden alışveriş yapıyorum aldıklarımı yaz kış hala giyiyorum taş gibiler ankara mağazalarından da birçok kez alışveriş yaptım iade, kargo, geri ödeme konusunda hiç sıkıntı yaşamadım eskiden internet üzerinden yapılan alışverişlerde hediye ürün yollarlardı artık göndermiyorlar ve ne yazık ki ürün kalitesi son 2 yıldır biraz düştü ancak yine de uygun fiyatlı olarak her zaman baktığım sitedir.

22 ekim 15:07

161. Buradan aldığım mom jean kot pantolon inanılmaz rahat yani mavi’den neredeyse iki katı paraya aldığım aynı model ile aynı rahatlıkları var. Bazı ürünleri çok iyi bazı ürünleri çok dandik biraz şansa sabit bir kalitesi yok. 

21 ekim 20:06