girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (3)

52. lise yıllarımda satın alıp kullandığım, rahatlığına hayran kaldığım spor ayakkabı modeli. gün boyu ayakta durduğumda bile en ufak bir yorulma hissetmezdim. hem rahat hem de şık kombinler için can kurtaran bence.

8 kasım 13:29

51. Adidas'ın 50 saatliğine %50 website indiriminden 230 liraya aldığım ayakkabı. İlk defa aldım, en son lise yıllarında superstar giymiştim. Çok rahat, triko pantolonların altına falan kombinliyorum, çok beğeniyorum. Sadece dil kısmı diğer ayakkabılarıma nazaran daha büyük gibi. Birkaç ay oldu, yine de iyi ki almışım diyorum. Kardeşime de bir çift campus model almıştım hatta, ikisi 500 liraya gelmemişti. Kur düştü diye fiyatların düşmesini beklemeyin, bu markalar kur 7'yken gümrükten mal çekti ülkeye, yüksek kurdan getirdiği ürünleri bir şekilde karlı satmak zorunda, öyle düşünün. Zamanla ortalık durulacak, umarım.

8 kasım 11:00 8 kasım 11:01

50. stella mc cartney yeni tasarımını (link: http://eleganceist.com/adidas-x-stella-mccartney-yeni-stan-smith-modeli/ yapmış), çok beğensem de (yazar: caraazul) un da dediği gibi fiyatlar anormal. hem kur farkı hem de adidasın her zaman pahalı bir marka olması belimizi büküyor maalesef.

7 kasım 15:56


49. bu gözler (link: https://shop.adidas.com.tr/stan-smith-recon-ayakkabi_86451 999'a) stan smith gördü; bin lira, bin!!

26 eylül 12:34

48. 1.5 sene önce superstep indiriminden 258 liraya almıştım şuan fiyatı almış başını gidiyor, gerçi o zaman da öyleydi ama yine alınabilir bir fiyattaydı. İlk 10 giyişimde falan sol ayağımın iç topuk kısmını yara bere içinde bıraktı korkudan giyemiyordum kat kat yarabandıyla ancak giyiyordum. Sonrasında ayağım alıştı şuan aşırı rahat geliyor. Tarzını tasarımını beğeniyorum tek olumsuz kısım önündeki kırılma yeri çok çabuk belirginleşiyor. Ama her kıyafetin altına yakıştığını düşünüyorum o yüzden kombinlemek açısından kolay bir ayakkabı

22 haziran 16:55

47. Abartılmış ve adidas markasının klasiklerinden olan ayakkabı modeli.. 

güzel ayakkabı ancak tabanının genişliği fazla geliyor bana. Yani kısa bir şeyin altına giyildiğinde, özellikle ince bacaklıysanız ayakları fazla büyük gösterdiğini düşünüyorum.

Beyaz hoş gözüküyor ama siyah olanı da anlaşılmaz şekilde çiğ duruyor. bilemiyorum antipatik gelen bir şeyler var bu modelde.

22 haziran 16:39

46. ön kısmını hiç sevemediğim spor ayakkabı modeli. bir kaç giyişte önde kıvrılma izi oluştuğu için çok çabuk eski bir görüntüye kavuşuyor. on beş sene önce lisedeyken genelde erkekler çok giyerdi haliyle o kadar büyük ayaklarda göre göre soğudum sanırım. 

22 haziran 16:30


45. Beyaz spor ayakkabımın (9 yıllık) giyilemeyecek kadar çatlak çatlak olmasından sonra artık yeni bir beyaz spor ayakkabı almam lazımdı ve haftasonu adidas stan smith aldım. Tercih etmemdeki en büyük sebep görünüşünün hoşuma gitmesi. Bugün ilk kez giydim, şu anda yağmur bastırmadan eve yetişmeye çalışıyorum :) ilk izlenimlerim çok olumlu değil. Ayakkabının önü ve tavanı ayağıma baskı uyguluyor, çok rahat bulduğumu şimdilik söyleyemeyeceğim. Umarım kullandıkça yumuşar ve daha rahat giyerim.

22 haziran 15:48 22 haziran 15:49

44. elimde olsa kırmızı ve lacivert renklisini de alacağım ama şimdilik yeşil olanıyla seviyeli güzel bir ilişkimiz var.

rahat olmasının yanında her kıyafetle uyduğunu düşünüyorum. temizliği de kolay, beyaz ayakkabı temizliği zor ve en kolay temizlenen beyaz spor ayakkabım. nike air maxlere kıyasla düz taban olması biraz yoruyor bütün gün dolaştığınızda. yine de model olarak çok beğendiğim için nikelarıma kıyasla bunları tercih ediyorum bir de nikelarım temiz görünmüyor ne kadar temizlersem temizleyeyim.

22 haziran 15:20

43. zarif bulamadığım, herkeste görmekten sıkıldığım bir ayakkabı kendisi.

(bkz: süslülerin linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri)

22 haziran 12:32