girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (1)

48. Her şeyi geçtim aylık 30 binlik meyveyi neye katık yaptın sen ya? Bizim ilçe doyar onunla.

bugün 00:06 bugün 00:06

47. Kuran mucizeleri diye bi kitapçığını okumuştum yıllar önce. Çok hoşuma gitmişti. Harun yahya adıyla çıkmıştı. Babam temizlik işçisidir, sık sık kitap bulur ne bulduğuna bakmadan getirir. ben de karıştırıp ilginç geleni okurdum. O da öyle geçmişti elimize ve o kitapçığı okumuştum baya da beğenmiştim. Mantıklı temellendirmişti iddialarını. Yıllarca harun yahya denen kişinin adnan oktar olduğuna kimse beni ikna edemedi :d hayır ya diyordum bu mal yazamaz bunları. Adnan oktar denen tipte o kadar zeka ne gezer, okuma yazma bile öğrenemez bu diyordum. Şimdilerde düşünüyorum acaba başka birine yazdırıp ben yazdım diye mi geçiniyordu.  

Bu adam 20 seneden fazladır faal. Sapıklıkları gırla, yolsuzlukları kanunsuzlukları.. yeni tutuklanması yine altında bişeyler aratıyor insana. Kanunsuz bi ülkede kanunun işlediğini görmek ve buna şaşırmak ne acı.

dün 23:44

46. Yüzyıllardır müritleri arasında kadınların da bkz. Kedicikler erkeklerin de bkz. Aslanlar bulunduğu bir oluşumun lideriydi. Piyasada Harun Yahya adıyla onlarca kitabı olan, yüzlerce tv programına çıkmış bir insan.

dün 22:12


45. bu haftaki gündem bulandırmaca. (bkz: ekonomik kriz)

14 temmuz 12:22

44. bu olayın altında sanki başka şeyler varmış gibi geliyor bana. Bir anda hepsi gözaltına alınıyor, sonra bir kedicik beyaz tv'ye röportaj verip duruyor adnan oktar şöyle kötüydü böyle kötüydü biz fark edemedik falan... Madem bu adama özel devlet sırlarını vereceksiniz neden gözaltına alınıyor, madem gözaltına alacaksınız devlet sırlarının bu adamda ne işi var? ayrıca en başta sorulacak soru bu adamın kim olduğu ve nasıl bu kadar parası olduğu? Ben anlamadım ama sanki yine bir algı operasyonu var gibi. Neden ve nasıl yapıldığını çözemedim ama zaten bu ülkede bir çok şeyi çözemediğim için artık yadırgamıyorum. Ne halleri varsa görsünler.

14 temmuz 11:31

43. ben bu adamla ilgili yazılar, haberler okudukça şok üstüne şok oluyorum ya. dün neredeyse 2-3 saat boyunca adnan oktar ve kedicikleriyle ilgili araştırmalar yaptım nasıl bilinçaltıma işlemişse gece rüyamda bu adamı ve kedicikleri gördüm.. (gizlinot: korkudan uyanıp geri uyuyamadım ) düşman başına ya gerçekten dudak uçuklatan şeyler.

14 temmuz 01:50

42. adamın özel televizyon kanalı var bunların belli bir mevzuata göre kurulması, yayın yapması,denetlenmesi gerekmiyor muydu, diğer rezil şuçlarının yanında ben hayret ediyordum uygunsuz nitelikte nasıl yayın yapabiliyor diye.

bu gözaltına alınma sürecini hızlandıran sebeplerden mi bilemiyorum ama yakın bir tarihte rtük ve başka iletişim merkezlerine bu adamın kanalıyla ilgili birçok şikayet geldiğini okumuştum.son zamanlarda kanalın yayınlarını durdurma kararları da artmıştı. hatırlayanlar olacaktır bu sene diyanet işleri başkanı kanalın kapatılması için rtük'ü göreve çağırmıştı vs.

hiç öyle kaçak göçek yaşayan bir adam da değilmiş kendileri. göstere göstere feriye saraylarında kanalı için kutlama geceleri, iftarlar, davetler düzenliyormuş. davetli olarak ses sanatçıları, iş dünyasından insanlar,akademisyenler,hukukçular varmış ınstagram postlarında öyle yazıyor.

hepimizin bildiği ünlümsü !! insanlar da var küçük bir araştırmayla hepsini bulabilirsiniz.

geçmiş yıllarda da göz altına alınıp çıkmış inşallah bu sefer bitersiniz biz de buradan maşallah deriz.

o miyavlara da hiç üzülmüyorum ve beyinleri yıkanmış safsatasına inanmıyorum. yanına ilk gittiğinde, görüştüğünde beyinleri yerinde değil miydi.

13 temmuz 12:09 14 temmuz 15:42


41. Hobbit gibi bir şeymiş ya bu hoca,polisin yanında ufacık kalmış.

Programlarda iyi gizlemişler,altına takoz filan koyuyorlardı heralde.

13 temmuz 05:04

40. Aşırı derecede erken! Göz altına alınmış canlı. Halbuki hiç duymamistik kendisini, bebekligimizden beri yok bu insan son 1 haftada kendisine isnat edilen 31 suçu işlemiş belli ki. Çünkü hiç tanıdık değil ismi. Hayret ya

12 temmuz 17:59

39. Ulkede guzel seyler de oluyor dedirtti. Bu adnan oktar denilen meczup, cok kollu Organize suc sebekesinin basi, gorunen kismi ve kendisine yoneltilen suclamalara bakinca, bir daha gun yuzu gormemesi muhtemel, ki goremesin de zaten. Oktar babuna da bu igrenc sebekenin ikinci adamiymis. Turk milletinin gen haritasini cikarmislardi yabancilara vermek uzere seneler once, babasi olacak hain, oglum oktar babuna cok hasta kan araniyor diye ortaligi ayaga kaldirip herkesten kan toplayip amerikalilara incelemeleri icin vermisti. Buradan bile bu rezil organizasyonun etki alaninin genisligi ve hainligin boyutlarini anlamak mumkun. Beyinleri yikanmis bir suru kadinin cinsel obje olarak sunulup, sacmasapan hallerde fotograflar vermesi ise olayin vitrini, yani altindan kimbilir neler neler cikacak. Emniyetin ellerine saglik, darisi insanlari suistimal edip kaynak somuren tum zararli tarikatlerin ve olusumlarin basina.

12 temmuz 09:03