sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

  53. gözümde tam olarak (gbkz: charles manson)'un türkiye şubesi bir adamdır. tipleri bile benzemekte, geçmişleri (bkz: şizofreni), ama o seri katildi demeyin, charles manson (gbkz: şahsen) hiç kimseyi öldürmemişti, fakat insanları cinayete (pis işlere) azmettiren bir tarikat lideriydi. o da kendini bir nevi mehdi gibi görüyordu, tıpkı adnan gibi. şiddete olan eğilimleri, seks, uyuşturucu, buna benzer diğer bağlar da aralarında kurulabilir. tıpkı adnan oktar'ın "bacıları" gibi onun da kendini işlerini gördürdüğü kadınlarla çevrelemesi ve nihayet topluca hapsi boylamaları vs. tek fark, adnan oktar tarikatı çok daha geniş çaplı olurken, charles manson ise (erken enselenmesinden de ileri gelebilir) daha çok bir kişilik kültü olarak kaldı.

  21 temmuz 2018 04:31

  52. İnşallah hocam, maşallah hocam.

  "Kedicikler" tek tek örgütü satıyor diyorlar hocam, ne diyorsunuz? :d

  Klonlattigi kadınların dış görünüşünden bile zevksizlik akıyor. Vizyonsuz ucuz insan.

  18 temmuz 2018 18:54

  51. bu örgüte ilk antisempatim(!) kediciklerin üzerinde aşırı demode tişörtleri gördüğümde başlamıştı. ya o değil de, genç kızlar bunların üzerindeki aşırı rüküş kıyafetleri görmüyor muydu ya!

  18 temmuz 2018 14:45

  50. Her şeyi geçtim aylık 30 binlik meyveyi neye katık yaptın sen ya? Bizim ilçe doyar onunla.

  17 temmuz 2018 00:06 17 temmuz 2018 00:06

  49. Kuran mucizeleri diye bi kitapçığını okumuştum yıllar önce. Çok hoşuma gitmişti. Harun yahya adıyla çıkmıştı. Babam temizlik işçisidir, sık sık kitap bulur ne bulduğuna bakmadan getirir. ben de karıştırıp ilginç geleni okurdum. O da öyle geçmişti elimize ve o kitapçığı okumuştum baya da beğenmiştim. Mantıklı temellendirmişti iddialarını. Yıllarca harun yahya denen kişinin adnan oktar olduğuna kimse beni ikna edemedi :d hayır ya diyordum bu mal yazamaz bunları. Adnan oktar denen tipte o kadar zeka ne gezer, okuma yazma bile öğrenemez bu diyordum. Şimdilerde düşünüyorum acaba başka birine yazdırıp ben yazdım diye mi geçiniyordu.  

  Bu adam 20 seneden fazladır faal. Sapıklıkları gırla, yolsuzlukları kanunsuzlukları.. yeni tutuklanması yine altında bişeyler aratıyor insana. Kanunsuz bi ülkede kanunun işlediğini görmek ve buna şaşırmak ne acı.

  16 temmuz 2018 23:44

  48. Yüzyıllardır müritleri arasında kadınların da bkz. Kedicikler erkeklerin de bkz. Aslanlar bulunduğu bir oluşumun lideriydi. Piyasada Harun Yahya adıyla onlarca kitabı olan, yüzlerce tv programına çıkmış bir insan.

  16 temmuz 2018 22:12

  47. bu haftaki gündem bulandırmaca. (bkz: ekonomik kriz)

  14 temmuz 2018 12:22

  46. bu olayın altında sanki başka şeyler varmış gibi geliyor bana. Bir anda hepsi gözaltına alınıyor, sonra bir kedicik beyaz tv'ye röportaj verip duruyor adnan oktar şöyle kötüydü böyle kötüydü biz fark edemedik falan... Madem bu adama özel devlet sırlarını vereceksiniz neden gözaltına alınıyor, madem gözaltına alacaksınız devlet sırlarının bu adamda ne işi var? ayrıca en başta sorulacak soru bu adamın kim olduğu ve nasıl bu kadar parası olduğu? Ben anlamadım ama sanki yine bir algı operasyonu var gibi. Neden ve nasıl yapıldığını çözemedim ama zaten bu ülkede bir çok şeyi çözemediğim için artık yadırgamıyorum. Ne halleri varsa görsünler.

  14 temmuz 2018 11:31

  45. ben bu adamla ilgili yazılar, haberler okudukça şok üstüne şok oluyorum ya. dün neredeyse 2-3 saat boyunca adnan oktar ve kedicikleriyle ilgili araştırmalar yaptım nasıl bilinçaltıma işlemişse gece rüyamda bu adamı ve kedicikleri gördüm.. (gizlinot: korkudan uyanıp geri uyuyamadım ) düşman başına ya gerçekten dudak uçuklatan şeyler.

  14 temmuz 2018 01:50

  44. adamın özel televizyon kanalı var bunların belli bir mevzuata göre kurulması, yayın yapması,denetlenmesi gerekmiyor muydu, diğer rezil şuçlarının yanında ben hayret ediyordum uygunsuz nitelikte nasıl yayın yapabiliyor diye.

  bu gözaltına alınma sürecini hızlandıran sebeplerden mi bilemiyorum ama yakın bir tarihte rtük ve başka iletişim merkezlerine bu adamın kanalıyla ilgili birçok şikayet geldiğini okumuştum.son zamanlarda kanalın yayınlarını durdurma kararları da artmıştı. hatırlayanlar olacaktır bu sene diyanet işleri başkanı kanalın kapatılması için rtük'ü göreve çağırmıştı vs.

  hiç öyle kaçak göçek yaşayan bir adam da değilmiş kendileri. göstere göstere feriye saraylarında kanalı için kutlama geceleri, iftarlar, davetler düzenliyormuş. davetli olarak ses sanatçıları, iş dünyasından insanlar,akademisyenler,hukukçular varmış ınstagram postlarında öyle yazıyor.

  hepimizin bildiği ünlümsü !! insanlar da var küçük bir araştırmayla hepsini bulabilirsiniz.

  geçmiş yıllarda da göz altına alınıp çıkmış inşallah bu sefer bitersiniz biz de buradan maşallah deriz.

  o miyavlara da hiç üzülmüyorum ve beyinleri yıkanmış safsatasına inanmıyorum. yanına ilk gittiğinde, görüştüğünde beyinleri yerinde değil miydi.

  13 temmuz 2018 12:09 14 temmuz 2018 15:42

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar