girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (10)

48. Magazinde spor sonrası fotoğrafları için “of kadın şöyle güzel böyle güzell! Makyajsız bile harika; keşke bizde böyle görünsek” dendiğini gördüğüm; ancak spordan sonra salonda gördüğüm insanların %40 ının kızararak böyle göründüğünü düşündüğüm milletin nasıl öveceğini bilemediği manken. Köfte dudakları elmacıkları ve gözlerini beğeniyorum tabi ki ama biraz overated olduğunu da düşünüyorum. 

ilgili medya:
1
21 eylül 20:33

47. Instagram biosunda valentina ve sienna 'nin annesi yazıyor.metin Hara ile birlikte olmasının sebebi çok açık.

19 nisan 08:48

46. ünlü olmadan önce türkiye'de  bir gözlük firmasına çektirdiği fotoğrafı görünce dumur olmuştum.sarı saç (boyundan emin değilim ama kısaydı sanırım),normal dudaklar.evet dudakları köfte dudak değildi.ah bir de firmanın adını hatırlasam şöyle görsel eklesem çok tatlı olacak.

tanım:pozitif enerjisinin daha da güzelleştirdiğini düşündüğüm manken.

9 şubat 00:56


45. Kalın bel bi bana mı seksi geliyor? Çok kadınsı geliyor, Tabii bu vücut tipli kadınlar için diyorum. mesela doutzen kroes’un beli de bu tarz. Mis gibi :d 

8 şubat 18:40

44. yaş aldıkça yüzü daha bir güzelleşti sanki ama bel tabi kalınlaştı, normaldir, modellerin çoğunda oluyor, özellikle üst gövde egzersizlerinden ve östrojen de hem yaşla hem de sporla azcık azalıyor tabi. ve fakat edriyana o turuncuyla senin ne işin var? biz kadını acunla görünce dalga geçtik adriana acuna mı bakar diye, gördün mü başımıza geleni? acıma, acınacak duruma düşersin, gitti metin harayı taktı koluna. artıkyaşam, nefes, kalp gözü, fenaf,llah diye diye kıza büyü mü yaptı, günahı boynuna. çipil bir insan, böylesinden korkacaksın. adrianacım tez zamanda gözlerin ve zevk düzeyin, yeşilçamda tedavi parasını mahallelinin topladığı filiz akının ameliyattan çıkar çıkmaz teleskop gibi açılan gözleri gibi açılır inşallah.

8 şubat 18:28

43. belinin ince olmamasının nedeni yaptığı sporlar. yaş ilerledikçe aynı güzellikte kalabilmek için yaptığı sporları ağırlaştırması ile beli kalılaşmış. kendisi genç halinde ince belliydi.

7 şubat 21:29

42. yüzünü çok beğendiğim ancak vücudu için aynı duyguları paylaşmadığım manken.

bacakları,göğüsleri falan güzel ancak beli biraz kalın ve pek estetik değil.İnce belin çok önemli olduğunu düşünüdüğümden gözüme çok batıyor ama yüzü cidden çok etkileyici.Victoria's Secret'a da yakışan mankenlerden bence.

7 şubat 19:20


41. Magazine son düşen fotoğraflarına bakılırsa hamile olduğunu düşündüğüm top model. Duruşu, karnı öyleymiş gibi görünüyor. Ama elbiseden de olabilir bilemedim. İnstagram storysinde de baklava paylaşmış. yoksa? 

7 şubat 13:08

40. türk magazininden oldum olası nefret etmişimdir edirne'den ötede tanınmayan, beş para etmez insaNLARın sabah akşam konuşulmasından nefret ederim ama konu adriana lima ise tabii ki göz ardı edilemiyor. öncelikle türk basını adriana lima'dan nasıl "metin hara'nın sevgilisi" diye bahsedebilir ki? metin hara'dan "geleceğin metin lima'sı" olur ama adriana lima'dan metin hara'nın sevgilisi olmaz o konuda anlaşalım.

öbür taraftan adriana lima bir tanrıçadır ve ona en çok (link: https://www.youtube.com/watch?v=FDlR7G1mRDs bu videoda) saygı duymuştum. "6'7"den kısa erkeklere ne derim biliyor musunuz? 'arkadaş'" metin hara oldukça kısa 175 falandır zorlasan. çıtayı neden bu kadar düşürdün ki? türklük ise mesele bizim de semih erden var, ersan ilyasova var, ömer aşık var, hepsi nba'de de oynamış iyi uzunlar.

adriana lima 175 erkeğe kalmışken benim çıkıp uzun erkek isteyecek yüzüm kalmadı.

29 temmuz 2017 23:56 30 temmuz 2017 00:16

39. sevgilisi metin hara kızcağızın türkçe bilmemesine güvenerek veriyor o demeçleri herhalde. bu kadar özgüven bu tipolojiye fazla zira.

18 temmuz 2017 10:53 18 temmuz 2017 10:55