girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (1)

27. son derece kaliteli ve seksi. Dikiş atması, sökülme, askı kopması vs yok ve çok güzel kavrıyor bedeninizi. Elde yıkamak gerekirken defalarca makineye attığımı bilirim, hiçbir şey olmadı. İçindeyken iyi hissetmemek mümkün değil. Tek sorun gerçekten fiyatı çok yüksek, indirimler takip edilebilir. Bir de memesi büyük arkadaşlarım pek memnun değiller, sanırım daha ziyade küçük memelileri ihya etmek için yaratılmış bir marka. Ve meme ölçünüzün bir büyüğünü denemenizi öneririm çünkü kalıpları minik. 

13 mart 00:49

26. galaksinin en iyi iç giyim ürünlerini üreten marka. kesimlerinin, modellerinin, detaylarının hastasıyım. sizi anında (gbkz: moulin rouge)'daki satine(gizlinot: nicole kidman) gibi hissettirebilir. reklam kampanyaları da çok başarılıdır. benim son dönem favorim (gbkz: poppy delevingne)'li (link: https://www.youtube.com/watch?v=8dnI-dUnnng olan) olsa da; (gbkz: kylie minogue)'un yer aldığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=0Aiv88WRRNg reklam) da külttür. izleyin, izlettirin.

ingiliz orijinlidir. zaten (gbkz: brits do it better).

parfümleri ise kendi mağazaları dışında nerede koklanabilir, (gbkz: sephora) ya da (gbkz: sevil)'de satışta mıdır, abartıldığı kadar iyi kokular mıdır meraklardayım.

3 ocak 01:01 3 ocak 01:01

25. sitesi indirime girmiş. iç geçirerek bakmaktayım an itibariyle. sitesinden gerçekten mükemmel fiyatlara düşüyor senede bir kaç kez. gel gör ki sterlin olmuş 5 lira, onun için açıp bakıyorum sadece. dhl kargo (gizlinot: 30 sterlin), vergi falan derken ohoooo bi de burada daha ucuza çıkabiliyor ürünleri. yaz indiriminden bir şeyler almıştım ingiltere'den buraya yollatarak ve cidden süper şeyler yakalamıştım iyi fiyatlara. geçen akasya mağazasına uğradım, %70 indirimde üç beş şey vardı. genelde büyük bedenler kalmış. bir bakılabilir.

irademi en çok zorlayan tüketim kalemi, hastasıyım. sanırım uzunca bir süre kendisiyle sadece bakışmakla yetineceğim. (bkz: seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli)

ek: parfümleri çok tırt bence.

2 ocak 16:32 3 ocak 13:26


24. bu kadar mı güzel iç çamaşırları yapılır... fantezi alemlerine tövbeliyim, insanı yoldan çıkaracak kadar enfes çünkü. adamlar (gbkz: lucifer tasarım ekibi)'yle çalışmış.

18 kasım 2017 08:22 18 kasım 2017 08:27

23. instagramda takip etmeyi en sevdiğim hesaplardan birisi bu markanın hesabı kesinlikle. gün içinde paylaşımları ve hikayeleri günümü güzelleştiriyor açıkçası :d

marka çekimleri bana göre fazla başarılı çünkü ucuz durma riski yüksek ancak kesinlikle ucuz durmuyorlar. bi ara Magdalena Frackowiak (gizlinot: kendisini çok beğeniyorum) modelliğini yapıyordu, bence kendisi markaya çok yakışmıştı.

bu arada Hadise son klibinde bu markadan bir elbise giymiş ancak o saçlarla olmamış maalesef :/

17 kasım 2017 21:23

22. Sadece bir tane siyah sütyenine sahibim. Onu da şubat ayında akasyadaki mağazasından indirimli olarak aldım. Normal fiyatları gerçekten pahalı ama rahatlığı ve kalitesiyle indirimlerde alınabilir kategorisine girdi bile benim için.

p.s: pudra rengi kutusunu atmadım. sütyeni içinde saklıyorum hala. :d

18 mart 2017 21:59

21. Bugün yurtdışından Fatale Pink adlı parfümün geldiği ürün. Fiyatları aşırı uçuk olsa da kesinlikle hak eden bir marka. Parfüm ise kesinlikle bir yaz parfümü. Çiçek kokularını sevmeyenlerin bile kullanabileceği kadar güzel bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Kalıcılığı gayet iyi 8 saat hareket halindeydim hala üstümde.

21 nisan 2016 16:45 ed.16 mayıs 2016 12:10


20. kendi tarzını yaratmış, bu şekilde çok başarılı olup ışık hızıyla büyümüş marka. pek çok insan için lingerie dünyasına giriş markasıdır, bu işe daha derin ilgi duyanlar içinse yine çok popülerdir.

nickime de ilham kaynağıdır, nitekim en basit çamaşırımı bile burdan alıyorum. dermişim. yok yahu nerede bende o şans :D

markayı ülkemize demsa getiriyor ve makul bir fiyatlandırma politikaları var. yani ürünler pahalı tabii de ithalatçı kazığı yok arada. biz genellikle kur çarpanı artı asıl ülkenin vergisi artı bizim ülkenin vergisi artı taşımacılık artı ithalatçı karı falan ödemeye alışığız herhangi bir şeye ama bunlar o kadar abartmamışlar, bültenlerine kaydolursanız da sezon boyunca küçümsenemeyecek indirim mesajları geliyor.

güzel bir indirime giriyor sezon sonunda ama pek birşey kalmıyor türkiye mağazalarında. yine de victoria's secret'ın dandik tasarım ve kalitesine para bayılacağıma buranın indirimleri için pusu kurarım. bir takım alırım o da zaten etki bazında 5 taneye bedel oluyor.

çok güzel yapıda sütyenleri var, benim ,ben diyeyim limon siz diyin tahtadan hallice arkadaşları bile olabilecek en iyi şekilde gösterip aklımı alıyorlar hep. bunu iki kilo ağırlığında sünger dolgusuyla değil, başarılı kesim ve tasarımla kapıyorlar. tüm ürünlerinin bedenleri de küçük, geniş kalıplı değil pek.

akasya avm mağazası çalışanları çok nazik, çok yardımcılar. şu sıralar da indirim var. bir gün mutlaka buradan birşey alacağım diyenler bir uğrasın, belki aklınızı çelen bir şeyler olur :)

4 şubat 2016 19:34 30 mart 2017 09:13

19. lip balm'ı ile senelerdir aşk yaşadığım firma. klasik parfümünün kokusunu taşıyan, çok hafif kırmızılık veren (daha doğrusu dudak rengini belirginleştiren), sürünce dolgunlaştırmak için hafif karıncalandıran, ambalajı da harika olan lip balm'dır. tek sorun, tek başına satılmaması. nipple balm ile beraber satılıyor. ne yazık ki hiç kullanışlı bulmadığım bir ürün. önceki aldıklarımı kullanamadım, dağıttım. son aldığımı da zaten kullanamam, emziriyorum. ama lip balm için alıyorum yine de.

13 şubat 2015 09:27

18. Fiyatlarıyla beni dumura uğratan marka http://m.agentprovocateur.com/category/Valentine%5C%27s+Gifts/Colourful+Lingerie/630158

hem üstüme bir şey giymeyeceğim hem de £2000 vereceğim AYNEN :d

10 şubat 2015 01:21 10 şubat 2015 01:22