agu baby şampuan

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Bim de satılıyor kendisi.

Ve epey uygun fiyatlı.

Paraben free

aynı zamanda çok güzel kokuyor.

benim kronik kirpik dibi iltihab rahatsızlığım var ve bilen bilir gözünüzü makyajınızı iyi temizlemezseniz kanlanma ve arpacık olarak size geri döner bu hastalık.

O yüzden yaklaşık 4-5 senedir gözümü bebek şampuanı ile temizlerim.

Aklınıza gelen her marka bebek şampuanını denedim. Gözlerim hassas olduğu için genelinde o göz yakmayan denilen işlevin havagazı olduğunu gördüm.

Ama, agu baby şampuan bu konuda diğer arkadaşlarından sıyrılıyor.

Ciddi manada göz yakmayan olayının hakkını vermişler.

tek kusuru varsa o da saçlarıma kullandığımda sertleştirmesi oldu.

Cildi yağlı olanlar da cildinde kullanabilir çünkü yağı kiri çok güzel arındırıyor.

Ben oldukça memnunum bebeklerinize de kullanın bence içeriğinin temiz olduğunu farkettim diğerlerine nazaran. hele o dalin var ya sadece ismi var dalinin.

17 eylül 2014 07:43

2. tam da az önce gözlerimi temizlediğim bebek şampuanı. yılda en az üç kere arpacık çıkaran ve bunlardan en az birinin şalazyona dönüştüğü biri olarak göz temizliğine baya önem vermek durumunda kalıyorum.

bu bebek şampuanını hiç ama hiç beğenmedim. gözlerimi kesinlikle fazlasıyla yakıyo ve temizlemiyo malesef. makyajımın kabasını almak için yüzüme kullanıyorum sonra yüz temizleme jelimi kullandığımda makyajımın yerli yerinde durduğunu kısmen suyun etkisiyle biraz akmış olduğunu farkediyorum. bimin her ürününü çok severim ama bu olmamış.

17 eylül 2014 16:57

3. Makyaj fircalarimi yikamak icin kullandigim bebek sampuani.

11 ekim 2014 18:35

4. Çok çok kötü olmamakla birlikte mecbur kalmadıkça tekrar kullanmayı düşünmediğim ürün. Ben Bebek şampuanını göz makyajını temizlemede ilk aşamada kullanıyorum. Bu ürün göz çevremi biraz kuruttu. Ve ben genellikle makyajın çoğunu su ve Bebek şampuanı ile çıkarıp kalıntıları makyaj temizleme suyu ile silerdim, bunda tam tersi çok az kısmı şampuanla çıktı. Ama yine de makyaj temizlerken suyla şöyle bir yıkamak iyi geliyor diye düşünüyorum :)

21 eylül 2015 01:36


5. Bimde şans eseri görüp aldığım bir üründü. Çok beklenti içine girerek almamıştım. O akşam acil bi durum olduğu için en azından o günü kurtarsın diye düşünerek almıştım ve oldukça sevdim. Ten makyajı çok yapmadığımdan gözlerimde kullandım sadece. Yüzde sonucu ne olur bilemem ama gözde oldukça memnun kaldım. Gerçekten kirpik diplerimi temizlediğini hissediyorum. Hani göz içi veya kirpik dibindeki bazı ürünler kalır da sabah uyandığınızda göz altında siyah siyah bir görüntü oluşur ya resmen bu ürünle o sorun tamamen ortadan kalktı. Başka bi bebek şampuanını deneyimlemediğim için bebek şampuanları arasındaki yeri hakkında bir şey söyleyemem şu an.

26 şubat 2016 01:40

6. Memnun kalmadım. Köpürmüyor temizliyor gibi değil. Ayrıca içinde laureth sulfate var. parabenfree ama yine de zararlı kimyasallar var içinde.

23 nisan 2016 17:59

7. Ben de pek çok kişi gibi göz yakmayan bebe sampuanini göz makyaji temizlemek için kullanıyorum. Agu baby de fiyatı yüzünden tercih ettiğim bi sampuandi. Güzel kokuyor. Memnun kaldim ama saçlarda pek köpürmüyor.

8 ağustos 2016 16:44