girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

30. Sanırım ülkede filme giden son kişiyim hep bir ertelendi gitmem.. hakkında sadece çok iyi yorumunu duyduğum için haliyle beklentim yüksekti.

Hoş bir film yani son dönemlerde bkm’den çıkan filmleri düşününce kesinlikle daha üst bir noktada. Tek eleştirim çok gürültülü olmasıydı yani ama bu her yerli yapım için geçerli hep bir aşırı müzik aşırı duyguyla oynama çabası. Oysaki karakterler falan kendi başına zaten kaliteliydi ama gülse birsel’e kızamıyorum kredisi yüksek kadının yapacak bir şey yok. 

Engin günaydın gerçekten her role yakışıyor dramlarda da beğendikten sonra böyle tam ara bir rolde ekstra beğendim.

Demet evgar da tam sınırda, zaten bana göre bu kadının max dram seviyesi bu titatro sahnesi hariç. Filmlerde dramatik roller gelince tiyatro izler gibi oluyorum, keyif alamıyorum niyeyse ki tiyatro severim. Bu filmde ise hem kendine yakışan komedi türünde hem zaman zaman dramaya açık bir filmde güzel geldi gözüme. 

Yan karakterlerin hepsi güzeldi sanırım yani çok yüzeysel de geçilmemişler bu iyi bir şey bunda da gülse birsel’in etkisi büyük. Kadın dizi sektöründen geldiğinden yan roller iyi olunca bütüne zannedilenden de büyük katkısı olduğunun fazlasıyla farkında, sağ olsun var olsun.

18 nisan 00:38

29. teee ne zamandan beri istediğim ve sonunda zaman bulup da gidebildiğim film. hala gidemeyip gitmek isteyenler için bir de tavsiyem olsun akasyada bilet 9tl'ydi. (gizlinot: kendisini en son protesto etmeye karar almış olsam da bu hareketine bayıldım sevgili akasya)

bütün oyunculuklara ayrı ayrı bayıldım, her şey tam kararındaydı bence ve her yaş grubuna hitap ediyordu. kuzenlerimle kardeşlerimi götüreyim dedim, kardeşlerim (gizlinot: ikizler) 11 yaşında, kuzenlerim (gizlinot: ikizler) 16 yaşında, ben 22 ve hepimiz kahkahalarla çıktık salondan. arif v 216'dan çok çok daha iyi ona gideceğinize vizyondan kaldırılmadan bu filme gidin.

edit: üstteki süslümle arif v 216 için aynı kalıbı kullanmışım fark etmeden, orjinal olsun diye düzelttim :)

2 şubat 01:53 2 şubat 02:06

28. vallahi gülmekten yarıldım, arif v 216' ya bin basar. mutlaka gidin, gülmekten gözümden yaş geldi. bence bir tek derya karadaşın karakteri gereksizdi, olmasa da olur diyecektim ama onun dışında her şey harika.

24 ocak 00:16


27. çok güzel bir film olmuş, çok güldüm çok beğendim. oyunculuklar güzel, casting güzel, senaryo güzel, emeği geçen herkesin eline sağlık, belli ki çok özenilmiş bir iş. filmde çok çarpıcı 2 de sosyal mesaj var:

---spoiler---

*trans birey onun adı üçüncü tür değil!

*hani biz marjinaldik (en aklı selim karakter behiye değil miydi?)

---spoiler---

18 ocak 13:40 18 ocak 13:41

26. hayatımda ilk kez en önden izlediğim film olmasına rağmen aşırı zevk aldım ya. vizyona gireli çok olmasına rağmen en önde zar zor yer bulabildiysem bence vardır bi sebebii :d

film resmen mutluluk veriyor, alt mesajları da gayet yerinde olmuş

14 ocak 23:17

25. bugün 10 liralık biletimle yayıla yayıla izledim

daha ilk sahnede gülmeye başladım

uzun zamandır izlediğim beni rahatlatan güldüren 2 saat telefona baktırmayan bir film oldu

bide gülseeeeee ilk defa senden nefret etttimmm o nasıl antipatik bir rolmüş öyle nasıl boğazlayasım geldi her sahnesinde, harika oynamış resmen film çıkışı görsem kimsin olum sen diye üstüne giderdim (gizlinot: swh) . aman sakın üzerine yapışmasın. biz seni şen şakrak gülse olarak sevdik

eğlenmek isteyen gülmek isteyenler mutlaka gidin 10 liralık biletinizle

14 ocak 20:40

24. Gülemedim. Gülmeye şartlamıştım kendimi. Hani böyle ev ortamında izlenecek eğlenceli, kafa dağıtan bir film işte. Evet ben Recep İvedik tarzı filmlere gülüyorum. Her zaman da sinemada ilk izleyen olmuşumdur. Tv de 362627 kere izlediğimden söz etmiyorum bile. Kemal Sunal filmi etkisi yapıyor bende Recep İvedik. O böyle kimseyi takmadan kafasına göre hareket ediyor ya ben rahatlıyorum adeta. 😂 Aile Arasında eğlenceli bir film işte. 

21 aralık 2017 21:39


23. şöyle uzun zamandır dolu dolu gülebildiğim, sinemadan mutlu mesut ve rahatlamış ayrılabildiğim bir film olmamıştı. ilaç gibi film. öyle tatlı, öyle bizden.

aa yoksa tekrar sinemaya gitmeye mi başladık, öyle gibi çünkü. (gizlinot: eski patronumun da dediği gibi: çok güzel çok güzel)

21 aralık 2017 11:30

22. Daha önce sinemada Türk filmine gitmemiştim, (bkz: Special snowflake syndrome) Amma ve lakin sanırım bi 2 hafta oldu gideli buna, hiç aklımızda yokken bi baktım çarşamba günü bilet ucuz oluyor, ama gidecek sinema yok o an. Bu film vardı dedik gidelim erkek arkadaşımla.

Film başladığı andan itibaren ayta sozeri'nin müthiş sesi, demet evgar'ın güzelliği, filmin estetiği, ilk andaki neşesiyle daldım gittim. Bir çırpıda izledim, müthiş eğlendiğim 2 saatti. Çılgınlar gibi rakı içmek istedim. Birkaç sahnede sıça sıça güldüm. Ama genel olarak film çok sıcaktı. Beni pozitif enerjiye boğdu, çok memnun kaldım. Oyuncu kadrosu zaten güzeldi, hikaye hoştu, espriler bayat gelmedi bana. Açıkçası gülmeye enerjiye açım, çok tatmin etti. Keşke bi on beş dk daha surseydi, az daha konuyu bağlasalardi istedim ama sanırım yani bence ikinci film yapacaklar gibi geliyor.

Filmde eksiklik ve yavanlık çok çok azdı, gerçekten. Kusursuz diyemem ama iyi zaman gecirten bir filmdi. Benim puanım 7.8/10

15 aralık 2017 18:13 15 aralık 2017 18:14

21. Güleceğiz, bak kesin gülmemiz lazım, başlasın hemen güleriz diye şartlanan insanlarla doluydu salon, özellikle erkekler, o nasıl bir gülmedir, her şeye güldüler neredeyse. Hafta içi kısmen daha boş saatlere denk getirip gitmek daha mantıklı.

15 aralık 2017 18:01