girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (1)

78. gözleri sulandığından waterproof ürün kullanmak zorunda olan biriyim. sephora glide liner waterproof bende akmıyor. sephora'dayken sanırım marc jacob'in göz ürünleriyle makyaj yapmışlardı. sonra akşam o makyajla bir etkinliğe katılmıştım. o da akmamıştı. normalde gözlerimin altı hemen kararır.

15 eylül 07:32 16 eylül 07:38

77. Akmayan göz kalemi yoktuR, sulanmayan göz ve yağsız göz kapakları vardır.

14 eylül 21:21

76. note kalem farlarından siyah olan göz içimde akmıyor susluler cok cok minik belki

14 eylül 20:06


75. uygun fiyatlı ve akmayan bir göz kalemi bulamamama rağmen bence çok uzun süre gözde kalan bir ürün buldum ve bu başlıkta sizinle paylaşmak istedim: essence long lasting eyeliner pen 01 black fever.

altında ten rengi bir far olmadan bile göz üstünden akıp sizi pandaya çevirmiyor. benim göz içimde uygun fiyatlı ya da pahalı fark etmeksizin hiçbir ürün durmadığından bu konuda yorum yapamıyorum ancak göz üstünden oldukça uzun süre akmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

indirimde ya da indirimsiz bulabildiğiniz yerde en azından bir tane kapın derim çünkü hiçbir essence standında kendisini bulamıyorum ben artık.

14 eylül 15:59

74. enteresan bir şekilde dün h&m'den beş liraya aldığım sıradan bir göz kalemi 8 saat boyunca hiç akmadı.

hazır 5 lirayken alın kızlar deneyin bence.

12 eylül 15:39

73. Elimde en az 7tane göz kalemi var Clinique, max factor, loreal, flormar, goldenrose, Maybelline hangisini sürersem süreyim bir kaç saat sonra iğrenç bir şekilde gözümün altina inmiş olduklarını fark ediyorum bugüne kadar bir çare bulamadım pudra önerilerini görüyorum fakat pudranin hassas göz altlarına zarar verebileceğini düşünüyorum.. Eyeliner çekmeyi denedim o da oldukça yapay duruyor. Hepsinin içinde en az akan kalemin Clinique olduğunu söyleyebilirim.

11 eylül 23:56

72. Sudan ziyade yağda hemen akmayan/dağılmayan göz kalemini bulduğumda sonlandıracağım arayıştır. 

su sporlarıyla uğraşmıyorum, genellikle yağmurda yüzüm ıslanmıyor,şu yaşıma kadar 1-2 istisna haricinde dışarıda da ağladığım olmadı.

Evet yağda akmayan...yüzümün gözümün nuru olan yağda akmayan/dağılmayan...   :(

6 ağustos 23:09


71. Kesinlikle tesadüfen aldığım Miniso'daki waterproof asansörlü göz kalemidir. Eyeliner kalıcılığında bir göz kalemi. Suda da çıkmıyor.

6 ağustos 18:38

70. Essence waterproof gel eyeliner yazan kalemleri. Sanırım artık üretilmiyor :’))) teşekkürler evren en iyisini bulduğum şeyler hep kalksın. Üretimden kalktığını bir kaç yerde okudum fakar ben hala mağazalarda denk geliyorum. Asla çıkmıyor süslüler görürseniz deneyin derim. 

16 kasım 2017 19:17

69. Benim için Lancome'un "Le Crayon Khol 01 Noir" isimli siyah göz kalemidir. Kalemin boyu çok uzundur ve 2 seneden fazla gitmektedir. Gözlerim hassas ve çabuk sulandığı için, o kadar ıslaklığa rağmen, iyi dayanan bir kalemdir. Ayrıca, göz içine rahatlıkla çekilebilmektedir.

Bir de Loreal'ın Infallible serisinin siyah göz kaleminin hem göz içine sürümü rahattır, hem yakma, akma pek yapmamaktadır.

16 kasım 2017 17:42