girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (1)

11. benefit they’re real maskara. gözyaşları ile test edildi. ..

12 temmuz 01:40

10. akmayan maskaradan ziyade gözlerini ovuşturmayan insanlar olduğunu düşünüyorum.

11 temmuz 12:00

9. (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-falsies-push-up-angel-maskara?i=796840 Maybelline the falsies push up angel maskara) akma yapmayan, kirpikleri uzatıp tarayan ve kaldıran bir maskara. Akma-dökülme hiç yaşamadım. Tavsiye ederim.(gizlinot: 🙂)

Edit: link ekledim. Maskaranın başlığında detaylı yorum yazmıştım.

Edit 2: nasıl unuturum, bir de (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-the-colossal-big-shot-maskara?i=492802 maybelline the colossal big shot maskara) var. O da bebeklerimdendir. Şu iki maskara ne akma ne dökülme yapmadı bende.

11 temmuz 03:03 11 temmuz 03:10


8. Avon extra lasting mascara. Ipek kirpik yaptiramiyorum ama havuza denize girmek istiyorum diyenlere tavsiye. Bebek yağı ayarında bir çıkarıcı kullanmanız lazım.

10 temmuz 23:11

7. Her ne kadar performans olarak gözümde best olmasalar da akmama konusunda öyle olan benefitin rimelleridir.(sadece roller lash ve they’re real kullandım) 

loreal paradise, essence i love crazy extreme ve aynı rimelin waterproof olanı, maybelline push up angel, balm scuba -bu da waterproof-,too faced better than sex önceden kullandığım diğer rimeller. Hepsinde min 1-2 kere akma sorunu yaşadım. Perfomansını mükemmel bulsam da benim için en fena akan essence i love crazy extreme

10 temmuz 20:58

6. Loreal Paris Paradise

Gözümde bu maskara varken saaatlerce ağlamıştım. Aynaya baktığımda gözaltlarım tertemizdi.

10 temmuz 19:53

5. Maybelline rocket volume. En büyük sorunu temizlemek fazlasıyla zor. Kirpik diplerimde kalıntılar bırakıyor mutlaka. Bir sürü makyaj temizleme suyu denedim ama hala bir çırpıda temizleyenini bulamadım

10 temmuz 18:20


4. l'oreal paris paradise waterproof. akmamayı geçtim, olduğu yere zamk gibi yapışıyor, çıkarmak mümkün değil.

note long lash. bu da yazın akmayan cinsten fakat gayet güzel çıkıyor kirpiklerden.

10 temmuz 17:56

3. zamanında kiko'dan böyle bir maskara almıştım ama temizlerken feci şekilde kirpikleri kopartıyordu. ondan sonra da bir daha almadım.

10 temmuz 00:01

2. denediklerim arasında (bkz: maybelline rocket volum express maskara) ve(bkz: maybelline lash sensational maskara) olandır.

ikisinde de akma dökülme gibi sorunlar yaşamıyorum.ikisiyle de ağlamışlığım çoktur(gizlinot: swh) buna rağmen akmazlar ancak lash sensational rocket'e göre çok daha başarılı bu konuda bence.

9 temmuz 23:55