yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (28)
  • medya (2)

  28. bioder acnium temizleme jeli'ni tek geçerim. Akne oluşumuna karşı 3 temel içerikten oluşmakta. İçerik listesinde ise şu maddeler yer almakta;

  Kurkumin

  Niasinamid

  sivilceye eğilimli ekstresi

  2 ağustos 18:36

  27. Christina diye bir marka var ben bu markayla ukraynalı bir cilt bakım uzmanı sayesinde tanıştım. ondan aldığım bir temizleyici jel hayatımın en iyi ürünü oldu. Ondan önce loreal, missha, yves rosher, babe gibi markaların temizleme ürünlerini kullanmıştım ve memnuniyetim orta seviyedeydi hepsinde. Bu ürün İsrail'de üretildiği yazıyor üzerinde. Hiç böyle bir bölgenin ürününü kullanmadığım için pek ihtimal vermemiştim ama bulabilirseniz mutlaka deneyin derim. Fazla aknem olmaz ama regl sivilcesi mutlaka çıkardı çenemde ve lekesi çok Uzun süre kalırdı şimdi ne sivilce ne leke hiçbiri olmuyor. Çok ama çok memnun kaldım. yalnız ürünü kullandığım sürece memnunum bırakınca yine eski haline dönüyor. Bir süre sonra çıkmaya başlıyorlar. 

  ilgili medya:
  2
  1 ağustos 20:25

  26. ph'ı normal olan ağır sülfat içermeyen tüm temizleyiciler cilde iyi gelir. Sadece nemlendirici içeren temizleyicileri kuru ciltli olan akne sorunu yaşayanlar daha çok sevecektir. bence içinde parfüm olmayan yemzileyici kullanmak da mantıklı olacaktır. Benim tavsiyem cerave foaming cleanser fazla yağları arıtır ve cilt bariyerine zarar vermez

  1 ağustos 13:21


  25. Ben şimdiye kadar akne yapan temizleyici jel hiç görmedim. Akneyi yapan yediğimiz içtiğimiz şeyler, cilt tipimiz, hormonlarımızdır. Jel sadece yüzü temizler akne yapmaz. Ürünler herkesin cilt tipine ve sorununa göre değişkenlik gösterir. Bu başlık ve ilk entry soru olarak açılmış, süslü sözlüğün amacına aykırı. Süslü “önerilerinizi bekliyorum” demiş. Tabi burada tüm sözlük sana ürün önermek için toplandık zaten. Bunun için soru cevap aparatı var. Yazarsın sorunu cevap vermek isteyen verir.

  1 ağustos 11:00

  24. temizleyici cilt tipine göre seçilmesi gerektiğinden burdaki tavsiyelerin felaketle sonuçlanması muhtemeldir.

  en temelde;

  -ph'ın cilde uygun olması

  -sert sürfaktan içermemesi (sodium lauryl sulfate ve sodium dodecylbenzene sulfata gibi)

  önemlidir.

  Bu ikisini sağlayan temizleyicilerde risk faktörü daha düşük olur.

  1 ağustos 02:40

  23. Yazın bioderma sebium jeli tavsiye ederim hem makyajı hem de güneş kremini çok güzel arındırıyor. Sivilcede yapmıyor. Cilt tipim yağlıdan karmaya dönük olduğu için kışın birazcık yanaklarımı kurutuyor. Kış içinde Cerave foaming geli deniycem kullananlar çok beğeniyor ben henüz kullanma fırsatı bulamadım. 

  31 temmuz 18:33

  22. Kesinlikle bioderma sensibio foaming jeldir bu. Pembe ambalajlı olan jel, küçük deneme boyu gibi olanlarından alıp herkesin denemesini tavsiye ediyorum. Başlığına da yazmayı düşünüyorum uzun zamandır kullanıyorum ama burada görünce dayanamadım. 

  Bu jelden önce Nivea garnier gibi daha uygun fiyatlı görünen markaları kullanıyordum ancak artık değiştirmeyi düşünmüyorum bile. 

  Hassas cildime değil akne yapmak kaşıntı tahriş hiçbir yan etkisi olmadı. Ayrıca kurutmuyor, kurutmadığı için sonrasında ekstra sebium salgılatıp akne de yapmıyor. Cidden bebek poposu gibi hissediyorum yıkadıktan sonra. 

  Not: cildim t bölgem karma yanaklarım kuru ama sivilceli genel olarak karma ve hassas diyebilirim. Hassas olan her cilde olur özellikle akneye yatkınsa ekstra hassas oluyor bence. 

  31 temmuz 12:50


  21. (bkz: a'pieu 18 daily cleansing foam)

  Kendi başlığında uzun uzun yorumlamıştım. Hem fiyatı gramajına göre oldukça uygun hem de asla akne yapmıyor. İçeriği de çok temiz. Tam bir antioksidan deposu olması ile cilde iyi geldiğini söyleyebilirim. Benim karantina sürecinde başlayan akne atağımı durduran iki üründen birisidir kendisi.

  31 temmuz 12:30

  20. Yaklaşık iki senedir La Roche Posay’ın Toleriane serisinden normalden karmaya dönük hassas ciltler için olan serisini kullanıyorum. Aşırı bir memnuniyetim var kendilerine karşı. Cildim, hassas ve sivilceye meyilli bir cilt, hiçbir şekilde hassasiyete ve sivilceye sebep olmadı. Cildi çok güzel temizliyor, cilt bariyerini kurutmuyor ve germiyor. Bunların yanı sıra cildi de ışıl ışıl yapıyor. 

  31 temmuz 12:23

  19. Simple nemlendirici yüz temizleme jeli. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum cilt tipim karma

  31 temmuz 10:53