yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (12)

  172. lideri ne derse şakşaklar. bi gün dediğinin diğer gün tersini de söylese, her ikisinde de alkışlar. çünkü kafalar uyuşmuş. anlamıyor, dinlemiyor sadece eller çalışıyor.

  25 nisan 17:44

  171. çoğunluk olan yobaz kesimin açıp bakmak istiyorum kafataslarının içinde ne var . vicdan, merhamet, utanma.. bu duygular nerede hiç saymıyorum.3 televizyon olan evinde kitaplık olmayan bir milletiz, aslında şaşırmamalı bu vaziyete de..

  24 nisan 23:40

  170. Birbirini anlamaktan aciz seçmenler bütünü...

  İnstagramda atıştığım akp li bir kadın var, bebenin biri gelmiş bana o kadını savunuyor. Kadın dönmüş kendisini savunan partidaşına o. ç. Yazmış

  Biz bunların zekasını küçümseyince mağdur ayağına yatıyorlar... İşimiz çok zor, Allah karşımıza tartışabileceğimiz insanların da aklı başında, zeki ve okuduğunu anlayanını versin...

  24 nisan 20:25 25 nisan 00:05

  169. akp seçmeni olsaydım şöyle sorgulardım böyle zoruma giderdi vs diyemeyeceğim zaten sorgulayan adamın akp ile işi olmaz. ayrıca siz onlara cahil dediğinizde, arabistan'da islamiyeti ilk kabul eden müslümanlar gibi işkence gördüklerini ve bu eleştirilerin kendilerini cennete göndereceğini sanıyorlar. akp'ye oy vermek onlar için cennetten tapu edinmek için bir adım. sadece akp üyesi olarak binbir yolsuzlukla yükselmek onlar için bir onur. sonuçta partilerini ve osmanlı ecdadını ayakta tutmak çok önemli bir mesele. en vasıfsızı kendini alim sanıyor.

  ek: bu arada kaynak göstermeyi unutmuşum; kaynak ailemdeki kadınların çoğu, sülalenin yarısı, yaşadığım mahallenin %60'ı

  22 nisan 14:48 24 mayıs 13:00

  168. Destekledikleri partinin onları seçmen görmediği, seçme haklarının olduğunu düşünemediği güruhtur. 31 mart seçimlerinde partinizin temsilcileri çıkıp "ilçe için oy veren nasıl büyükşehir için de vermez, olamaz" dediler. Normal bir parti olsalar, demek halk bize bir mesaj veriyor, bunu düzeltmeli ve seçmenimizi kaybetmemeliyiz diye düşünürlerdi.

  22 nisan 08:23

  167. Kuru kavgaya, internette sosyal medyada laf dalaşına girmediklerini iddia edip Girdisini eksileyenlere "sen okuma ayı" diye not bırakan süslünün dahil olduğu gruptur. Dün teröristtik ondan önceki gün fetöcüydük bugün de ayı olduk çok şükür.

  22 nisan 00:54

  166. ne hikmetse bu sözlükte hakkında yazılan tüm girdilerin negatif olduğu seçmen topluluğu. dilediğiniz kadar hakaret edip kin besleyebilirsiniz. hani siz değil de başkaları kutuplaştırıyor ya ülkeyi, siz de böyle böyle kardeşçil, barışçıl bir ülke oluşturursunuz belki.

  22 nisan 00:48

  165. destek verdikleri partinin lideri "çarkıfelek çevir challenge" yapar gibi her gün toplumun başka bir grubunu terörist ilan ederken "çomar" kelimesini ofansif bulan güruh. yani hakaretler hiyerarşisi var demiyorum ancak mevcut düzende kimlerin ettiği hakaretin ucunun hayatları kaydırmaya gittiği oldukça bariz. sizin, burada şu an en büyük sorunumuz artık canına tak etmiş insanların ağızlarından çıkan kelimelermiş gibi davranmanız iyi niyetli değil. kara mizahı da yavaş yapın ümmet bu hıza yetişemiyor.

  şimdi, "sabır taşı olsa çatlar" diye bir sözümüz var. 20 yıldır bu distopyanın içinde yaşayan insanlar çatladılar, ortadan ayrılıp bin parçaya bölündüler. her şey hafızamızda, yıllardır yaşananları geçiyorum bakın sadece son birkaç gündür okuduğum şeyleri ekleyeyim:

  güneş gazetesinin ekrem imamoğlu'nu alçakca hedef alarak bastırdığı manşet: (link: https://www.gazeteoku.com/gazeteler/gunes-gazetesi-manseti link)

  salıverilen Soma patronunun maden işletme yasağı da kaldırıldı: (link: http://haber.sol.org.tr/emek-sermaye/saliverilen-soma-patronunun-maden-isletme-yasagi-da-kaldirildi-261230 link)

  Halkın cebinden köprüden geçmeyen araçlar için rekor ödeme: (link: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1355867/Halkin_cebinden_kopruden_gecmeyen_araclar_icin_rekor_odeme.html link)

  "asgari ücretli çalışan kişi 5 kişilik ailesine günde 3 öğün simit yedirse, ayda cebine 1120 lira para kalır, iyi değil mi?": (link: https://twitter.com/dokuz8haber/status/1118397033394647040?s=21 link)

  Mansur Yavaş: Retina taramasıyla açılan bir oda var, hâlâ giremedim : (link: https://tr.sputniknews.com/turkiye/201904161038783664-yavastan-soyere-belediye-binasinda-goz-mercegi-taranarak-girilen-bir-oda-var-hl-giremedim/ link) (bkz: mansur yavaş and the chamber of secrets) mübarek.

  bunlar yaşanalı bir hafta bile olmadı. bu mu bize hak görülen? bir norveçli ile aynı evi paylaşıyorum, bana polisin yolun karşısına geçirdiği ördeğin haberini gösteriyor ya. ülkelerinde birkaç sporcu doping yaparken yakalandı, bir ay bunu konuşup ayılıp bayıldılar.eğer bizim yaşadıklarımız normal ise, gelin linkini bıraktığım haberleri/olayları bize açıklayın hanımlar? "bakın olayın gerçeği budur, ben partimi şu sebeplere dayanarak destekliyorum" deyin. zaten oturaklı bir argüman sunsanız, kim size neden hakaret etsin.

  herkesin bir dayanma sınırı var arkadaşlar. bu arada "çomar" vb. hakaretleri ben de hoş bulmuyorum ve asla kullanacağım tabirler değil. ancak gününü rant, tecavüz, ve diğer her türlü pisliği görerek yaşayan insanlara "bana şunu dedin" diyerek darlamadan önce saygının da kazanılması gereken bir kavram olduğunu bilin.

  22 nisan 00:27 22 nisan 00:29

  164. Vatanı, milleti bir tek bunlar sever, diğer herkes teröristtir. Habur'da terörist karşılayan, Barzani'yle kol kola miting yapan, çözüm süreciyle teröristlere savaşa hazırlık esi veren, bebek katiline Sayın Öcalan diye hitap eden kendileri değilmiş gibi milliyetçi kesilirler, insanın aklıyla oynarlar.

  Serçe parmaklarını sehpaya vursalar suçlusu fetö'dür, balyozla ergenekonla fetö yapılanmasına yol yapan badem bıyıklıları unuturlar.

  en iyi müslüman da bunlardır, İslamı da en iyi bunlar bilir, diğer partilerin seçmeni mekkeli müşriktir. Başka partiye oy vermeleri ihtimâli onlar için şirk koşmaktır.

  21 nisan 23:52 22 nisan 00:01

  163. Egitimliyim, her haltı bilirim vs diye boburlenemez çünkü ne eğitimlidir ne de bir şey bilir. Şark kurnazı, troll ve kalitesizdir.

  21 nisan 23:52