akp

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (5)

57. (yazar: caraazul) süslüme +1, yalova mitingine bile kaç otobüs geldi medipol üniversitesinden oradan buradan, incenin memleketi diye ekstra kompleks yapmış olabilir.

ülkede bu kadar ekonomik, sosyal her türlü sorun varken her mahalleye kıraathane açıcam yok çay kurabiye vericem demek de insanların aklıyla dalga geçmektir açık açık bence.

verdikleri vaatlerin hiç birinin inandırıcılığı da yok bence, 16 yıldır bu ülkeyi yönetiyorsan kimseyi suçlayamazsın her şeyin sorumlusu bizzat kendinsin.

17 haziran 19:22

56. şu anki miting kalabalığına kimse aldırış etmesin, hepsi toplama.

geçen yıllardaki mitinglerine şirinevler'den korna çala çala konvoy halinde gidiyorlardı bu sene "çıt" yok.

edit: tarihi kalabalık dediklerine (link: https://twitter.com/KacSaatOlduTR/status/1008370200515923969 bak)

ay hiç güleceğim yoktu.

17 haziran 18:24 17 haziran 18:51

55. (link: https://mobile.twitter.com/MTanal/status/1007892301878841344?s=19 Hayvan haklarının korunması için verilen önergenin reddi) Ülkenin yarısı hala bu insanlara oy veriyor. Söyleyecek başka bir şeyim yok.

16 haziran 16:37


54. Sabahtan beri susmayan helikopter sesi ile birlikte tamamen duran tramvay mağdur olan binlerce kişi ile günün bitmesini dört gözle bekliyorum.

Bugün miting sebebiyle vilayet meydanında toplanmışlar ama ne toplanma g.t kadar meydan dolmamış bile dediklerine göre de bu sebeple 1 buçuk saat erteleme olmuş. Miting yapılan yeri biz 19 mayıs, 23 nisan, 29 ekim de yan caddelere kadar dolduruyoruz. Sanırım birilerine Eskişehir'den ve Eskişehir de ki tatarlardan yediği postalar yetmemiş.

Bir de Eskişehir'i eğitimin Başkenti ilan etmiş, eğer bu şehir eğitimin başkentiyse bunun sebebi Prof. Dr. Yılmaz büyükerşen'dir, Başka hiç kimse değil.

ilgili medya:
1
12 haziran 23:54 12 haziran 23:56

53. kekin yanında simit de olacakmış. ayran da olursa ben varım, şuan ankara cepte. daha da oy vermezseniz yok artık, daha ne bekliyorsunuz anlamadım. (gizlinot: :dd)

(link: https://www.birgun.net/haber-detay/menu-genisliyor-simit-de-olacak-219200.html link)

12 haziran 18:36

52. Zonguldaklılara zonduklar, bingöllülere diyarbakırlılar diyen, bütün ülkenin kontrolünü ele geçirmesi karşılığında seçim vaadi olarak kıraathane ve topkek teklif eden bir adet başkana sahip siyasi parti. Artık cidden komik olmayan bir şakaya dönüştü.

10 haziran 01:27

51. Her alanda sıkıntılar hatsafhada fakat özellikle eğitimin artık ölmüş olması beni derinden yaralıyor. Şahıs her yerlere imam hatip kondurdu ayrılan bütçe ise 1.7 milyar şaka gibi. Fen liselere ayrılan bütçenin 17 katı araştırabilirsiniz bunu. Çocuklarda 12-13 yaş soyut döneme geçtikleri yaş. Bazı cocuklarda bu yaş aralığı değişiyor. Ama bunlar daha ilkokuldaki, ortaokuldaki çocuklara din algısını kazandırmaya çalışıyorlar.Evrim teorisini ders kitaplarından çıkarıyor. Atatürk'ü azaltıyorlar. Istedikleri beyinleri alınmış, uyuyan daha doğrusu uyutulan bir nesil yetiştirmek. Neden?? çünkü bir şeyleri sorgularlar diye ödleri korkuyor. Lütfen gidin "tamam" artık ! çocuklarımızı, gelecek nesli sizlere emanet etmek istemiyoruz !

10 haziran 01:18


50. geçmişini unutma, yani geleceği büyütmek için geçmişi unutma (gizlinot: doğrusunu yazayım da tam olsun) temalı reklamla tüyler ürperten parti. ilk reklam filmi ne kadar ılımlı, sıcak bir şekilde adile teyzeler ve barış abiler diyerek göz boyuyorsa, bu reklamla o yarattıkları sahte dünyayı bir güzel yıkmışlar. gençler diyor, sözde genç nüfusa sesleniyor ama bu tür ayrımcı bir reklamla gerilim yaratmaktan da geri kalmıyorlar. genç dediğin insanların özellikle 18-25 yaş arasındaki kısmı 16 yıldır sadece sizi görüyor, bir kısmı yeni doğmuştu bir kısmı da resmen sizinle büyüdü ve dolayısıyla da sizden başka bir iktidar görmedi. koalisyon hükümeti nedir birçoğu onu bilmiyor, 28 şubat gerilimini yaşamadı. yani sizin ne şekilde ülkenin başına geçtiğinize şahit olmadı diye,13 yaş altı için şiddet ve gerilim uyarısı çıkan film tadında yanlı bir reklam filmi çekmek de nedir yani? şahsen ben ve benim jenerasyonum ve tabii ki daha önceki nesiller geçmişimizi unutmadık, ne koşullarda bugünleri inşa ettiğinizi de gördük, siyasetin kirli yüzünün her alana nasıl yayıldığını da bizzat yaşadık. gençler de araştırarak bir şekilde öğreniyor, görüyorlar yapılanları.

bir tarafta türkiye vakti deyip, öte yandan bu kadar taraflı bir şekilde geçmişe sözüm ona ayna tutmayı hedefleyen reklam filmiyle halkı kışkırtmak, bakın bizden önce böyleydiniz diye kendilerince ayar vermek fazlasıyla irrite eden cinsten. zaten yapacak bir şey kalmadı mı daya başörtüsü meselesini, sözün mü bitti pompala kılık kıyafet mevzusunu oh ne güzel dünya. son 1 hafta içinde tl abd doları karşısında en çok değer kazanan para birimi diye atıp tutmak da, ekonomiyi, ülkeyi hiç ederken hala başörtüsü üzerinden siyaset yapmak size göre ne güzel şey tabii. yalnız 'ilim ilmi bilmektir, ilim kendini bilmektir. sen kendini bilmez isen, bu nice okumaktır.' diye yunus emre anlayanlar için ne de güzel demiş.

10 haziran 00:33

49. Başımızdan gitmesini istediğim parti.

Zaten bi gitsin sokağı kapatıp arabadan son ses açacağım çiftetelli..

4 haziran 22:37

48. Akp’li Tarım bakanı fakıbaba’nın bir yerel gazetecinin korumaların silah çektiği iddiası var demesi üzerine gazeteciye tokat atması (link: https://m.youtube.com/watch?v=XdmBzWGW4qc rezaleti)’ne bakıyorum.

Bir de muharrem ince’nin sahneye atlayan vatandaşı, korumalar engelleyecekken durdurup selfie çektirmesine rağmen kendisi arkasını dönünce korumaları vatandaşa sert davranıyor diye arayıp (link: https://m.youtube.com/watch?v=7WfbqcqiBig özür dilemesine)  bakıyorum. Vatandaş özür dilemenize gerek yok dese de  Benim yanımda çalışanların sorumluluğu da bana aittir diyor kendisi.

Biz tokadı haketmiyoruz arkadaşlar, hatasını kabul edip özür dileyen insanları hakediyoruz. 

4 haziran 18:03 4 haziran 18:07