yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (74)
  • medya (0)

  74. gördüğün gibi yolunu değiştir

  24 kasım 11:52

  73. durup durup gene bundan buldum.hayır olsun.

  21 kasım 16:03

  72. Bencildir :) 

  Kuruyup gittiğinizi görse de fark etse de , ancak kendisinin istediği zaman istediği kadar sevgisini merhametini gösterir. Sevgisini gösterirken planlıdır, üç dört adım sonrasını düşünüp kendisini en az "bağlayacağı" adımı atar. Hesapsız kitapsız hareket etmez. 

  Kuruyup gideceğinizi hissettiğiniz an kendinizi o girdaptan çıkarın kız kardeşlerim 🤍

  30 eylül 23:56


  71. benim de hayatıma bir tane girdi. ilk erkek arkadaşımdı 17 yaşındayken çıkmıştım. tipik bir akrep. hayatımda tanıdığım en korkunç karakter tipi. bir daha asla dedim. akrep erkeği görünce arkama bakmadan kaçıyorum. çifte standartçı, aşırı kıskançtır ama fırsatını bulduğu an aldatır kafası bacaklarının arasında tipler. bu kadar da sertim ı ıhh.

  akrep kadınları da bir o kadar sinsi ve ketum oluyor. genel olarak sevmiyorum bu burcu.

  24 eylül 12:34 25 eylül 21:33

  70. Ayy ayy ben ne diyem. Sadece bir tanesini tanıdım ama yetti. Daha fazlasına gerek yok. Kıskanç ama bunu bana önceden uyarı gibi çok kıskanırım vs demesinden çıkarıyorum. Çünkü sadece flört aşamasında kaldı (gizlinot: İyi ki de öyle oldu) flört deyince kısa bir zaman dilimi gelmesin aklınıza oldukça uzun bir süre 9 ay gibi bir şey oldu. Ama o kadar süre içerisinde çok az konuştuk. Ben yazınca ölü taklidi yapan ben yazmayınca pervane olan bir tip. Beni rahat bırak dersin tamam deyip sabah günaydın der, görüldü yaparsın 2 gün sonra yine yazar(gizlinot: Bu kaç defa oldu hatırlamıyorum bile ) değişik bir burç, ne benimle ne bensiz yani. Bu sefer aramızdaki uzak iletişim bittiğini düşünüyorum, bana yazmasın diye onun davrandığı gibi yaptım (: (gizlinot: Hatta biraz abarttım) derseniz madem öyle konuşma diye ama etkileniyorum da şimdi yalan yok hahaa ama yok. Kaos ve nefret böyle, yolu açık olsun diyorum ve 2 yıldızla uğurluyorum 

  18 eylül 22:57 18 eylül 23:00

  69. Paranoid şizofreniye en yatkın erkektir.

  İleri derecede şüphecilik, toplumdan soyutlanma, ani ruh hali değişimleri, kendini büyük görme sonra aniden özgüvensizliğin dibine vurma, az önce satırlar dolusu alttan alırken 5 dakika sonra saldırıya geçme (özellikle iğneleme).

  Bu hastalığa karakter yapısının zemin hazırladığı düşünülürse hayatta şansı yaver gitmeyip paranoid şizofreni noktasına gelmek an meselesi. Akrep erkekleri (gizlinot: Erkeklerde daha yaygın görüldüğü için) karakteristik olarak maalesef tüm yatkınlıkları taşıyor.

  Yakın zamanda böyle biriyle tanıştım. Tanışmamış olmayı dilerdim. 1 hafta içinde beni mahvetti. Umarım şifa bulur.

  16 mart 01:24 16 mart 19:20

  68. akrep erkeği ya da kadını diyince insanların aklına seks, gizem ve takıntı gelir. benim hoşlanmadığım nokta tensel ve fiziki temellerin temsilcisi olan toprak grubu varken akrebin bu özelliklerle anılması. su grubunun öncüsü olan akrep burcu, düzenini bozmayı sevmez, risk almaz ve doyumsuzdur. su grubundan olduğundan duygularını sonuna kadar yaşar bu yüzden tutkulu denir. seksle anılmasının sebebi sekste ve libido konusunda iyi olması değil, doyumsuz olmasıdır. ruhsal açlığını sekste doyumsuzlukla gidermeye çalışabilir. sahiplenme şekli de sakıncalıdır bu erkeğin.

  plüto etkisinden genellikle bir esmerlik gelir. ilk bakışta yakışıklı gelmeyebilirler fakat büyülenirsiniz sonradan. gizemlerini çözmeye çalıştıkça kendinizi onlara kaptırmış buluverirsiniz. merkürü akrep olanlarda boğuk bir seste görülür.

  plütom 7.evde, lilith ve junom da akrepte. hayatımın aşkı akrep etkili olabilme potansiyeline sahip fakat şimdiden gıcık olmuş gibiyim ldskjflsd.

  24 şubat 2021 22:09 24 şubat 2021 22:10


  67. tüm uzun ilişkilerini bu erkekle yaşamış bir başak kadını olarak söyleyeceklerim var.

  aldatan, gözü dışarıda erkek olduklarına inanmıyorum. en azından bana denk gelenleri öyle değildi. aksine, uzun ilişki erkekleridir. su burcu olduklarından duyguları derinden ilerler, pek çaktırmazlar. güven meselesi de böyle. gezer, tozar, bazen kapalı kutu gibi davranırlar ama aslında gizli gizli arkanızdan dolap çeviriyor değillerdir. arkadaş grubuyla çıktı diye içinizden kıskanırsınız ama sonra bir öğrenirsiniz ki herkes herkesle çift ve o gece sizi de anlatmış, tanıştırmak istiyor falan. arkadaşları hayatında çok büyük önem tutar bu erkeklerin. özellikle erkek arkadaşlarına çok düşkünlerdir. onun arkadaşlarıyla tanışıp anlaşırsanız bu iş bitmiştir. sizi yere göğe koyamaz artık. ruhları (gbkz: ted mosby)'dir aslında ama dışarıdan (gbkz: barney stinson) gibi görünmeyi becerirler. işte bu da duygularının gizli ve derinden ilerlemesinden kaynaklı bence. düşüncesiz gözükür, mıçır mıçır olmaz hatta mesafeli bile durabilir. sonradan onda unuttuğunuz kıytırık bir eteğinizle uyuduğunu görürsünüz. doğumgününüzde telefonuyla oynadı diye içten içe kızarsınız, halbuki o sırada doğumgününüzü unutan arkadaşlarınıza mesaj atıyordur kutlayın diye.

  toprak ve ateş burcu kadınlarla anlaşırlar. çünkü dengesiz ve duygularını saklayan yapıları, açılıp saçılmak için ayakları yere sağlam basan, kendinden emin toprak kadınını veya güçlü, tutkulu, duygularını hemen belli eden ve onlara göre hareket etmekten çekinmeyen ateş kadınını bekler.

  cinselliğe çok düşkün olduklarına katılıyorum. bitmez bir libidoları var. yalnız bunu da gizlerler. dışarıda frijit frijit gezen, her buluşmada yanağınızdan öpen adam 4 duvar arasında kalınca aniden kalçaya şaplak atabiliyor. bir sohbet sırasında "sıkıldı herhalde" diyorsunuz, eve gidince "o an sana tekrar aşık olmuştum" diyiveriyor.

  yalnız akrep burcu erkeğinin balık burcu erkeği gibi dünyayı ayaklarına serme güdüsü yok. o yüzden evden alınmalar, ne bileyim, maddi manevi olarak kendinden ödün vermeler, sürekli hesapları ödemeler falan beklemeyin. altın kural saman altından su yürütmek onlar için. sevgisini böyle "yüzeysel" şeylerle göstermeyi hiç ama hiç sevmezler. hesabı bölüştüğünüz yemeğin akşamına 2 ay önce görüp beğendiğiniz ve sizin bile unuttuğunuz bir bilekliği hediye edebilirler, anlatabildim mi?

  dışarıdan egolu görünmelerini de buna bağlıyorum açıkçası. pas vermez gibi durur ama şaşırtıcı, derin mânâsı olan şeyler yaparlar. klasik şeyler beklemeyin bu adamlardan, yoksa mutsuz olursunuz.

  başaklar için hep su burcu gibi davranan toprak burcu derler. başakların da duyguları derinden ilerler, soğuk maskelerinin altında yıvışık bir romantik yatar. bu açıdan başak-akrep ilişkisini çok uyumlu buluyorum ben. hem maskeler uyumludur, entelektüel konuşmalar gırla gider, hem de o maskenin altındaki savunmasız duygusal personalar uyumludur. ikisi de insanı boğacak kadar derin duygular besler, bunlar birbirini iyi anlar.

  karşılıklı güven hissi oluştuğunda dünyanın hem en soğuk hem en yıvışık ilişkisini aynı anda yaşayabilirsiniz. güvendikleri insanların kararlarına müdahale etmez, sürekli nerede olduğunu sorgulamazlar. aynı şekilde, kendileri de sorgulanmak istemezler. ama duyguları derindir. yalnızken, özel zamanlarda sevgisini ve şefkatini dibine kadar hissettirirler.

  yalnız biraz sabit fikirliler, çünkü o fikri değiştirmenize fırsat vermeden düşünürler kendi kendilerine. gerçek düşüncelerini gizlerler. kızdıklarında ne düşündüğünü asla çaktırmazlar. o yüzden o sorun da çözülmez bir türlü. biraz insanda karşındakini okuma becerisi olması gerekiyor akrep erkeğiyle kavga etmek için.

  kavga demişken, bu adamların genelde sık kavgalı ilişkileri olmaz, zira kızdıkları şeyleri göstermezler. biriktirip biriktirip alakasız bir yerde patlama huyları var. o yüzden ateşle uyumlu diyorum. özellikle güneş, ay veya yükselende ateş burcunuz var ise, duygu ve düşüncelerinizi laps laps söylüyorsunuzdur. akrep erkeğinin ihtiyacı olan budur. siz söyledikçe, sizin korkmadan her türlü yorumu yaptığınızı gördükçe o da zamanla eteğindeki taşları dökmeye başlar. yoksa iki taraf iletişimsizlik içinde söner gider.

  bir de, geçmişleriyle ilgili konuşmayı pek sevmediklerini düşünüyorum. özellikle ailevi ve kişisel sorunlarını kolay kolay açmazlar, geçiştirirler. akrep sevgilimin ailesindeki ciddi bir problemi ilişkimizin 6. ayında yeni öğrenmiştim -ki o zamana kadar ben ailemdeki çok benzer bir problemi ona çoktaaaaan anlatmıştım. bu seferki ilişkimde de durum çok benzer. ben konuyu açmasam, sürekli "peki anan ne tepki verdi? buban ne dedi? abboooo peki kardeşinin eski sevgilisi kimdi?" falan diye kurcalamasam asssssla 27/m/turkey'den (gizlinot: 27 yaşında erkek türk) ileriye gidemeyiz.

  özetle, emek isteyen erkeklerdir. ama seviyoruz.

  26 kasım 2019 21:14

  66. Tek söyleyeceğim Gözleri çok güzel bakıyor be. 

  Gözlemliyorum kızlar gerekli analizleri yaptığımda editlerim son durumu biraz daha tanışalımda eheheh :)

  edit: renkli göze kanmayın, cidden iyi tanıyın.

  16 ağustos 2019 05:42 5 mayıs 2020 21:52

  65. Sevdi mi tam sever gibi şeyler duydum ama sanırım sevenine hiç denk gelmedim. Yoksa o saçma davranışlarının hiçbir açıklaması olamaz. Tabii ki kendini sevmelisin de bi insanın hiç mi odağı kendinden başka bir yere bir gün bile kayamaz. O kadar benciller. Ayrıca gerçekten eğer bir akrep burcuna aşık olduysanız çok uzun zaman sizi kitleyebilir. Cinsellikle ilgili söylenenler yalan. Beceriksiz ve abazadırlar. Her gün başkasıyla olsa da abazadırlar. 

  10 haziran 2019 23:43